Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Čistička vzduchu Zepter Therapy Air Ion

Päťstupňová filtrácia, ionizátor, 3 špeciálne režimy. Rôzne farby osvetlenia. Je možné ju zavesiť na stenu.

Viac informácií
Na opýtanie Porovnať
781,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom čističky vzduchu vám odborne poradíme.

Čističku vzduchu značky Zepter môžete pohodlne zavesiť na stenu.

Čistička je vybavená 5-násobnou filtráciou, ionizátorom, automatickým režimom. Ponúka možnosť nastaviť 3 špeciálne režimy (napr. detský) a možnosť zvoliť si podľa nálady osvetlenie na prednom paneli.

Najdôležitejšie parametre čističky

 • veľkosť miestnosti pre alergikov: až 33 m2
 • veľkosť miestnosti pre bežnú prevádzku: až 52 m2
 • maximálny vzduchový výkon: 328 m³/h

Popis produktu

 • 5 rýchlostných režimov + automatický + 3 špeciálne (detský + rytmický + nočný režim)
 • ionizátor
 • automatický režim – okolité prostredie sa neustále sníma snímačom, ktorý je umiestnený vnútri prístroja. Podľa stupňa znečistenia zariadenia samo určuje intenzitu čistenia. Svetelná lišta v tomto režime býva sfarbená modro.
 • rytmický režim – osvetlenie je premenlivé a mení sa tiež intenzita čistenia. V trojminútovom intervale najprv vzrastá od najnižšej po najvyššiu a neskôr opäť klesá. Toto nastavenie zaisťuje rýchle odstránenie nečistôt a optimálnu cirkuláciu vzduchu vo vnútornom prostredí.
 • nočný režim – v prípade vypnutia osvetlenia miestnosti sa prístroj po troch minútach automaticky prepne do tzv. nočného režimu, keď sa vypnú všetky kontrolky aj osvetlenie predného panelu a intenzita čistenia sa zníži tak, aby zariadenie nerušilo pri spánku.
 • náladové svetlo (v prednej časti prístroja si môžete vybrať farbu a vytvoriť si tak náladové svetlo)
 • detský režim – rýchlosť cirkulácie sa zníži, aby deti nepociťovali chlad. Snímač monitoruje teplotu vzduchu. Ak klesne pod 16 °C, zníži sa čistenie na 50 %, aby nedochádzalo k ďalšiemu ochladzovaniu. Svetelná lišta svieti ružovo.
 • bezpečnostná poistka
 • pri otvorení dvierok sa prevádzka čističky zastaví
 • diaľkové ovládanie
 • elegantný dizajn

Filtrácia

 1. Antistatický filter Odstraňuje veľké častice prachu, plesní, vlasy, lupiny, zvieracie chlpy a pod. Filter sa nemení, raz za 2 až 4 týždne je potrebné ho vyčistiť.
 2. Antibakteriálny filter (stredný filter) Odstraňuje zostávajúce častice prachu, baktérie väčšie ako 1 mikrometer, peľ atď. Súčasne chráni HEPA filter, ktorý nasleduje.
 3. HEPA filter Účinne odstraňuje najmenšie častice prachu a tabakového dymu a zároveň antibakteriálny thiabendazol (organická antibakteriálna zlúčenina), zneškodňuje bacily, spóry plesní a ďalšie a tým zabraňuje možnosti infekcie.
 4. Antialergický filter (filter AG Allergy) Filter je napustený výťažkom z ginkga dvojlaločného (ginkgo biloba), ktorý sa uvoľňuje do vzduchu a pôsobí protizápalovo na dýchacie cesty (pri alergiách, astme aj viróze). Ďalej obsahuje zmes striebra, apatitu a antibakteriálnej látky, ktorá je účinná proti baktériám, okrem iného rodu Legionella.
 5. Filter s aktívnym uhlíkom (filter AC Deodorant) Vďaka svojej obrovskej absorpčnej kapacite odstraňuje pachy z jedla, jedovaté plyny a všetky zápachy. Bariérou, ktorá je nepriepustná pre znečisťujúce látky, môže prechádzať iba dokonale čistý vzduch.
 6. Ionizátor Nakoniec vyčistený vzduch vstupuje do modulu obsahujúceho zabudovaný iónový generátor. Tu sa vzduch ďalej obohacuje o záporné ióny, ktoré pokračujú v boji proti všetkým látkam, znečisťujúcim vzduch a proti iónom vytváraným domácimi spotrebičmi a inými zdrojmi.

Videorecenzia

Predĺžená záruka 5 rokov

Na čističku vzduchu Zepter Therapy Air Ion sa vzťahuje predĺžená záruka 5 rokov. Výrobok nemusíte nikde registrovať, ako potvrdenie na uplatnenie záruky slúži faktúra alebo iný doklad nákupe.

Obsah balenia

čistička vzduchu Zepter Therapy Air Smart, antistatický predfilter, antibakteriálny filter, HEPA filter, antialergénny filter, uhlíkový filter, návod na obsluhu

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – filtre

Rozbalením filtrov tejto čističky z ich pôvodných obalov zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nemožno ich vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy u samotnej čističky vám samozrejme zostáva.

Potrebujete si iba overiť, či vám bude čistička vyhovovať? To je možné aj bez rozbaľovaní filtrov. Čistička zvládne niekoľkominútovú prevádzku so zabalenými filtrami alebo úplne bez nich.

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 328 m³/h
Ionizátor ano
Automatická regulácia ano
Senzor prachu Áno
Časovač ne
Senzor pachov a plynov Nie
Senzor vlhkosti Nie
Senzor svetla Áno
Zvlhčovanie vzduchu Nie
Indikátor výmeny/údržby filtra Nie
Hlučnosť 46 dB
Diaľkové ovládanie ano
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu ne
Max. príkon 47 W
Hmotnosť 8,8 kg
Rozmery (š × h × v) 544 × 181 × 510 mm

Značka

Zepter
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
 • rýchly a spoľahlivý
Overený zákazník pred 12 dňami
 • Spoľahlivosť, ochota
 • Milé dámy na zakznickom centre
 • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník pred 26 dňami
 • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 29 dňami