Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Možnosti dodania a platby v e-shopu

Dostupné spôsoby dodania

Kuriérska služba – balík na adresu

Cena pri nákupe do 149 €: 4,4 €

Cena pri nákupe nad 150 €: zadarmo

Pre doručenie objednávky do 2. pracovného dňa od expedície k vám domov alebo do práce. Konkrétneho dopravcu volí náš e-shop, a to najmä s ohľadom na hmotnosť a rozmery balíka alebo aktuálnu kapacitu dopravcu. Najčastejšie ide o dopravcov PPL, DPD, GLS alebo WE|DO.

V deň expedície obdržíte e-mail alebo SMS s číslom balíka, podľa ktorého je možné sledovať pohyb balíka, a tiež informácie, ako prípadne zmeniť termín alebo miesto jeho doručenia.

V deň doručenia budete informovaní SMS o predpokladanej dobe doručenia. Balíky sú doručované v pracovné dni. Pokiaľ nebudete kuriérom zastihnutí, pokúsi sa vám balík doručiť nasledujúci pracovný deň alebo sa s vami dohodne na náhradnom spôsobe doručenia. V prípade, že sa vás opakovane nepodarí kontaktovať, vracia dopravca balík na našu adresu alebo ho uloží na výdajné miesto vo vašej lokalite.
 

Packeta SK ‒ výdajné miesta a Z-boxy

Cena pri nákupe do 149 €: 2,9 €

Cena pri nákupe nad 150 €: zadarmo

Na doručenie objednávky do 2. pracovného dňa od expedície na vami vybranú výdajnú pobočku alebo schránku. V deň expedície obdržíte e-mail s kódom zásielky, podľa ktorého je možné sledovať pohyb zásielky.

Vo chvíli, keď je pre vás zásielka pripravená na výdajnom mieste, vám bude e-mailom, SMS správou a notifikáciou v mobilnej aplikácii zaslaná výzva na jej vyzdvihnutie.
Zásielka je pre vás na pobočke uložená po dobu 5 dňov od výzvy na vyzdvihnutie, v Z-boxe po dobu 2 dní. V prípade nutnosti môžete on-line požiadať o predĺženie tejto doby, a to maximálne o 2 dni na pobočke a o 1 deň v Z-boxe. Ak si neprevezmete zásielku, vracia sa nám.

 

Výdajné miesto GLS ParcelShop v predajni Pikito Bratislava-Petržalka – DOČASNE NEDOSTUPNÉ

Cena pri nákupe do 149 €: 1,30 €

Cena pri nákupe nad 150 €: zadarmo

Pre osobné vyzdvihnutie objednávky v našom bratislavskom showroome. Všetky produkty objednané v e-shope sem zasielame z nášho centrálneho skladu, čo obvykle trvá 2–4 pracovné dni. Vo chvíli, keď je pre vás objednávka pripravená na výdajni, vám bude e-mailom a SMS zaslaná výzva na ich vyzdvihnutie.

Produkty sú pre vás na výdajni uložené po dobu 5 pracovných dňov od výzvy na vyzdvihnutie. Ak si neprevezmete produkty, vracajú sa na sklad.

 

Ceny prepravy platia pre doručenie na území Slovenskej republiky a zahŕňajú prípadné náklady na zabalenie produktu. Pre nákup a dodanie produktov v rámci Česka odporúčame využiť českú verziu nášho e-shopu na adrese www.proalergiky.cz/eshop.

 

Prijímané spôsoby platby

Dobierka

Cena: 1 €

Zaplatíte prepravcovi pri prevzatí zásielky.  Väčšina prepravcov prijíma platobné karty.

Bankový prevod

Cena: zadarmo

Zaplatíte vopred na základe pokynov na úhradu, ktoré vám spolu s potvrdením objednávky pošleme. V prípade, že sú pre vás e-mailové pokyny na úhradu nedostatočné, môžete nás v komentári k objednávke požiadať o zaslanie zálohovej faktúry. Zásielku balíme a expedujeme po pripísaní peňazí na náš účet.

Platobná brána – platobná karta, internetové bankovníctvo, Google Pay, Apple Pay

Cena: zadarmo

Zaplatíte pomocou platobnej brány, na ktorú vás presmerujeme ihneď po dokončení objednávky. Zásielku balíme a expedujeme už po potvrdení úspešnej platby. O vykonanej platbe ste informovaní e-mailom. 

Prevody peňazí sú uskutočňované prostredníctvom účtu spoločnosti ComGate Payments, a.s. Údaje o platobnej karte alebo prihlasovacie údaje do platobných aplikácií, ktoré zadávate v platobnej bráne, sú šifrované a nedostávajú sa do prostredia tretích strán. Spracovatelia platieb vidia iba informácie o transakcii, ktoré im banka s odoslanou transakciou oznámi.

Dobierka na výdajnom mieste

Cena: 0,7 €

Zaplatíte na výdajnom mieste pri prevzatí zásielky. Väčšina výdajných miest prijíma platobné karty. V niektorých výdajných boxoch sa dá zaplatiť len pomocou mobilnej aplikácie dopravcu.


Zobraziť kompletné obchodné podmienky e-shopu

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
„Rychle dodanie, slabšia komunikácia. Vcelku v pohode“
Overený zákazník včera
„Nič“
  • Najlepšia cena
  • Rýchle dodanie
Overený zákazník pred 5 dňami
  • rýchly a spoľahlivý
Overený zákazník pred mesiacom