E-shop > Čističky vzduchu > SMART Čistička vzduchu Winix ZERO+

SMART Čistička vzduchu Winix ZERO+

Tento tovar už nie je v našej ponuke

 • kontaktujte nás a my vám doručíme náhradný produkt
 • vyberajte z našich najpredávanejších produktov

Model Winix ZERO+ je vypredaný. Prezrite si nový model Winix ZERO PRO s rovnakým výkonom za 339,00 €. 

SMART čistička Winix ZERO+ prináša najmodernejšie technológie, ovládanie cez dotykový panel alebo na diaľku pomocou aplikácie vo vašom telefóne. K tomu certifikovaná filtrácia s účinnosťou 99,97 % a vysoký vzduchový výkon. Vďaka týmto vlastnostiam je model Winix ZERO+ určený všetkým náročným zákazníkom. Čistička je vhodná aj do väčších miestností.

Čistička vzduchu Winix ZERO+ je vylepšeným nástupcom modelu HR1000, bestselleru značky Winix.

Unikátny filtračný systém odstráni zo vzduchu prach, peľ, alergény zvierat, roztoče, baktérie, spóry plesní, ale aj cigaretový dym a zápach. Filtrácia je k dokonalosti dotiahnutá vďaka inovovanej technológii PlasmaWave 2.0™. Tá vytvára kladné a záporné ióny, ktoré rozkladajú na molekulárnej úrovni nečistoty, zápach, baktérie a vírusy.

Odporúčaná veľkosť miestnosti

  • pre alergikov: 47 m²
  • bežná prevádzka: 75 m²
  • maximálny vzduchový výkon: 470 m³/h

  Popis produktu Winix ZERO+

   Čistička vzduchu Winix ZERO+ je vhodná do väčších priestorov a uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Či už ide o výkon, účinnosť, moderné technológie či dizajn.
    Aplikácia Winix Smart vám umožní sledovať kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti prostredníctvom smartfónu, nech ste kdekoľvek. Zapnite jednoducho čističku pred návratom z práce alebo vašich detí zo školy a užívajte si čistý vzduchu bez kompromisov. Aplikácia je k dispozícii pre mobilné telefóny zadarmo na Google Play alebo Apple Store.
     Kvalitu ovzdušia vyhodnocujú v automatickom režime dva citlivé senzory – prachový senzor a senzor prchavých látok. Čistička tak reaguje na pevné, ale aj plynné nečistoty, čo zaisťuje vysokú spoľahlivosť.

     Popis produktu

     • možnosť ovládať smartfónom s Winix SMART aplikáciou alebo cez dotykový displej
     • 5 stupňov filtrácie vzduchu s účinnosťou 99,97 % (umývateľný predfilter, True HEPA filter H13, poťahovaný deodorizačný uhlíkový filter, Cleancel™, PlasmaWave 2.0™)
     • Patentovaná technológia PlasmaWave 2.0™ – generátor kladných a záporných iónov pre zvýšenie účinku čistenia
     • Cleancel™ – unikátna povrchová ochrana proti množeniu mikroorganizmov v prístroji
     • 5 rýchlostných režimov (nízky, stredný, vysoký, turbo, nočný)
     • automatický alebo manuálny režim čistenia
     • plne automatická prevádzka čističky – priebeh čistenia vzduchu sa prispôsobuje miere jeho znečistenia. Kvalitu vzduchu sledujú inteligentné senzory (prachu a prchavých látok), ktoré v prípade jeho znečistenia automaticky zvýšia výkon čistenia.
     • automatický nočný režim – hneď ako sa v pokoji zotmí, svetelný senzor automaticky prepne čističku Winix ZERO do najtichšieho režimu a vypne osvetlenie ovládacieho panelu.
     • indikácia znečisteného filtra – presná signalizácia výmeny filtra podľa skutočnej miery využitia čističky
     • indikátor kvality vzduchu – zobrazuje kvalitu vzduchu v štyroch úrovniach (modrá – čistý vzduch, zelená – mierne znečistenie, oranžová ‒ väčšie znečistenie, červená – vysoké znečistenie)
     • dotykový panel s LED indikáciou
     • časovač – 1/4/8 h
     • detský zámok
     • držiak na prenášanie
     • nízka hlučnosť
     • certifikácia CE, RoHS, ECARF, ARB
     • energy Star – známka pre energeticky šetrné spotrebiče
     • garantované hodnoty výkonu CADR od AHAM
     • farba bielo-strieborná

