Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zvlhčovač a práčka vzduchu Venta LW73 AeroStyle - biely

Prirodzene zvlhčuje a prečisťuje vzduch. Automatická regulácia. Pre miestnosti až 70 m². Dotykový displej. Nočný režim. Úsporná prevádzka.
Farba
Posledný kus Porovnať
559,00 € pred zľavou
530,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom zvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.
Prémiový diskový zvlhčovač Venta LW73 AeroStyle prirodzeným spôsobom zvlhčuje vzduch v miestnosti a zároveň znižuje množstvo škodlivín v ovzduší bez použitia zvlhčovacej rohože alebo filtra. Vďaka hygienickému kotúču ponúka bezúdržbovú prevádzku. 

Navyše je vybavený digitálnym hygrostatom, ktorý umožňuje sledovanie a automatické riadenie relatívnej vlhkosti v miestnosti.

Zvlhčovače a práčky vzduchu Venta sú odolné, vysokospoľahlivé a prívetivé k používateľovi. Veľmi ľahko sa udržiavajú a majú veľmi nízke prevádzkové náklady. 

Inovatívna technológia AeroStyle a VentWave™

Patentovaná technológia AeroStyle zaisťuje rýchlejšie zvlhčovanie vzduchu a účinnejšie znižovanie škodlivín z ovzdušia. 

Aj geniálny vynález diskového zvlhčovania sa ešte podarilo vylepšiť. Súčasťou prístroja je 3D zásobník diskov VentWave™, ktorého dizajn je inšpirovaný prírodou. Obsahuje tisíce malých prieduchov, vďaka ktorým dochádza k odpareniu omnoho viac molekúl vody, než je tomu na rovnom povrchu pri tradičných modeloch s plochými diskami.

 Dôležité parametre zvlhčovača Venta LW73 AeroStyle

  • zvlhčovací výkon: až 515 ml/h
  • veľkosť miestnosti: až 70 m²
  • objem nádržky: 9 l
  • princíp zvlhčovania: studený odpar

Prirodzené zvlhčovanie vzduchu odparovaním vody

Prístroj funguje na princípe prirodzeného studeného odparu, čo je najhygienickejšia metóda zvlhčovania vzduchu. Využíva na to rotujúce disky, ktoré sa v nádržke namáčajú do vody. Pomocou ventilátora sa následne vyfukuje zvlhčený vzduch do miestnosti. Počas prevádzky navyše dochádza k znižovaniu koncentrácie peľu a prachových častíc z nasatého vzduchu.

Bezúdržbová prevádzka vďaka hygienickému disku

Vymeniteľný hygienický disk Venta počas prevádzky odvápňuje kohútikovú vodu, čím zaisťuje hygienické zvlhčovanie bez nutnosti použitia chemických prípravkov. Životnosť disku je 4 mesiace pri nepretržitom používaní a normálnej tvrdosti vody. V prípade, že je disk potrebné vymeniť, zobrazí sa informácia na displeji. Každých 6 mesiacov sa odporúča nádržku vyčistiť pomocou čistiaceho a odvápňovacieho prostriedku.

 Prehľadný dotykový displej

Zvlhčovač vzduchu Venta LW73 AeroStyle ponúka intuitívne ovládanie prostredníctvom dotykového digitálneho displeja, ktorý je umiestnený na hornej strane prístroja. V kružnici uprostred je zobrazená hodnota aktuálnej vlhkosti v miestnosti. 

Pomocou tlačidiel s ikonkami môžete nastaviť nasledujúce funkcie zvlhčovača:
  • zvlhčovací výkon v 4 stupňoch
  • automatický režim – požadovanú vlhkosť vzduchu je možné nastaviť v rozmedzí 30 – 70 % v krokoch po 5 %, stupeň otáčok sa potom reguluje v závislosti od aktuálnej nameranej vlhkosti vzduchu 
  • nočný režim – otáčky ventilátora sú znížené na najnižší stupeň a LED podsvietenie je vypnuté, aby vás prístroj nerušil počas spánku

 Pôsobivý dizajn s farebným LED pásikom

Moderný zaoblený dizajn zvlhčovača podčiarkuje diskrétny svetelný pásik Ambient Light LED s modrým podsvietením. Ak dôjde k vyčerpaniu vody v nádržke prístroja, LED pásik sa rozbliká a ozve sa zvukový signál.

Obsah balenia

  •  práčka vzduchu Venta LW73 AeroStyle
  • 1× hygienický disk (vopred namontovaný)
  •  návod na obsluhu

Práčky vzduchu Venta so 40-ročnou tradíciou

Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať vzduch v interiéri a zároveň znižovať škodliviny, ktoré sa prirodzene zachytávajú vo vode. Zrodil sa základný princíp práčky vzduchu. V roku 1981 došlo k založeniu spoločnosti Venta a na trh boli uvedené prvé modely zvlhčovačov. Obľuba produktov rástla a vďaka inováciám a rozšíreniu výroby mohla spoločnosť expandovať na zahraničné trhy. V súčasnosti Venta zaisťuje čistý vzduch v mnohých krajinách sveta vrátane USA, Japonska alebo Číny. Produkty Venta sa vyrábajú udržateľným spôsobom priamo v Nemecku.
 

Produktové videá

Parametre produktu

Max. zvlhčovací výkon 515 ml/h
Princíp zvlhčovania studený odpar
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano
Ionizátor ne
Objem nádrže 9 l
Časovač ne
Nočný režim Áno
Arómoterapia Nie
Hlučnosť 24–50 dB
Max. príkon 18 W
Hmotnosť 9,5 kg
Rozmery (š × h × v) 420 × 290 × 540 mm

Na stiahnutie

Značka

Venta
Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať...
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 8 dňami
„Spokojnosť“
Overený zákazník pred 8 dňami
„100% spokojnosť“
Overený zákazník pred 20 dňami