Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Zvlhčovač a práčka vzduchu Venta LW25 Original - biely

Prirodzené zvlhčenie a prečistenie vzduchu. Pre miestnosti až 40 m². Tichá a veľmi úsporná prevádzka. Funkcia arómoterapie.
Farba
Posledný kus Porovnať
269,00 €
Doprava zadarmo 30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom zvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.
Práčka vzduchu Venta LW25 Original prirodzeným spôsobom zvlhčuje vzduch v interiéri a zároveň znižuje množstvo škodlivín v ovzduší bez použitia filtra. 

Inovatívna technológia VentWave™ zvyšuje odparovací výkon prístroja, čím urýchľuje dosiahnutie optimálnej úrovne vlhkosti v miestnosti v rozmedzí 40 a 60 %.

Zvlhčovače a práčky vzduchu Venta sú odolné, vysokospoľahlivé a prívetivé k používateľovi. Veľmi ľahko sa udržiavajú a majú veľmi nízke prevádzkové náklady. 

Prirodzené zvlhčovanie vzduchu odparovaním vody

Prístroj funguje na princípe prirodzeného studeného odparu, čo je najhygienickejšia metóda zvlhčovania vzduchu. Využíva na to rotujúce disky, ktoré sa v nádržke namáčajú do vody. Pomocou ventilátora sa následne vyfukuje zvlhčený vzduch do miestnosti. Počas prevádzky navyše dochádza k znižovaniu koncentrácie peľu a prachových častíc z nasatého vzduchu.

 Dôležité parametre zvlhčovača Venta LW25 Original

  • zvlhčovací výkon: až 300 ml/h
  • veľkosť miestnosti: až 40 m²
  • objem nádržky: 7 l
  • princíp zvlhčovania: studený odpar

Jednoduchá obsluha

Do nádržky zvlhčovača nalejeme kohútikovú vodu po vyznačenú rysku. Pred prvým použitím pridáme do vody 50 ml hygienického prostriedku. Prístroj zapneme stlačením tlačidla a zvolíme jeden z troch stupňov výkonu ventilátora. Zvolená hodnota je podsvietená LED diódou. Po vyčerpaní vody v nádržke sa zvlhčovanie automaticky vypne a rozsvieti sa varovný LED indikátor.

 Jednoduché čistenie

Údržbu zvlhčovača sa odporúča vykonávať každých 10 až 14 dní jeho prevádzky. Jediným pohybom odoberieme vrchný kryt s elektrickou jednotkou a ventilátorom. Z nádržky vylejeme znečistenú vodu, kefkou alebo handričkou odstránime všetky usadeniny a súpravu diskov opláchneme vodou. Nakoniec do nádržky doplníme čerstvú vodu a pridáme 50 ml hygienického prostriedku na úpravu vody Venta.


 Funkcia arómoterapie

Pridaním pár kvapiek esenciálneho oleja do vody v nádržke môžeme príjemne osviežiť ovzdušie v miestnosti a harmonizovať tak svoje telo aj myseľ.

Obsah balenia

  • práčka vzduchu Venta LW25 Original
  • 1× fľaštička s hygienickým prostriedkom 50 ml
  • návod na obsluhu

Práčky vzduchu Venta so 40-ročnou tradíciou

Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať vzduch v interiéri a zároveň znižovať škodliviny, ktoré sa prirodzene zachytávajú vo vode. Zrodil sa základný princíp práčky vzduchu. V roku 1981 došlo k založeniu spoločnosti Venta a na trh boli uvedené prvé modely zvlhčovačov. Obľuba produktov rástla a vďaka inováciám a rozšíreniu výroby mohla spoločnosť expandovať na zahraničné trhy. V súčasnosti Venta zaisťuje čistý vzduch v mnohých krajinách sveta vrátane USA, Japonska alebo Číny. Produkty Venta sa vyrábajú udržateľným spôsobom priamo v Nemecku.

Produktové videá

Parametre produktu

Max. zvlhčovací výkon 300 ml/h
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ne
Objem nádrže 7 l
Hlučnosť 24–44 dB
Max. príkon 8 W
Hmotnosť 3,8 kg
Rozmery (š × h × v) 300 × 300 × 330 mm
Časovač ne
Čistenie vzduchu ano, částečně
Princíp zvlhčovania studený odpar
Nočný režim Nie
Arómoterapia Áno

Na stiahnutie

Značka

Venta
Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať...
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

100 % zákazníkov odporúča náš obchod z 1053 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Našla som to čo som potrebovala.“
Overený zákazník včera
  • Rychle dorucenie
Overený zákazník pred 3 dňami
  • Rýchle dodanie
Overený zákazník pred 7 dňami