Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Bio-Life AirCleanse 250 ml

Sprej určený pre úpravu vzduchu a odstránenie vzdušných alergénov a peľových častíc, obsahuje prírodný antialergén eukalyptus.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
21,50 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Použitie prípravku

  • pred použitím dobre pretrepte
  • aplikujte 2× týždenne po dobu 2 týždňov, potom 1× týždenne
  • 1 strek na 5 m3 v miestnosti
  • po 2 – 3 hodinách utrite prach a povysávajte

Pri peľovej alergii v období peľovej sezóny zvýšte dávkovanie na 1 × denne, najlepšie na obed alebo poobede, kedy je koncentrácia peľu vo vzduchu najvyššia.

Rýchlosť účinku

Prípravok účinkuje prakticky ihneď po aplikácii, rýchlosť zlepšenia zdravotného stavu človeka je individuálny a závisí na jeho imunitnom systéme.

Doba účinku

Mnoho alergénov je ľahkých, takže sa veľmi ľahko dostávajú do vzduchu a sú vdychované. Preto je dobré po niekoľkých dňoch vzduch opäť ošetriť.

Obsah

250 ml

Zloženie

Aqua, Ethyl alcohol, PPG-26 Buteth 26 PEG-40 Hydrogenated caster oil, Phytokeratin, Eucalyptus globulus leaf oil, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.

Často kladené otázky

Ako vlastne prípravok AirCleanse™ funguje?

Účinné čistiace látky spoločne s prírodnými antialergénmi eukalyptom a ylang ylang obalia a zneutralizujú peľové a zvieracie alergény a odstránia väčšinu roztočových alergénov a ich zvyškov. Po 2 - 3 hodinách je nutné utrieť prach a povysávať, aby ste odstránili zvyšky roztočových alergénov.

Ako vetrať?

Pred použitím spreja AirCleanse™ zatvorte okná, po použití miestnosť na niekoľko minút opustite a potom vyvetrajte. Potom poupratujte tak, ako je uvedené v návode na použitie. Počas peľovej sezóny sa v prostredí, kde žije peľový alergik, neodporúča vetrať, aby sa pele z vonku nedostali do miestnosti. Bezpečné vetranie zaistíte vďaka inštalácii špeciálnej peľovej siete.

K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami