Obmedzenie prevádzky
E-shop > Čističky vzduchu > Čistička vzduchu Winix WAC P300 + sada filtrov v hodnote 57,80 € zadarmo

Čistička vzduchu Winix WAC P300 + sada filtrov v hodnote 57,80 € zadarmo

akce

Tento tovar už nie je v našej ponuke

 • kontaktujte nás a my vám doručíme náhradný produkt
 • vyberajte z našich najpredávanejších produktov

Odporúčame vybrať si z najpredávanejších produktov

Čistička vzduchu Winix WAC P300 ponúka špičkovú kvalitu vyhotovenia aj čistenia vďaka 3-stupňovej filtrácii a technológii PlasmaWave™, plne automatický režim a veľmi ekonomickú prevádzku. Táto čistička je určená do stredných miestností, spoľahlivo odstráni prach, alergény zvierat, roztoče, baktérie, ale aj cigaretový dym aj zápach.


Darček: K čističke vzduchu Winix WAC P300 od nás ako darček dostanete sadu filtrov v hodnote 57,80 eur. Akcia platí do vypredania zásob.

Oproti vyššiemu radu čističiek – Winix U - sa tento rad líši v účinnosti filtrácie – 3 stupne oproti 5 a kratšej životnosti filtrov.

Odporúčaná veľkosť miestnosti:

 • pre alergikov: 33 m²
 • bežná prevádzka: 44 m²
 • max. vzduchový výkon je 330 m³/h

Popis produktu

 • tri stupne čistenia vzduchu
 • 4 rýchlostné režimy vr. režimu turbo a nočného režimu
 • plne automatický režim – čistenie vzduchu sa prispôsobuje jeho znečisteniu. Kvalitu vzduchu sledujú inteligentné senzory, ktoré v prípade jeho znečistenia automaticky zvýšia výkon čistenia. Svetelný senzor automaticky prepne čističku do najtichšieho režimu a stlmí signalizáciu na kontrolnom paneli. Automatická je aj signalizácia na výmenu filtra.
 • manuálny režim
 • senzor kvality vzduchu
 • svetelný senzor
 • jedinečná patentovaná technológia PlasmaWave™
 • indikátor výmeny filtra
 • diaľkové ovládanie
Predlžená záruka

Winix predĺžená záruka 3 roky

Získanie predĺženej záruky na 3 roky je jednoduché. Stačí sa registrovať na stránkach www.cisticky-winix.sk, kde nájdete podrobné informácie k predĺženej záruke.

Filtrácia

1. HEPA filter H13 – s 99,97 % účinnosťou odstraňuje všetky častice s veľkosťou až 0,3 mikrónu, medzi ktoré patria čiastočky dymu, baktérie, vírusy, peľ, ale aj zvieracie alergény a spóry plesní. Filter vydrží pri priemernom používaní cca 1 rok. Nie je umývateľný ako pri vyššom rade čističiek Winix U.

2. Uhlíkový filter – odstráni zo vzduchu zápach a rôzne nebezpečné plyny.

3. PlasmaWave™ – táto technológia istí celý filtračný systém. Ako posledný článok zaisťuje neutralizáciu a rozklad všetkých mikročastíc, ktoré by mohli škodiť zdraviu. Navyše vytvára ióny, ktoré dávajú vzduchu náboj a vzduch je tak nielen čistý a zdravý, ale aj príjemne svieži ako v prírode.

Technológia Winix PlasmaWave™

Napodobňuje prirodzený proces čistenia vzduchu, tak ako prebieha v prírode!

Technológia PlasmaWave™ spoľahlivo odstraňuje pachy, alergény, chemické výpary a iné znečisťujúce látky, ktoré sa vyskytujú v domácom prostredí a to na molekulárnej úrovni. Pritom nie je zdrojom škodlivého ozónu. Technológia PlasmaWave™ vytvára kladné a záporné ióny, ktoré sa spájajú s prírodnými vodnými parami a tým sa premieňajú na hydroxyly. Hydroxyly okamžite neutralizujú vírusy, baktérie, chemické výpary, pachy a plyny nachádzajúce sa vo vzduchu tým, že rozložia ich molekulárnu štruktúru na vodnú paru a iné neškodné látky bežne prítomné vo vzduchu. Celý tento proces sa podobá procesom odohrávajúcim sa v horných vrstvách zemskej atmosféry. Technológia PlasmaWave™ napodobňuje čistenie vzduchu, tak ako prebieha v prírode. PlasmaWave™ – najčistejší vzduch, ktorý si doma môžete vyrobiť!

