E-shop > Upratovanie, pranie, čistenie > Odstraňovače alergénov

Prípravky na odstraňovanie alergénov

Ucelený rad produktov na odstraňovanie alergénov zvierat, roztočov, peľov a plesní v domácnostiach:

  • Čistiace prípravky Bio-Life (Home Cleanse, Fabri Cleanse a Air Cleanse) neutralizujú a účinne odstraňujú alergény z matracov, čalúneného nábytku, kobercov, posteľovín, textilu... viac informácií

Ucelený rad produktov na odstraňovanie alergénov zvierat, roztočov, peľov a plesní v domácnostiach:

  • Čistiace prípravky Bio-Life (Home Cleanse, Fabri Cleanse a Air Cleanse) neutralizujú a účinne odstraňujú alergény z matracov, čalúneného nábytku, kobercov, posteľovín, textilu a zvieracích brlôžkov.
  • Svojimi účinkami na trhu úplne ojedinelý produkt Petal Cleanse je určený na ošetrenie srsti domácich zvierat. Alergény odstránite zo zvieraťa bez nutnosti ho kúpať.

Nekompromisné k alergénom, šetrné k človeku

Účinok výrobkov je založený na princípe negatívne nabitých povrchovo aktívnych látok, ktoré obalia a zneutralizujú alergény, a éterických olejov s prírodnými antialergénnymi vlastnosťami. Prípravky Bio-Life sú výnimočné tým, že maximum ingrediencií čerpajú z prírodných zdrojov. I keď sú veľmi účinné, sú ohľaduplné k zdraviu ľudí aj domácich zvierat.

Vhodná kombinácia prípravkov ponúka riešenie na väčšinu najagresívnejších alergénov. Alergia na roztoče, pele, či alergia na domácich maznáčikov – s tým všetkým vám prípravky Bio-Life môžu pomôcť. Pozrite sa na nákupného radcu, kde vám poradíme, aké riešenie je najlepšie práve pre váš typ alergie.

Ak sa naučíme odstraňovať alergény, teda príčinu našich alergických reakcií, ustúpia aj príznaky alergie.

Produkty Bio-Life sú držiteľmi Ceny zákazníkov Britskej nadácie pre alergie (BAF).

skryť informácie
Nákupný radca
Ako vybrať vhodný produkt v kategórii prípravky na odstraňovanie alergénov? viac
Lekár odporúča
Názor lekára na prípravky na odstraňovanie alergénov viac

Zvýšená hygiena je v domácnostiach alergikov žiaduca, nejde však o dezinfekciu s cieľom vytvárať sterilné prostredie bez jedinej baktérie. Cieľom je znižovať úroveň tých alergénov, ktoré nám spôsobujú ťažkosti. Rôzne alergény sa vyskytujú na rôznych miestach, vo vzduchu aj na povrchoch, a podľa toho si kupujeme čistiace prípravky. Najväčší problém je s alergénmi pochádzajúcimi z domácich zvierat. Prvou úlohou pri zistení alergie na zvieracie alergény je zamedziť kontaktu s alergénom alebo ho obmedziť, teda nájsť maznáčikovi nový domov. Zbaviť sa zvieracieho maznáčika, hneď ako sa alergia naň objaví, je ale väčšinou veľmi ťažké. Čiastočnou pomocou môžu byť prípravky, ktoré pomáhajú odstraňovať alergény ako z miest, kde sa zviera pohybuje, tak z povrchu jeho tela. MUDr. Lenka Mišunová, PhD.

 
 
Značka: Vybrať značku x
Radenie podľa:
  • Najpredávanejšie
  • Cena