Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zvlhčovač a práčka vzduchu Venta LW25 Original - biely

Prirodzené zvlhčenie a prečistenie vzduchu. Pre miestnosti až 40 m². Tichá a veľmi úsporná prevádzka. Funkcia arómoterapie.
Farba
Na opýtanie Porovnať
269,00 €
244,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom zvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.
Práčka vzduchu Venta LW25 Original prirodzeným spôsobom zvlhčuje vzduch v interiéri a zároveň znižuje množstvo škodlivín v ovzduší bez použitia filtra. 

Inovatívna technológia VentWave™ zvyšuje odparovací výkon prístroja, čím urýchľuje dosiahnutie optimálnej úrovne vlhkosti v miestnosti v rozmedzí 40 a 60 %.

Zvlhčovače a práčky vzduchu Venta sú odolné, vysokospoľahlivé a prívetivé k používateľovi. Veľmi ľahko sa udržiavajú a majú veľmi nízke prevádzkové náklady. 

Prirodzené zvlhčovanie vzduchu odparovaním vody

Prístroj funguje na princípe prirodzeného studeného odparu, čo je najhygienickejšia metóda zvlhčovania vzduchu. Využíva na to rotujúce disky, ktoré sa v nádržke namáčajú do vody. Pomocou ventilátora sa následne vyfukuje zvlhčený vzduch do miestnosti. Počas prevádzky navyše dochádza k znižovaniu koncentrácie peľu a prachových častíc z nasatého vzduchu.

 Dôležité parametre zvlhčovača Venta LW25 Original

  • zvlhčovací výkon: až 300 ml/h
  • veľkosť miestnosti: až 40 m²
  • objem nádržky: 7 l
  • princíp zvlhčovania: studený odpar

Jednoduchá obsluha

Do nádržky zvlhčovača nalejeme kohútikovú vodu po vyznačenú rysku. Pred prvým použitím pridáme do vody 50 ml hygienického prostriedku. Prístroj zapneme stlačením tlačidla a zvolíme jeden z troch stupňov výkonu ventilátora. Zvolená hodnota je podsvietená LED diódou. Po vyčerpaní vody v nádržke sa zvlhčovanie automaticky vypne a rozsvieti sa varovný LED indikátor.

 Jednoduché čistenie

Údržbu zvlhčovača sa odporúča vykonávať každých 10 až 14 dní jeho prevádzky. Jediným pohybom odoberieme vrchný kryt s elektrickou jednotkou a ventilátorom. Z nádržky vylejeme znečistenú vodu, kefkou alebo handričkou odstránime všetky usadeniny a súpravu diskov opláchneme vodou. Nakoniec do nádržky doplníme čerstvú vodu a pridáme 50 ml hygienického prostriedku na úpravu vody Venta.


 Funkcia arómoterapie

Pridaním pár kvapiek esenciálneho oleja do vody v nádržke môžeme príjemne osviežiť ovzdušie v miestnosti a harmonizovať tak svoje telo aj myseľ.

Obsah balenia

  • práčka vzduchu Venta LW25 Original
  • 1× fľaštička s hygienickým prostriedkom 50 ml
  • návod na obsluhu

Práčky vzduchu Venta so 40-ročnou tradíciou

Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať vzduch v interiéri a zároveň znižovať škodliviny, ktoré sa prirodzene zachytávajú vo vode. Zrodil sa základný princíp práčky vzduchu. V roku 1981 došlo k založeniu spoločnosti Venta a na trh boli uvedené prvé modely zvlhčovačov. Obľuba produktov rástla a vďaka inováciám a rozšíreniu výroby mohla spoločnosť expandovať na zahraničné trhy. V súčasnosti Venta zaisťuje čistý vzduch v mnohých krajinách sveta vrátane USA, Japonska alebo Číny. Produkty Venta sa vyrábajú udržateľným spôsobom priamo v Nemecku.

Produktové videá

Parametre produktu

Max. zvlhčovací výkon 300 ml/h
Princíp zvlhčovania studený odpar
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ne
Ionizátor ne
Objem nádrže 7 l
Časovač ne
Čistenie vzduchu ano, částečně
Nočný režim Nie
Arómoterapia Áno
Hlučnosť 24–44 dB
Max. príkon 8 W
Hmotnosť 3,8 kg
Rozmery (š × h × v) 300 × 300 × 330 mm

Na stiahnutie

Značka

Venta
Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať...
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
„Rychle dodanie, slabšia komunikácia. Vcelku v pohode“
Overený zákazník pred 3 dňami
„Nič“
  • Najlepšia cena
  • Rýchle dodanie
Overený zákazník pred 7 dňami
  • rýchly a spoľahlivý
Overený zákazník pred mesiacom