Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Čistička vzduchu Clean and Health Air Fight 100

Extra výkonná čistička do veľkých priestorov. UV lampa. Fotokatalýza. Ionizátor. Inteligentné senzory prachu a plynov. WiFi pripojenie.

Viac informácií
Posledný kus Porovnať
1 631,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom čističky vzduchu vám odborne poradíme.

Vysokovýkonná profesionálna čistička vzduchu Clean and Health Air Fight 100 ponúka účinné riešenie do veľkých uzatvorených priestorov, kde sa pohybuje väčší počet osôb, ako sú napríklad otvorené kancelárie, recepcie, čakárne, prevádzkarne služieb, učebne, šatne či jedálne. 

Výkonný filtračný systém doplnený o sterilizačnú UVC lampu, fotokatalytický filter a ionizátor účinne eliminujú prach, roztoče, peľ, baktérie, vírusy, nepríjemné pachy, dym a iné znečisťujúce látky v ovzduší.

Najdôležitejšie parametre čističky

 • veľkosť miestnosti pre alergikov: až 72 m2
 • veľkosť miestnosti pre bežnú prevádzku: až 115 m2
 • maximálny vzduchový výkon: 720 m3/h
 • množstvo dodaného čistého vzduchu (CADR) – prach: až 900 m3/h

4 prevádzkové režimy

 • Automatický – prístroj automaticky prispôsobuje výkon podľa miery znečistenia vzduchu v miestnosti.
 • Manuálny – možnosť nastavenia rýchlosti ventilátora v 4 stupňoch (nízka, stredná, vysoká a veľmi vysoká). Ak je rýchlosť nastavená na najvyšší stupeň, automaticky sa aktivuje modul fotokatalýzy.
 • Režim rýchleho čistenia – v tomto režime čistička pracuje na najvyšší výkon. Fotokatalytický modul je aktivovaný 5 minút po spustení tohto režimu a po 30 minútach nepretržitej prevádzky sa zastaví. Po 80 minútach sa prístroj prepne do automatického režimu.
 • Nočný režim – v automatickom režime sa čistička pri znížení okolitého osvetlenia sama prepne do nočného režimu, v ktorom je vypnuté podsvietenie displeja a indikátorov kvality vzduchu a rýchlosť ventilátora je nastavená na najnižšiu úroveň.

Vlastnosti a funkcie čističky vzduchu Clean and Health Air Fight 100

 • dotykový ovládací panel – LED indikácia nastavených funkcií a režimov, zobrazenie rýchlosti ventilátora, signalizácia výmeny filtrov a UV lampy
 • dva senzory kvality vzduchu a dva indikátory – podrobnosti nižšie
 • senzor svetla – automatický nočný režim
 • diaľkové ovládanie
 • automatické otváranie krytu výstupu vzduchu – pri automatickom, manuálnom a rýchlom čistení je kryt otvorený do uhla 90°, v nočnom režime sa sklopí do uhla 45 °
 • inteligentná indikácia výmeny filtrov a UV lampy – odpočítava životnosť spotrebného materiálu podľa kumulatívneho času prevádzky prístroja; blikajúce indikátory upozornia na blížiacu sa potrebu výmeny filtrov alebo UV lampy, ak signalizácia svieti konštantne, je nutná ich bezodkladná výmena
 • certifikácia CE, RoHS, FCC, SZÚ
 • integrované kolieska a rukoväť uľahčia manipuláciu s prístrojom
 • detský zámok – uzamknutie ovládania, aby nedošlo k nechcenému prenastaveniu prístroja
 • automatické vypnutie pri veľkom naklonení alebo prevrhnutí
 • nadštandardné remeselné spracovanie

