Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Zvlhčovač vzduchu Stylies Leonis

Výkonný ultrazvukový zvlhčovač pre väčšie miestnosti. Ochrana vody pred baktériami. Ionizátor. Dizajnový model. Moderné dotykové ovládanie.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom zvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.

Alternatívne dostupné produkty

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stylies Leonis švajčiarskej značky Stylies ponúka za skvelú cenu mnoho benefitov. Medzi ne patrí najmä vysoký zvlhčovací výkon, ktorý si poradí so suchým vzduchom aj vo väčšej miestnosti. Voda vo zvlhčovači vychádza zbavená všetkých mikroorganizmov a baktérií, a to vďaka antibakteriálnej kocke Clean Cube a predhrevu vody.

Prevádzka je plne automatická. Zvlhčovač je navyše vybavený ionizátorom, ktorý vďaka produkcii záporných iónov vzduch osvieži. To všetko je doplnené elegantným a moderným dizajnom.

Odporúčanie ProAlergiky.cz: Ide o veľmi kvalitný zvlhčovač so všetkými dôležitými funkciami a poctivým remeselným spracovaním. Investícia do tohto prístroja sa vyplatí a vráti v životnosti. Nejde o prístroj na jednu sezónu.

Dôležité parametre zvlhčovača vzduchu Stylies Leonis

  • Zvlhčovací výkon: až 500 ml/h
  • Miestnosť s veľkosťou: do 70 m2
  • Nádrž: 5 l
  • Princíp zvlhčovania: ultrazvuk
  • Antibakteriálna strieborná kocka

Ultrazvukový princíp zvlhčovania

Leonis je vybavený ultrazvukovou technológiou zvlhčovania. Voda sa vďaka oscilátoru rozkladá na mikrokvapôčky = hmlovinu. Pomocou ventilátora sa jemná vodná hmlovina intenzívne vháňa do ovzdušia.

Zvlhčovací výkon

Stylies Leonis ponúka veľmi vysoký zvlhčovací výkon 500 ml/h. Zvlhčovací výkon je pri zvlhčovači veľmi dôležité kritérium. Čím vyšší výkon zvlhčovač má, tým rýchlejšie dokáže vzduch zvlhčiť. Samozrejme, platí aj úmera čím vyšší výkon, tým väčšiu miestnosť je schopný zvlhčovať.

Automatická regulácia vlhkosti

Vami nastavenú vlhkosť sleduje zabudovaný hygrostat. Pri dosiahnutí požadovanej vlhkosti sa zvlhčovanie vypne. V prípade opätovného poklesu vlhkosti dokáže ihneď zareagovať a zvlhčovanie automaticky zapne. Vlhkosť je možné nastaviť v rozmedzí od 35 do 75 percent po 5 percentách.

Kontinuálny režim

Zvlhčovanie môžete tiež nastaviť kontinuálne čiže nepretržité, bez ohľadu na aktuálnu vlhkosť vzduchu. 

Nastavenie intenzity zvlhčovania

K dispozícii máte nastavenie intenzity zvlhčovania v troch stupňoch. Intenzitu vydávania hmloviny nastavíte opakovaným stlačením tlačidla na displeji. Výstupnú dýzu zvlhčovača môžete natočiť tak, aby hmlovina prúdila požadovaným smerom.

Predhrev

Táto funkcia napomáha zvýšiť teplotu mlžiny, a tým urýchliť jej vstrebávanie do vzduchu a zefektívniť rozprestretie vlhkosti po miestnosti.

Digitálny LCD displej

Pomocou digitálneho dotykového displeja, umiestneného na hornom paneli zvlhčovača, jednoducho a intuitívne nastavíte požadované hodnoty.

LCD displej stylies leonis

Časovač

Funkcia, ktorá vám umožní nastaviť čas, keď chcete nechať zvlhčovanie zapnuté. Po dosiahnutí nastaveného času sa prístroj vypne. Požadovaný čas na vypnutie prístroja je možné nastaviť v rozmedzí 1 – 12 hodín. Nastavením hodnoty 0 časovač deaktivujete.

Nočný režim

Umožňuje vypnutie osvetlenia LCD displeja. Váš spánok tak nebude ničím rušený.

Indikácia prázdnej nádržky

Automatické vypnutie zvlhčovača pri nedostatku vody v zásobníku. Na displeji sa objaví ukazovateľ NO WATER, ktorý bude svietiť červenou farbou, aby vás varoval, že je potrebné doplniť vodu. Zásobník na vodu má objem 5 l.

Demineralizačný filter

Tvrdú vodu zmäkčuje a tým zabraňuje usadeninám vodného kameňa. Životnosť filtra záleží na tvrdosti vody, ktorú budete na zvlhčovanie používať.

Antibakteriálna kocka Clean Cube

Patentovaná technológia postupne sa uvoľňujúcich iónov striebra zabraňuje tvorbe a množeniu baktérií a plesní vo vode v prístroji.

Ionizátor na dosiahnutie lepšej kvality vzduchu

Ionizátor vzduch obohacuje o svieže záporné ióny a ešte viac tým spríjemňuje dýchanie. Produkcia záporných iónov zároveň pomáha usadzovaniu prachových častíc a neutralizácii mikróbov. Ionizáciu si zapínate podľa potreby. Súčasťou balenia sú demineralizačná patróna a antibakteriálna ionizačná strieborná kocka. zarucenna-ucinnost

Videorecenzia

Parametre produktu

Max. zvlhčovací výkon 500 ml/h
Nastavenie intenzity zvlhčování ano
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano
Objem nádrže 5 l
Hlučnosť max. do 32 dB
Max. príkon 30 W (s předehřevem 100W)
Hmotnosť 2,9 kg
Rozmery (š × h × v) 320 x 180 x 400 mm
Predohrev/príhrev vody ano
Časovač ano
Čistenie vzduchu ionizátor
Zmäkčovací filter (patrón) ano
Princíp zvlhčovania ultrazvuk
Nočný režim Áno
Arómoterapia Nie

Značka

Stylies
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami