Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Kompresorový inhalátor Philips InnoSpire Essence

Kompresorový inhalátor InnoSpire Essence značky Philips Respironics vytvára optimálny aerosól a výrazne znižuje čas inhalácie liečiva. Splnenie týchto cieľov je možné vďaka patentovanej technológii SideStream. Krátky čas inhalácie. Kompaktný, určený hlavne na prevádzku doma.

Viac informácií
Posledné kusy Porovnať
66,00 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom inhalátora vám odborne poradíme.

Kompresorový inhalátor InnoSpire Essence značky Philips Respironics vytvára optimálny aerosól a výrazne znižuje čas inhalácie liečiva. Splnenie týchto cieľov je možné vďaka patentovanej technológii SideStream. Krátky čas inhalácie. Kompaktný, určený hlavne na prevádzku doma.

K tomuto inhalátoru od nás ako darček získate balíček papierových vreckoviek. Akcia platí do vyčerpania zásob.

 • Inhalátor Innospire Essence vytvára optimálny aerosól, ktorý obsahuje až 78 % častíc v požadovanej veľkosti 1 – 5 mikrónov (v závislosti od typu použitého liečiva). Táto veľkosť je overená klinickými štúdiami ako optimálna veľkosť na účinnú liečbu.
 • Inhalátor Innospire Essence zároveň vďaka patentovanej technológii Sidestream zvyšuje výkon zo 6 litrov za minútu na 16 litrov za minútu a podstatne tak skracuje čas inhalácie z 15 – 17 minút na iba 6 – 8 minút.
 • Unikátny je aj tvar nádobky nebulizátora. Jej špeciálne zaoblené dno významne znižuje zvyškový objem liečiva.
 • Prednosti: Využíva preukázateľne účinné nebulizačné technológie SideStream Krátky čas inhalácie 6 – 8 minút. Kompaktný, určený hlavne na prevádzku doma
 • Spoľahlivá voľba – ak je spoľahlivosť vaša hlavná požiadavka, potom InnoSpire Essence je tá správna voľba. Model Essence ako jeden z radu Innospire kompresorových nebulizačných systémov poskytuje rýchlu, účinnú a spoľahlivú inhalačnú liečbu.
 • Overená nebulizačná technológia – model Essence sa kombinuje s krátkodobo použiteľným (tmavomodrý) nebulizačným systémom SideStream na zaistenie rýchleho podania vysokej kvality aerosólu za krátky čas inhalácie.
 • S viac ako 20-ročnou skúsenosťou v poskytovaní aerosólovej terapie si môžete byť istí, že poskytuje pacientom neustálu vysokú kvalitu aerosólovej liečby.
 • Spoľahlivé podávanie aerosólovej liečby, ktorej môžete dôverovať – Model Essence sa kombinuje s vysokoúčinnou nebulizačnou nádobkou SideStream. SideStream je konštruovaná tak, že pomocou efektu venturiho trubice nasáva viac vzduchu a tým následne dosahuje rýchlejšiu aplikáciu liečiva a skrátenie času inhalácie.

Príslušenstvo dodávané s produktom

 • kompresor
 • nebulizačná nádobka
 • hadička
 • náustok
 • inhalačná maska pre dospelých
 • inhalačná maska pre deti
 • 1 náhradný filter

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – príslušenstvo

Rozbalením príslušenstvo inhalátora, ktoré je v kontakte s dýchacími cestami používateľa (masky, náustky, hadice a pod.), z jeho pôvodného obalu zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nemožno ho vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy u samotného inhalátora vám samozrejme zostáva.

Parametre produktu

Max. rozprašovací výkon 0,42 ml/min
Stredná veľkosť častíc – MMAD 2,9 µm
Hlučnosť cca 58 dB
Rozmery (š × h × v) 165 × 165 × 108 mm
Hmotnosť 1,5 kg
Nutnosť dolievania vody Nie

Na stiahnutie

Značka

Philips
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 949 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 6 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 7 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
 • Ochota
Overený zákazník pred 9 dňami