Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Inhalátor Laica MD 6026P

Tento ultrazvukový inhalátor sa vyznačuje extrémnou tichosťou. Inhalácia je účinná pre liečbu pľúcnych ochorení, tracheitídy, astmy, bronchitídy, sinusitídy a alergií. Viac informácií
Na sklade Porovnať
63,90 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom inhalátora vám odborne poradíme.

Ultrazvukový inhalátor LAICA MD6026P sa vyznačuje extrémnou tichosťou. Ideálny na inhaláciu Vincentky či Bílinskej kyselky, vhodný pre deti i dospelých.

Inhalácia je účinná pre liečbu pľúcnych ochorení, tracheitídy, astmy, bronchitídy, sinusitídy a alergií.

Pomáha zmierňovať príznaky spôsobené prechladnutím a alergickými zápalmi, zmierňuje kašeľ a uľahčuje jeho vykašlávanie, zmierňuje bolesť a pocity tlaku v oblasti prínosných dutín.

Inhalátor Laica MD 6026 je výborný pre domáce použitie, jednoduchý, praktický a nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Je vyrobený v súlade s platnými normami ES, ktoré sa týkajú bezpečnosti pri používaní elektrického zariadenia (Standard EN 60601–1).

Prípravky určené k inhalácii sú prostredníctvom ultrazvukových vĺn kmitaním piezoelektrického kryštálu transformované do mikrokvapiek.

Tieto mikrokvapky môžu mať veľkosť od 1 do 5 mikrónov podľa toho, do ktorej časti dýchacieho traktu majú preniknúť. Vždy sú účinne transportované na miesto svojho účinku. Neodporúča sa používať farmaká založené na olejovej báze, aktívne látky obsahujúce pevné častice, viskózne roztoky a éterické oleje.

Rozmery tohto prístroja sú upravené tak, aby jeho používanie bolo pohodlné ako pre tých, ktorí ho potrebujú používať niekoľkokrát denne, tak pre tých, ktorí sú často na cestách. Pri výbere vhodných farmák, dávkovania, frekvencie a dĺžky liečby dbajte vždy odporučenia svojho lekára.

Dodávaný s príslušenstvom

 • adaptér
 • vrapovaná hadica
 • konektory
 • 40 ks kalíškov
 • náustok
 • dospelá maska
 • detská maska

Z dôvodu zmeny výrobcu postupne dochádza k drobným zmenám v označení a vzhľadu produktu. Zatiaľ čo pôvodný variant produktu MD6026 mal dekoračné drážky blízko spúšťacieho tlačidla, nový variant MD6026P je v týchto miestach úplne hladký. Došlo tiež k zníženiu hlučnosti prístroja a nepatrnej zmene jeho rozmerov a hmotnosti. Na krabici je natlačený názov modelu MD6026P, avšak vyobrazenie produktu zodpovedá jeho predchádzajúcej verzii a takisto na štítku distribútora nájdete pôvodné označenie MD6026. Fotografie v našom e-shope sú aktuálne.

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – príslušenstvo

Rozbalením príslušenstvo inhalátora, ktoré je v kontakte s dýchacími cestami používateľa (masky, náustky, hadice a pod.), z jeho pôvodného obalu zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nemožno ho vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy u samotného inhalátora vám samozrejme zostáva.

Parametre produktu

Max. rozprašovací výkon 0,4 ml/min
Stredná veľkosť častíc – MMAD ≤ 5 µm
Objem nádobky na liečivý roztok 8 ml
Hlučnosť max. 40 dB
Nutnosť dolievania vody Áno
Max. doba nepretržitej prevádzky 13 min
Hmotnosť 0,53 kg
Rozmery (š × h × v) 95 × 122 × 150 mm
Nastaviteľná veľkosť častíc Nie

Na stiahnutie

Značka

Laica

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
 • rýchly a spoľahlivý
Overený zákazník pred 6 dňami
 • Spoľahlivosť, ochota
 • Milé dámy na zakznickom centre
 • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník pred 20 dňami
 • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 22 dňami