Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Zvlhčovač vzduchu Airbi Maximum

Diskový zvlhčovač vzduchu s funkciou čistenia. Vysoký zvlhčovací výkon. HEPA filter, uhlíkový filter a Plasma systém zaistia kvalitné čistenie vrátane ničenia vírusov vo vzduchu. Jednoduchá obsluha. Nízka spotreba energie.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
490,00 €
Doprava zadarmo 30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom zvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.

Diskový zvlhčovač vzduchu s funkciou čistenia. Vysoký zvlhčovací výkon. HEPA filter, uhlíkový filter a Plasma systém zaistia kvalitné čistenie vrátane ničenia vírusov vo vzduchu. Jednoduchá obsluha. Nízka spotreba energie.

 • pre miestnosti do 85 m²
 • 5 rýchlostných režimov – automatický, vysoký výkon, stredný výkon, nízky výkon, nočný režim
 • Zvlhčovanie pomocou mikročastíc – voda sa rozkladá vďaka prirodzenému odparovaniu na malé a ľahké častice.
 • Vysoký zvlhčovací výkon – súčasťou prístroja je 38 rotujúcich diskov, ktoré svojou obrovskou plochou absorbujú vodu a tá sa ďalej rozptyľuje do ovzdušia.
 • Prirodzené odparovanie – voda sa naturálne odparuje do okolitého ovzdušia, čo znamená, že nedochádza k zachytávaniu minerálnych látok na nábytku, televízore a pod.
 • Maximálna účinnosť čistenia – s pomocou umývateľných predfiltrov, vody ako prírodného filtra, HEPA filtrov, uhlíkových filtrov a PLASMA systému je Airbi MAXIMUM pripravený úspešne zachytiť najrôznejšie nečistoty vyskytujúce sa v ovzduší.
 • Antibakteriálna funkcia – Airbi MAXIMUM je vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio-Silver Stone), aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode.
 • PLASMA systém – ide o unikátnu technológiu, vďaka ktorej Airbi MAXIMUM útočí na vírusy šírené vzduchom, rozkladá ich a bráni tak ich pôsobeniu na ľudský organizmus.
 • Indikácia kvality ovzdušia – vnútri prístroja je zabudovaný senzor kvality ovzdušia. Používateľ je vďaka tomuto senzoru informovaný na ovládacom paneli o aktuálnej čistote ovzdušia.
 • Nenáročná údržba a jednoduché ovládanie – Airbi MAXIMUM sa intuitívne ovláda pomocou dotykového panelu. Prístroj má zabudovaný hydrostat, s ktorého pomocou dokáže pravidelne kontrolovať a udržiavať optimálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti (40 – 60 %).
 • Bezpečnostná funkcia – v prípade nedostatku vody sa Airbi MAXIMUM sám vypne a na ovládacom paneli upozorní používateľa pomocou blikajúcej ikonky na to, že je potrebné doplniť nádobu na vodu. Rovnako tak prístroj dokáže používateľa upozorniť na včasnú výmenu HEPA filtrov či BSS filtra.
 • Nízka hlučnosť a spotreba

Ionizácia vzduchu: Plasma systém

Prístroj vytvára veľké množstvo iónov formujúcich sa do zhlukov záporne či kladne nabitých. Takto vytvorené ióny sú obklopené molekulami vody, čo zaisťuje ich dlhú životnosť. Zhluky plazmových iónov vo vzduchu obklopujú nebezpečné látky, ako sú napr. vírusy chrípky a pod. – pozitívne a negatívne ióny sa prichytia na ich povrchu, vytvoria vysokooxidačné hydroxilové radikály a okamžite odstránia vodík z proteínu povrchov. To spôsobí rozloženie povrchovej membrány vírusu a zneškodní ho. V poslednej fáze dochádza k tomu, že sa hydroxilové radikály a vodík spolu zlúčia a vytvárajú tak vodu, ktorá zostáva vo vzduchu.

Ochrana pred množením baktérií

Aby nedochádzalo k množeniu baktérií vo vode, je Airbi Airwasher vybavený patentovaným filtrom BSS (Bio-Silver Stone) a vnútornými rotačnými diskami so špeciálnou antibakteriálnou úpravou eliminujúcou množenie baktérií. Vďaka tomu Airwasher zachytí až 99,9 % baktérií vyskytujúcich sa v okolitom ovzduší a z prístroja tak vychádza prirodzene čistý a zvlhčený vzduch.

BSS filter sa odporúča vymeniť cca 1× za rok.

Predĺžená záruka Airbi na 3 roky

Možnosť predĺženia záruky na 3 roky na základe registrácie na stránkach dovozcu.

Parametre produktu

Max. zvlhčovací výkon 750 ml/h
Nastavenie intenzity zvlhčování ano, 3 stupně
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano
Objem nádrže 9 l
Hlučnosť 25 dB / 35 dB / 46 dB
Max. príkon 7–25 W
Hmotnosť 10 kg
Rozmery (š × h × v) 325 × 420 × 410 mm
Časovač ne
Zmäkčovací filter (patrón) ne
Princíp zvlhčovania studený odpar
Predohrev/príhrev vody ne
Čistenie vzduchu ano, plasmový ionizátor, HEPA filtr
Nočný režim Áno
Arómoterapia Nie

Značka

Airbi
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 1019 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
 • Rýchle dodanie
Overený zákazník pred 22 dňami
 • Rychle vybavenie mojej objednávky
Overený zákazník pred mesiacom
„Maximálne spokojný.“
Overený zákazník pred mesiacom