Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Čistička vzduchu Boneco P700

Ocenia ju najmä astmatici a alergici. Obe bočnice sú vybavené filtrami a vďaka obojstrannému prúdeniu vzduchu do čističky je zaistený ideálny prietok vzduchu pre maximálny výkon s nízkym hlukom a nízkou spotrebou.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom čističky vzduchu vám odborne poradíme.

Alternatívne dostupné produkty

Čistička vzduchu Boneco P700 s unikátnym výkonom 750 m³/h je špeciálne navrhnutá do veľkých komerčných miestností, ale aj mezonetov. Ocenia ju najmä astmatici a alergici.

Obe bočnice sú vybavené filtrami a vďaka obojstrannému prúdeniu vzduchu do čističky je zaistený ideálny prietok vzduchu pre maximálny výkon s nízkym hlukom a nízkou spotrebou.

Laserový merač sníma a meria kvalitu vzduchu v reálnom čase a s presnosťou ju zobrazuje na LED displeji.

Do akého interiéru je vhodná čistička Boneco P700

 • pre alergikov: 75 m²
 • bežná prevádzka: 100 m²
 • max. vzduchový výkon je 750 m³/h

Prečo zvoliť práve čističku vzduchu Boneco P700

 • 6 stupňov čistenia – manuálne je možné nastaviť rýchlosť ventilátora v 5 úrovniach a 6. úroveň „P“ – najvyšší výkon, ktorý sa využíva v silne znečistenom priestore. Maximálne vyčistenie vzduchu v najkratšom čase.
 • Automatický režim – nastavením režimu “AUTO” – čistička si reguluje rýchlostné stupne sama podľa nameraných hodnôt kvality vzduchu zobrazených na displeji. Tento režim je nastavený automaticky pri prvom spustení alebo pri výpadku elektrickej energie.
 • Unikátna filtrácia – multifiltre – je zložená z balíčka kombinovaných filtrov pre obe bočnice –2 predfiltre – zachytávajú väčšie časti nečistôt, 2 HEPA filtre – zachytávajú menšie časti nečistôt až do 0,3 mikrometra (pele, vírusy, alergény, roztoče, baktérie, prach...), 2 filtre s aktívnym uhlím – zbavujú ovzdušie nepríjemných pachov a chemických zlúčenín. Filtre majú životnosť spravidla 1 rok.
 • Laserový snímač častíc – meria zaťaženie vzduchu jemným prachom. Namerané hodnoty sa numericky zobrazujú na displeji v tomto tvare – ___ µg/m3
 • Časovač – umožňuje nastavenie doby čistenia alebo odďaľuje štart čistenie od 1 do 12 hodin.
 • Nočný režim – ikona pre túto funkciu nie je uvedená na LED displeji, ale pri používaní v tmavšej miestnosti sa jas podsvietenia stlmí.
 • Indikácia výmeny filtrov – na displeji sa rozsvieti kontrolka pre výmenu filtrov – oba filtre sú opotrebované a je nutné ich vymeniť. Po výmene filtrov treba prístroj vyresetovať.
 • Detská poistka – v čase zamknutia panelu nie je možné meniť funkcie.
 • Kolieska pre lepší transport a manipuláciu
 • Certifikácia čistiaceho výkonu CARD

Filtrácia

Kombinácia filtrov

1. Umývateľný predfilter – zachytí väčšie častice prachu, srsti zvierat, vlákien a pod. 2. HEPA filter – s 99,97 % účinnosťou odstraňuje všetky častice s veľkosťou až 0,3 mikrónu, medzi ktoré patria čiastočky dymu, baktérie, vírusy, peľ, ale aj zvieracie alergény a spóry plesní. 3. Aktívny uhlíkový filter - odstráni zo vzduchu zápach a rôzne nebezpečné plyny

Snímač prachového zaťaženia

Funkcia laserového snímania prachového zaťaženia merajú hodnoty v reálnom čase a zobrazuje aktuálny stav kvality ovzdušia na displeji. Po 60 sekundách sa indikácia vypne. Akonáhle laser opäť nameria nadmerné zaťaženie, znovu vyhodnotí a ukáže stav kvality vzduchu v tvare - ___ mikrogramov / m3.

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – filtre

Rozbalením filtrov tejto čističky z ich pôvodných obalov zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nemožno ich vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy u samotnej čističky vám samozrejme zostáva.
Potrebujete si iba overiť, či vám bude čistička vyhovovať? To je možné aj bez rozbaľovaní filtrov. Čistička zvládne niekoľkominútovú prevádzku so zabalenými filtrami alebo úplne bez nich.

 

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 750 m³/h
Hlučnosť 37–66 dB
Max. príkon 67 W
Hmotnosť 15 kg
Rozmery (š × h × v) 360 × 390 × 769 mm
Zvlhčovanie vzduchu Nie
Ionizátor ne
Automatická regulácia ano
Časovač ano
Indikátor výmeny/údržby filtra ano
Diaľkové ovládanie ne
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu ne
Senzor prachu Áno
Senzor pachov a plynov Nie
Senzor vlhkosti Nie
Senzor svetla Nie

Značka

Boneco Healthy Air
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 949 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 6 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 7 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
 • Ochota
Overený zákazník pred 10 dňami