Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Bio-Life PetalCleanse Dog 350 ml

PetalCleanse Dog je jediný prípravok, ktorý šetrne a pritom účinne zbaví srsť zvieraťa alergénov, tzn. príčiny alergických reakcií.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
19,50 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom odstraňovača alergénov vám odborne poradíme.

Najúčinnejším riešením, ako zamedziť styku s alergénmi, je odstránenie zvieraťa z domácnosti. To však môže zvlášť u detí spôsobiť psychické problémy.

Preto ponúkame produkt, ktorý môže pomôcť túto situáciu riešiť. Používanie prípravku odporúčame nielen osobám, u ktorých je už alergia na zvieratá preukázaná, ale ako prevenciu všetkým, ktorí trpia inou formou alergie či atopickým ekzémom a pritom chovajú domáceho maznáčika.

Psy sú hneď po mačkách zvieratá, ktorých alergén Can f1 vedie k najsilnejším alergickým reakciám. Alergén Can f1, ktorý sa u psov vyskytuje, a mikroskopické stopy lupín, slín a moču vedú u ľudí, predovšetkým u detí s alergickou reakciou na zvieratá k množstvu problémov, ako sú pálenie a slzenie očí, sipenie, kašeľ, vyrážka, ekzém alebo astma.

Použitie prípravku na psy:

  • vyčešte alebo vykefujte psa a odstráňte tak odumretú srsť
  • na hubku alebo handričku naneste 25 – 35 ml prípravku a vytrite srsť psa po a proti smeru rastu chlpov
  • vysušte srsť uterákom, aby ste odstránili obalené a zneutralizované alergény
  • používajte pravidelne 1 × týždenne, aby ste udržali nízku hladinu alergénov

Ľudia, ktorí trpia kontaktnými alergiami, môžu byť so zvieraťom v priamom kontakte ihneď po tom, čo ho príbuzný alebo priateľ ošetril prvou dávkou prípravku. Ľudia reagujúci na vzdušné alergény musia počkať na zníženie kontaminácie vo vzduchu 2 až 3 týždne.

Ak ošetrujete zviera týmto spôsobom kvôli príbuznému alebo známemu, ktorý Vás pravidelne navštevuje, mali by ste prípravok začať aplikovať najlepšie 3 týždne pred jeho návštevou. Jedno balenie prípravku s objemom 350 ml vydrží pri starostlivosti o priemerné domáce zviera cca 3 mesiace.

Obsah

350 ml

Zloženie

Aqua, Quaternium-22, Quaternium-26, Hydroxypropyltrimonium hydrolysed collagen, D-Panthenol, Aloe barbadensis, Tilia cordata, Rosmarinus officinalis, Hydrolysed collagen, Phenoxyethanol & Caprylyl glycol.

Často kladené otázky

Ako Petal Cleanse ™ vlastne funguje?

Prípravok je vyrobený z vyváženej zmesi čistiacich a zvlhčujúcich látok. Čistiace prostriedky šetrne odstraňujú lupiny a šupinky kože a zachytávajú mikroskopické alergény. Zvlhčujúce látky ošetrujú srsť a kožu, a tým znižujú nežiaduce pĺznutie.

Ako dlho trvá, než začnú prípravky pôsobiť?

Prípravkom PetalCleanse ™ trvá 2 až 3 týždne, než príznaky alergie obmedzia, pretože množstvo alergénov, ktoré sú rozptýlené vo vzduchu, sa znižuje postupne.

Fungujú prípravky na všetky alergény?

V rámci testov vykonaných vo Veľkej Británii pomohli prípravky viac ako 97 % pacientov alergických LEN na domáce zvieratá. Ak po troch aplikáciách prípravku Petal Cleanse ™ príznaky neustúpia, alergikom sa odporúča obrátiť sa na obvodného lekára alebo na alergológa, aby vykonal testy na ďalšie alergény, ktoré môžu alergickú reakciu vyvolávať.

Prečo používať PetalCleanse™?

Deti sú spravidla v kontakte so zvieraťom najviac. Mnohokrát má domáce zviera pelech práve v detskej izbe. Rodičia by mali svoju pozornosť zamerať práve na deti, pretože mnohé sú odkázané na lieky kvôli vážnym prejavom, ako je napr. astma. PetalCleanse ™ by mohol znamenať prevrat a dieťaťu tak znížiť potrebu liekov. Pred obmedzovaním alebo vysadzovaním akéhokoľvek liečiva by sa však rodičia mali poradiť s ošetrujúcim lekárom.

Sú prípravky pre naše zviera bezpečné?

Výrobky testovali dve nezávislé laboratóriá vo Veľkej Británii. Dospeli k názoru, že sú v rámci využitia na domácich zvieratách úplne bezpečné. Niet divu - prípravky sú vyrábané zo šetrných čistiacich prostriedkov, kvartérnych solí, glycerínu, aminokyselín, vitamínov B, výťažkov z aloe vera, rozmarínu, lipových kvetov a ďalších zložiek.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami