Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Čističky vzduchu a zvlhčovač vzduchu Winix

Produktové kategórie

Produkty Winix

Neboli nájdené žiadne dáta

Čističky vzduchu Winix ponúkajú špičkovú kvalitu prevedenia, plne automatický režim a navyše majú veľmi nízke náklady na prevádzku. Vďaka viacstupňovej filtrácii a plazmovej čistiacej technológii PlasmaWave™ skvele čistí vzduch a pritom nevytvárajú škodlivý ozón.

Spoľahlivo odstraňujú prach, alergény zvierat a roztočov, baktérie, vírusy, ale aj cigaretový dym a zápach. Čističky Winix patria na základe testov a spotrebiteľských recenzií medzi najlepšie čističky vzduchu na trhu. Sú vhodné ako domáce čističky vzduchu do bytu aj do škôlok a ďalších zariadení pre deti, ale aj do kancelárskych priestorov. Značka Winix ponúka rôzne modely určené do malých, stredných aj veľkých miestností.

Proudění vzduchu u čističky Winix Zero Pro

Na stránkach značky Winix si môžete pustiť recenzie vo forme videa, zoznámiť sa so spôsobmi filtrácie as technickými parametrami as certifikátmi, ktoré čističky vzduchu Winix získali. Na stiahnutie ponúkame návody na obsluhu vo formáte PDF. Tiež si tu môžete svoju zakúpenú čističku registrovať na získanie predĺženej 3-ročnej záruky.

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
  • Spoľahlivosť, ochota
  • Milé dámy na zakznickom centre
  • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník včera
  • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 4 dňami
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 13 dňami