     Telefón ani aplikácia Winix SMART nie sú súčasťou dodávky čističky vzduchu. Výrobca poskytuje možnosť si aplikáciu zadarmo prevziať prostredníctvom Google Play alebo Apple Store.

     Filtrácia

      1. Umývateľný predfilter
      2. True HEPA filter – s 99,97 % účinností odstraňuje všetky častice s veľkosťou až 0,3 mikrometra, medzi ktoré patria čiastočky dymu, baktérie, vírusy, pele, ale tiež zvieracie alergény a spóry plesní.
      3. Poťahovaný deodorizačný uhlíkový filter – s účinnosťou až 97 % zo vzduchu odstraňuje zápach z varenia, zvierat alebo dymu a tiež rôzne nebezpečné plyny.
      4. Cleancel™ – je unikátna patentovaná úprava zabraňujúca bakteriálnou kontamináciou uhlíkového filtra. Pôsobí ako hygienická bariéra, ktorá bráni vypúšťaniu mikroorganizmov späť do ovzdušia. Ničí baktérie a vírusy, plesne aj roztoče.
      5. PlasmaWave 2.0™ – táto technológia istí celý filtračný systém. Ako posledný článok zaisťuje neutralizáciu a rozklad všetkých mikročastíc, ktoré by mohli škodiť zdraviu. Navyše vytvára ióny, ktoré dávajú vzduchu náboj a vzduch je tak nielen čistý a zdravý, ale tiež príjemne svieži ako v prírode.

      Winix predĺžená záruka na 3 roky

       Získanie predĺženej záruky na 3 roky je jednoduché. Stačí sa registrovať na stránkach www.cisticky-winix.sk, kde nájdete podrobné informácie k predĺženej záruke.
        winix zaruka

        Technológia Winix PlasmaWave 2.0™

         Napodobňuje prirodzený proces čistenia vzduchu tak, ako prebieha v prírode. Vylepšená technológia PlasmaWave 2.0™ spoľahlivo odstraňuje pachy, alergény, chemické výpary a iné znečisťujúce látky, ktoré sa vyskytujú v domácom prostredí, a to na molekulárnej úrovni. Pritom nie je zdrojom škodlivého ozónu ani nepríjemných zvukov ako staršie typy ionizátorov.
          Technológia PlasmaWave 2.0™ vytvára kladné a záporné ióny, ktoré sa spájajú s prírodnými vodnými parami a tým sa premieňajú na hydroxyly. Hydroxyly okamžite neutralizujú vírusy, baktérie, chemické výpary, pachy a plyny obsiahnuté vo vzduchu tým, že rozložia ich molekulárnu štruktúru na vodnú paru a iné neškodné látky bežne prítomné vo vzduchu. Celý tento proces sa podobá procesom odohrávajúcim sa v horných vrstvách zemskej atmosféry.
           Winix PlasmaWave

           Veľmi nízke náklady na prevádzku čističky

            • Presný indikátor znečistenia filtra: Unikátna automatická indikácia výmeny filtra v závislosti od intenzity čistenia. Čističky Winix dokážu presne vyhodnotiť čas, kedy je potrebné vymeniť filtre. Procesor čističky totiž priebežne ukladá hneď dve informácie – a to, ako dlho motor beží a pri akých otáčkach. Až systém vyhodnotí, že je potrebné vymeniť filter, rozsvieti kontrolku na hlavnom paneli. V čistejšom prostredí vďaka tomu filter vydrží dlhšie ako v znečistenom. A vy sa nemusíte starať o to, či nie je filter zanesený, ani sa vám nestane, že zbytočne vymeníte filter, ktorý by mohol ešte slúžiť.
            • Nízka spotreba elektrickej energie.