Vysokoúčinný päťstupňový filtračný systém

 • Hrubý predfilter – zachytáva hrubé nečistoty, ako sú prach, vlasy, chlpy alebo hmyz, čím chráni hlavné filtre a predlžuje ich životnosť.
 • Filter HEPA H13 – zachytí až 99,95 % mikročastíc väčších než 0,3 mikrónu vrátane baktérií, peľu, spór plesní a jemného prachu. Priemerná životnosť filtra je 6 až 12 mesiacov v závislosti od miery znečistenia vzduchu v miestnosti.
 • Aktívny uhlíkový filter – obsahuje milióny malých pórov, ktoré na seba absorbujú plyny, výpary, cigaretový dym a nepríjemné zápachy. Priemerná životnosť filtra je 6 až 12 mesiacov.
 • UVC lampa – intenzívne ultrafialové svetlo s vlnovou dĺžkou 253,7 nm účinne likviduje baktérie a vírusy vrátane hepatitídy, chrípkových vírusov, SARS, H1N1 alebo Sars-CoV-2. Prevádzková životnosť UV lampy je 9 000 hodín. Voliteľná funkcia. 
 • Fotokatalýza (TiO2 + UV) – filter s pasívnou kontaktnou nanovrstvou TiO2 v kombinácii s UV žiarením z UVC lampy účinne eliminuje nebezpečné vírusy a baktérie vo vzduchu. Pôsobením UV svetla na fotokatalytický materiál dochádza na jeho povrchu k aktivácii chemickej reakcie, ktorá má za následok prirodzený rozpad prítomných organických a anorganických látok. Takisto dochádza k samočistiacemu efektu povrchu materiálu. Odporúčaný čas použitia fotokatalýzy je 10 – 20 minút s ohľadom na veľkosť miestnosti. Voliteľná funkcia. 
 • Ionizátor – uvoľňuje do vzduchu záporne nabité ióny v množstve 5 miliónov na cm3, ktoré aktívne bránia v množení vírusov a baktérií. Tým sa efektívne znižuje riziko šírenia vírusov v uzatvorenom priestore a ich usadzovaniu na okolitých predmetoch. Zároveň osviežuje vzduch a urýchľuje odstraňovanie nečistôt zo vzduchu. Ionizátor je umiestnený pod výduchovou mriežkou prístroja.

Vysokoúčinný päťstupňový filtračný systém

Na zaistenie bezproblémovej prevádzky prístroja výrobca odporúča vymieňať filtre raz ročne. V prípade nepretržitej prevádzky či používaní čističky vzduchu vo veľmi znečistenom prostredí bude potrebná častejšia frekvencia výmeny filtrov.

Inteligentné senzory kvality vzduchu v miestnosti a samostatné indikátory

Čistička vzduchu Clean and Health Air Fight 100 je vybavená vysokopresnými senzormi, ktoré zaistia meranie kvality vzduchu v reálnom čase. Aktuálna úroveň kvality vzduchu je zobrazená prostredníctvom dvoch farebných LED indikátorov:

 1. PM2.5 indikátor kvality vzduchu – na základe merania koncentrácie prachových mikročastíc zobrazuje kvalitu vzduchu v 4 farebných stupňoch – modrá (dobrá), zelená (priemerná), oranžová (zlá), červená (veľmi zlá)
 2. TVOC ukazovateľ kvality vzduchu – nameraná hodnota koncentrácie prchavých organických plynov a výparov je zobrazená v 4 farebných stupňoch – modrá (dobrá), zelená (priemerná), oranžová (zlá), červená (veľmi zlá).

Možnosť ovládania cez mobilnú aplikáciu

Čističku vzduchu Clean and Health Air Fight 100 môžete vzdialene ovládať cez mobilnú aplikáciu Tuya Smart, ktorú si zadarmo stiahnete v obchodoch Google Play a App Store. Prístroj spárujete so svojím mobilným telefónom prostredníctvom bezdrôtového WiFi pripojenia. V aplikácii je možné ľahko prepínať medzi prevádzkovými režimami, regulovať rýchlosť ventilátora, sledovať aktuálne znečistenie vzduchu v miestnosti alebo nastaviť časovač automatického vypnutia.

Obsah balenia

čistička vzduchu, predfilter, filter HEPA H13, uhlíkový filter, diaľkový ovládač, používateľská príručka

Produktové video

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 720 m³/h
Ionizátor ano
Automatická regulácia ano
Senzor prachu Áno
Časovač ano
Senzor pachov a plynov Áno
Senzor vlhkosti Nie
Senzor svetla Áno
Zvlhčovanie vzduchu Nie
Indikátor výmeny/údržby filtra Áno
Hlučnosť 65 dB
Diaľkové ovládanie ano
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu ano
Max. príkon 100 W
Hmotnosť 15,6 kg
Rozmery (š × h × v) 490 × 245 × 675 mm

Na stiahnutie

Značka

Clean and Health

Príslušenstvo k tomuto produktu

K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
„Rychle dodanie, slabšia komunikácia. Vcelku v pohode“
Overený zákazník včera
„Nič“
 • Najlepšia cena
 • Rýchle dodanie
Overený zákazník pred 5 dňami
 • rýchly a spoľahlivý
Overený zákazník pred mesiacom