E-shop > Odvlhčovače vzduchu > Odvlhčovač vzduchu Lanaform S1 LA120502

Odvlhčovač vzduchu Lanaform S1 LA120502

Varianty produktu (1) Cena s DPH
214,50 €
Dostupnosť: skladom2 dni
Množstvo:

Vybrať odvlhčovače vzduchu podľa radcu

Mobilný odvlhčovač s digitálnym ovládaním a možnosťou automatickej alebo ručnej prevádzky. Časovač pre väčší komfort. Uhlíkový filter pomôže odstrániť pach z miestnosti.

Podrobnosti
  • Digitálne ovládanie – Na paneli s displejom a tlačidlami sú umiestnené všetky obslužné prvky. Po zapnutí je možné prepnúť na manuálnu alebo automatickú prevádzku, zapnúť časovač a v automatickej prevádzke je ďalej možné nastaviť aj úroveň požadovanej vlhkosti. Kontrolky signalizujú prevádzkové stavy jednotlivých funkcií.
  • Režim manuálnej prevádzky – Pri prepnutí na hodnotu vlhkosti „Co“ bude odvlhčovač pracovať trvalo bez ohľadu na vlhkosť v priestore.
  • Automatický režim – V automatickom režime je možné požadovanú vlhkosť nastaviť v rozsahu 30 – 80 % relatívnej vlhkosti. V prípade poklesu ReVl na nastavenú hodnotu sa vypne odvlhčovanie, ventilátor beží ďalej. Funkcia bežiaceho ventilátora jednak zaisťuje lepšiu cirkuláciu a homogenitu vzduchu v priestore, jednak (pri použití uhlíkového filtra) zlepšuje aj kvalitu vzduchu jeho čistením.
  • Časovač – Časovač umožňuje nastavenie času prevádzky v rozmedzí 1 – 24 hodín skokovo po 1 hodine. Po uplynutí nastaveného času sa odvlhčovač vypne. Aktivácia časovača je signalizovaná kontrolkou.
  • Uhlíkový filter – Na zadnej strane odvlhčovača je umiestnená schránka s uhlíkovým filtrom. Ten predovšetkým odstraňuje pachy z miestnosti, ale čiastočne čistí vzduch od najhrubších prachových častíc. Funkcia odvlhčovača nie je podmienená použitím filtra, pri jeho nasadení sa mierne znižuje zvlhčovací výkon.
  • Odpadová voda – Pri prevádzke odvlhčovača vzniká odpadová tekutina. Tá kondenzuje na chladiči a steká do vstavaného zásobníka s objemom 2,5 litra. Samozrejmosťou je ochrana proti preplneniu zásobníka. V príslušenstve odvlhčovača je tiež odpadová hadica, ktorú je možné nasadiť a vodu takto vypúšťať priamo do kanalizácie.

Technické informácie

Výkon odvlhčovania 10 l / 24 hodin
Príkon 190 W
Objem nádoby na vodu 2,5 l
Vzduchový výkon (prietok) 100 m3/h
Hlučnosť 45 dB max.
Hmotnosť 10,3 kg
Rozmery 35 x 28 x 51 cm
Farba biela (modré prvky)

Výrobca: Lanaform

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami

Príslušenstvo

Antibakteriálna utierka pre všetky typy povrchov Nodorsil Premium
2 ks v balení Je univerzálna a hravo si poradí s akoukoľvek nečistotou v domácnosti.
ks
10,40 €
Antibakteriálna utierka s aktívnym uhlím Nodorsil Premium
2 ks v balení Extrémne savá utierka s aktívnym uhlím, ktorá odstraňuje pachy a zabraňuje rast baktérií. Pro kuchyne i kúpeľne.
ks
9,60 €
Antibakteriálna utierka s drôtenkou Nodorsil Premium
2 kusy v balení Vďaka integrovanej drôtenke si utierka poradí s akoukoľvek špinou. Dokáže odstrániť zaschnuté nečistoty, zotrieť a vyleštiť.
ks
11,50 €
Utierka na leštenie Nodorsil Premium
2 kusy v balení Perfektne čistí sklá, zrkadlá, lesklé plochy nábytku, vodovodné batérie.
ks
5,60 €
Nákupný radca Ako vybrať vhodný produkt v kategórii odvlhčovače vzduchu? Viac