Veľmi nízke náklady na prevádzku čističky

Automatická indikácia výmeny filtra v závislosti od čistenia. Čističky Winix dokážu presne vyhodnotiť čas, kedy je potrebné vymeniť filtre. Od ostatných čističiek sa líšia hlavne v tom, že výmena nie je indikovaná len uplynutím času životnosti filtra. Procesor čističky totiž priebežne ukladá hneď dve informácie – ako dlho motor beží a pri akých otáčkach. Až systém vyhodnotí, že je potrebné vymeniť filter, rozsvieti kontrolku na hlavnom paneli. Nemusíte sa tak starať o to, či nie je filter zanesený a tiež sa vám nestane, že vymeníte filter, ktorý by mohol ešte slúžiť.

Čističky Winix sú držiteľom známky ENERGY STAR udeľovanej energeticky šetrným spotrebičom. 

Certifikácia a účinnosť

Čističky sú testované asociáciou AHAM (americká Asociácia výrobcov domácich spotrebičov). Značka Winix sa môže pýšiť certifikáciou AHAM pre celý sortiment čističiek vzduchu v rámci oficiálneho programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množstvo čistého vzduchu). Vďaka výsledkom tohto merania a nestranným a regulárnym údajom môžete získať viac istoty, že čističky vzduchu pri odstraňovaní prachu, dymu a peľov naozaj fungujú. Čistička Winix je ďalej držiteľom uznávanej certifikácie ECARF. Tento certifikát je udeľovaný produktom, ktoré pomáhajú alergikom zlepšiť ich zdravotné ťažkosti. Britskou nadáciou pre alergikov – BAF, bolo udelený certifikát „seal of approval“, to znamená, že čistička spĺňa kritéria pre alergikov.

zaručená účinnosť

Technické informácie

Max. vzduchový výkon 330 m3
Ionizátor áno, plasma - vypínateľný
Zvlhčovač nie
Automatický režim áno
Časovač nie
Pachový senzor -
Prachový senzor -
Senzor kvality ovzdušia áno
Indikátor výmeny/údržby filtra áno
Diaľkové ovládanie áno
Vzduchový výkon – stupne 66 / 150 / 240 / 330 m3
Hlučnosť (čistenie) 26 / 35 / 46 / 55 dB
Hlučnosť (čistenie + zvlhčovanie) -
Príkon (čistenie) 4 až 60 W
Príkon (čistenie + zvlhčovanie) -
Zvlhčovací výkon -
Objem vodnej nádržky -
Hmotnosť 7 kg
Rozmery (š × h × v) 415 x 220 x 550 mm
Farba biela s čiernym panelom

Výrobca: Winix

Bez hodnocení

Dotazy a hodnocení

 • Jana Lazorčiková, 22. 2. 2016

  Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je vhodný do bytu s romerom 90m2, lebo max. vzduchový výkon je 330 m³/h. Je potreba takého veľkého vzduchového výkonu na 90m2, alebo sa môžem pozrieť po nižšom rozsahu vzduchového výkonu. Koľko by som mala pozerať. Vopred Vám ďakujem za Vašu skorú odpoveď. S pozdravom Lazorčiková

  Odpovědět

  • Tým Proalergiky.cz, 22. 2. 2016

   Dobrý den,

   čistička vždy pracuje v jedné, uzavřené místnosti, celý byt nevyčistí žádná čistička. Je nutné přenášet. Winix WAC U300 doporučuji do místnosti do 25 m2 (aby nemusela využívat nejvyššího, zbytečně hlučného režimu)

   Takže pokud má největší místnost Vašeho bytu do cca 25m2, je pro Vás vhodná.

   Pěkný den,
   ProAlergiky.cz

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami

Príslušenstvo

Súprava filtrov A pre čističku vzduchu Winix ZERO, Winix P300
Súprava filtrov obsahuje 1× True HEPA filter s vysokou účinnosťou 99,97 %, 4× uhlíkový filter.
ks
53,90 €
Antibakteriálna utierka pre všetky typy povrchov Nodorsil Premium
2 ks v balení Je univerzálna a hravo si poradí s akoukoľvek nečistotou v domácnosti.
ks
10,40 €
Antibakteriálna utierka s aktívnym uhlím Nodorsil Premium
2 ks v balení Extrémne savá utierka s aktívnym uhlím, ktorá odstraňuje pachy a zabraňuje rast baktérií. Pro kuchyne i kúpeľne.
ks
9,60 €
Antibakteriálna utierka s drôtenkou Nodorsil Premium
2 kusy v balení Vďaka integrovanej drôtenke si utierka poradí s akoukoľvek špinou. Dokáže odstrániť zaschnuté nečistoty, zotrieť a vyleštiť.
ks
11,50 €
Utierka na leštenie Nodorsil Premium
2 kusy v balení Perfektne čistí sklá, zrkadlá, lesklé plochy nábytku, vodovodné batérie.
ks
5,60 €
Nákupný radca Ako vybrať vhodný produkt v kategórii čističky vzduchu? Viac