Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zvlhčovač a čistička vzduchu Venta AH902 Professional

Výkonné zvlhčovanie a čistenie vzduchu. Pre miestnosti až 70 m². Automatická regulácia. UV dezinfekcia vody. Spánkový režim. Interaktívny dotykový displej. Wi-Fi pripojenie.
3 týždne Porovnať
1 199,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom zvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.
Profesionálny diskový zvlhčovač kombinovaný s čističkou vzduchu je ideálnou voľbou do väčšej domácnosti alebo kancelárie s plochou až 70 m². Prirodzene zvlhčuje vzduch v miestnosti a zároveň z neho odstraňuje jemný prach, peľ a ďalšie alergény. 

Prístroj je vybavený digitálnym hygrostatom, ktorý umožňuje sledovanie a automatické riadenie relatívnej vlhkosti v miestnosti. Vďaka vstavanému Wi-Fi modulu môžete prístroj pohodlne ovládať pomocou mobilnej aplikácie vo vašom smartfóne.

Zvlhčovače a práčky vzduchu Venta sú odolné, vysokospoľahlivé a prívetivé k používateľovi. Veľmi ľahko sa udržiavajú a majú veľmi nízke prevádzkové náklady.

Dôležité parametre zvlhčovača a čističky vzduchu Venta AH902 Professional

 • zvlhčovací výkon: až 525 ml/h
 • veľkosť miestnosti: až 70 m²
 • objem nádržky: 12 l
 • princíp zvlhčovania: prirodzený odpar

Plazmou aktivovaný 3D zásobník diskov VentWave™

Konštrukcia zásobníka diskov je inšpirovaná prírodou. Obsahuje tisíce malých prieduchov, vďaka ktorým dochádza k odpareniu omnoho viac molekúl vody, než je tomu na rovnom povrchu pri tradičných modeloch s plochými diskami. 

Vďaka aktivácii povrchu diskov plazmou je odparovanie omnoho efektívnejšie pri použití omnoho menšieho množstva materiálu. Zásobník diskov môžete ľahko demontovať a vyčistiť.

Certifikovaná filtračná technológia Nelior

Vylepšený HEPA filter triedy 14 s vysokou účinnosťou 99,995 % odstraňuje z nasatého vzduchu mikročastice od veľkosti 0,07 μm, ako sú peľ, jemný prach, zvieracie alergény, spóry plesní, baktérie alebo vírusy. HEPA filter je chránený umývateľným predfiltrom, ktorý zachytáva hrubšie nečistoty vrátane vlasov či chlpov domácich zvierat.

Priemerná životnosť HEPA filtra je 12 mesiacov. Jeho životnosť závisí od miery znečistenia vzduchu v miestnosti a prevádzkového času spotrebiča. Na výmenu vás upozorní indikátor na displeji.

UVC dezinfekcia

Súčasťou zvlhčovača je UVC sterilizačná lampa, ktorá zabraňuje množeniu mikróbov vnútri prístroja. S účinnosťou 99,9 % likviduje vírusy, baktérie a spóry plesní. Životnosť UVC lampy sa pri bežnom používaní pohybuje okolo 3 rokov.

Interaktívny dotykový displej

Vrchná strana prístroja je osadená používateľsky prívetivým displejom, na ktorom sú zobrazené všetky dôležité informácie o prevádzke prístroja. V reálnom čase môžeme sledovať namerané hodnoty z inteligentných senzorov, ktoré vyhodnocujú kvalitu, vlhkosť a teplotu vzduchu v miestnosti. K dispozícii sú tiež informácie o stave hygienického disku, HEPA filtra a čistiaci program.

Inteligentný senzor kvality vzduchu

Vysokocitlivý senzor v reálnom čase monitoruje koncentráciu prachových častíc vo vzduchu. Na základe nameraných hodnôt je prostredníctvom indikátora na displeji zobrazená kvalita vzduchu v 6 rôznych farbách podľa miery znečistenia (zelená, žltá, oranžová, červená, fialová, hnedá).

Ďalšie funkcie zvlhčovača a čističky vzduchu Venta AH902 Professional

 • regulácia výkonu zvlhčovania v 5 stupňoch
 • automatický režim – stupeň otáčok sa reguluje v závislosti od nameranej vlhkosti vzduchu
 • nočný režim – otáčky ventilátora sú znížené na najnižší stupeň a LED podsvietenie je vypnuté, aby vás prístroj nerušil počas spánku
 • časovač – automatické vypnutie zvlhčovania po 1, 3, 5, 7 alebo 9 hodinách
 • detská zámka – uzamknutie ovládacieho panelu, aby nedošlo k zmene nastavenia prístroja
 • diaľkové ovládanie – vzdialené zapnutie či vypnutie zvlhčovača a regulácia výkonu
 • skrytý držiak na sieťový kábel

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Zvlhčovač môžete pohodlne ovládať aj cez aplikáciu Venta Home nainštalovanú vo vašom smartfóne s operačným systémom Android alebo iOS. Získate tak vzdialený prístup k funkciám prístroja a okamžitý prehľad o aktuálnej vlhkosti, teplote a kvalite vzduchu v miestnosti. Aplikácia umožňuje využívať preddefinované režimy a spravovať viac spotrebičov Venta na jednom mieste.

 Obsah balenia

 • zvlhčovač a čistička vzduchu Venta AP902 Professional
 • 1× HEPA filter (vopred namontovaný)
 • 1× umývateľný predfilter (vopred namontovaný)
 • 1× hygienický disk (vopred namontovaný)
 • UVC lampa (vopred namontovaná)
 • diaľkový ovládač
 • návod na obsluhu

Práčky vzduchu Venta so 40-ročnou tradíciou

Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať vzduch v interiéri a zároveň znižovať škodliviny, ktoré sa prirodzene zachytávajú vo vode. Zrodil sa základný princíp práčky vzduchu. V roku 1981 došlo k založeniu spoločnosti Venta a na trh boli uvedené prvé modely zvlhčovačov. Obľuba produktov rástla a vďaka inováciám a rozšíreniu výroby mohla spoločnosť expandovať na zahraničné trhy. V súčasnosti Venta zaisťuje čistý vzduch v mnohých krajinách sveta vrátane USA, Japonska alebo Číny. Produkty Venta sa vyrábajú udržateľným spôsobom priamo v Nemecku.

 

Produktové videá

Parametre produktu

Max. zvlhčovací výkon 525 ml/h
Princíp zvlhčovania studený odpar
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano
Ionizátor ne
Objem nádrže 12 l
Časovač ano
Čistenie vzduchu ano
Nočný režim Áno
Arómoterapia Nie
Hlučnosť 17–47 dB
Max. príkon 32 W
Hmotnosť 13 kg
Rozmery (š × h × v) 610 × 300 × 520 mm

Na stiahnutie

Značka

Venta
Začiatkom 80. rokov dostal zakladateľ spoločnosti Fred Hitzler geniálny nápad, ako zvlhčovať...
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
 • Spoľahlivosť, ochota
 • Milé dámy na zakznickom centre
 • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník včera
 • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 3 dňami
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 13 dňami