            Certifikácia a účinnosť

            • AHAM – Americká asociácia výrobcov domácich spotrebičov potvrdzuje účinnosť pri odstraňovaní prachu, dymu a peľov. Značka Winix sa môže pýšiť certifikáciou AHAM pre celý sortiment čističiek vzduchu získanou v rámci oficiálneho programu nazvaného Clean Air Delivery Rate (CADR – dodávané množstvo čistého vzduchu).
            • ECARF – túto certifikáciu získavajú iba výrobky, ktoré spĺňajú prísne kritériá účinnosti, a sú teda vhodné pre ľudí trpiacich alergiami.
            • B.A.F. – tento certifikát udelený The British Allergy Foundation deklaruje, že produkt bol testovaný v nezávislom laboratóriu s preukázaním účinnosti v odstránení či znížení alergénov.
            • ARB – výrobky s týmto certifikátom sa testujú na produkciu ozónu, ktorá nesmie prekročiť 0,050 ppm.
            • Laboratórium Yonsei Univerzity – pri použití technológie PlasmaWave™ boli redukované najbežnejšie vírusy chrípky s účinnosťou 99,6 % počas jednej hodiny.
            • Energy Star – známka udeľovaná energeticky šetrným spotrebičom.
            • Zaručená účinnosť ProAlergiky.cz – schválené českými odborníkmi na alergie, astmu a atopický ekzém.
            winix certifikace

            Videorecenzia

            Technické informácie

            Max. vzduchový výkon 470 m3
            Ionizátor áno
            Zvlhčovač nie
            Automatický režim áno
            Časovač áno
            Pachový senzor áno
            Prachový senzor áno
            Senzor kvality ovzdušia áno
            Indikátor výmeny/údržby filtra áno, i cez mobilnú aplikáciu
            Diaľkové ovládanie áno, len cez mobilnú aplikáciu
            Hlučnosť (čistenie) 26,4–56 dB
            Príkon (čistenie) 5–90 W
            Hmotnosť 8,5 kg
            Rozmery (š × h × v) 415 × 245 × 600 mm
            Farba bielá

            Výrobca: Winix

            Bez hodnocení

            Dotazy a hodnocení

            • Milan, 12. 8. 2019

             Kúpil som si u vás winix Zero + cca pred 1/2 rokom funguje super som veľmi spokojný ale prestalo ukazovať aktuálny stav vzduchu in door. Prečo prestala fungovať stránka o stave ovzdušia pre vonkajšie zobrazenie fungujúca pod operačným systémom Android.

             Odpovědět

             • Tým Proalergiky.cz, 12. 8. 2019

              Dobrý den,
              pokud se jedná o nezobrazování rozšířeného nastavení v aplikaci, v tomto případě záleží na Vašem připojení a síle signálu Wi-Fi. Doporučujeme aplikaci přeistalovat.
              Pokud chcete mít přehledné informace o stavu vzduchu ve Vaší domácnosti, je nutné být přes telefon k čističce pravidelně připojen, aby mohla ukládat data. Pokud nejste připojen, tyto data se nezaznamenávají.

              S přátelským pozdravem
              ProAlergiky.cz

            Spýtajte sa

            Predmet:
            *Meno:
            *E-mail:
            *Vaša otázka:
            Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

            Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami

            Príslušenstvo

            Súprava filtrov J pre čističku vzduchu Winix HR1000 a ZERO +
            Súprava obsahuje 1 ks uhlíkový CD filter a 1 ks True HEPA filter s antibakteriálnym povrchom. Súprava filtrov je označená písmenom J. Označenie písmena filtračné sady, ktorú potrebujete pre vašu čističku nalzenete na zadnej strane panelu čističky.
            ks
            69,00 €
            Nákupný radca Ako vybrať vhodný produkt v kategórii čističky vzduchu? Viac