Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Čistička vzduchu Airbi Spring

Čistička pro střední místnosti se 7stupňovou filtrací. Částicový senzor a automatický režim. Moderní vzhled.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom čističky vzduchu vám odborne poradíme.

Výkonná čistička vzduchu Airbi Spring so 7-násobným filtračným systémom. Dokáže za hodinu vyčistiť až 320 m³ vzduchu. Je vhodná do stredne veľkých miestností. Dokáže zlikvidovať prach, alergény, peľ aj zápach. UV lampa proti vírusom.

Popis produktu

  • 7-násobná filtrácia – predfilter, katalytický filter, formaldehydový filter, antibakteriálny filter, HEPA filter, UV lampa, ionizátor.
  • 3 rýchlostné režimy manuálny
  • automatický režim – čistenie vzduchu sa prispôsobuje jeho znečisteniu.
  • časovač – je možné nastaviť čas čistenia vzduchu, po jeho uplynutí sa prístroj vypne.mMožnosť vypnutia ionizátora – pokiaľ chcete čistiť vzduch bez ionizácie – jednoducho ho vypnete.
  • diaľkový ovládač – komfortne môžete meniť funkcie napr. z gauča.
  • detská poistka – v čase zamknutia panelu nie je možné meniť funkcie.
  • nočný režim – veľmi tichý, iba 28 dB.
  • farebný LED displej

Filtrácia:

Predfilter Hlavnou funkciou tohto filtra je zachytávanie nečistôt väčších rozmerov (vlasy, chlpy, atď.), Čím sa zvyšuje životnosť ďalších filtrov Hliníkový predfilter zachytáva z nasatého vzduchu najväčšie čiastočky, ako sú napr. vlasy, chlpy atď. Chráni tým zanášanie ďalších filtrov, čím im predlžuje životnosť. Filter je umývateľný.

Katalytický + Formaldehydový filter Tento kombinovaný filter je vyrobený z kvalitných materiálov. Je zložený z katalytického a formaldehydového filtra. Spoločne majú schopnosť pohlcovať a rozkladať zdraviu nebezpečné látky, ako sú napríklad čpavok, benzén a iné.

Antibakteriálny + HEPA filter Antibakteriálny filter ničí baktérie – nanočastice striebra, ktoré sa nachádzajú vo filtri, majú dezinfekčný účinok a zabraňujú šíreniu nákazlivých chorôb v miestnosti. HEPA filter – pohlcuje peľ, plesne, vírusy, alergény, dym a prach zo vzduchu s veľkosťou už 0,1 mikróna s 99,9 % účinnosťou.

UV lampa Lampa vyžaruje ultrafialové žiarenie – ničí choroboplodné zárodky (baktérie a vírusy), ktoré spôsobujú časté respiračné ochorenia. Tieto potenciálne patogény vo vzduchu ničí s vlnovou dĺžkou 365 mm.

Ionizátor Ionizátor – ionizátor zásobuje vzduch veľkým množstvom záporných iónov, ktoré majú priaznivý vplyv na naše zdravie. Tvorí ideálne prostredie pre osoby trpiace alergiami, astmou alebo sennou nádchou. Znižuje sa výskyt mikróbov. Funkcia „ionizátor“ je voliteľná a je možné ju vypnúť.

Predĺžená záruka Airbi na 3 roky

Možnosť predĺženia záruky na 3 roky na základe registrácie na stránkach dovozcu.

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – filtre

Rozbalením filtrov tejto čističky z ich pôvodných obalov zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nemožno ich vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy u samotnej čističky vám samozrejme zostáva.

Potrebujete si iba overiť, či vám bude čistička vyhovovať? To je možné aj bez rozbaľovaní filtrov. Čistička zvládne niekoľkominútovú prevádzku so zabalenými filtrami alebo úplne bez nich.

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 320 m³/h
Hlučnosť 28–55 dB
Max. príkon 80 W
Hmotnosť 8,5 kg
Rozmery (š × h × v) 370 × 195 × 665 mm
Zvlhčovanie vzduchu Nie
Ionizátor ano, vypinatelný
Automatická regulácia ano
Časovač ano
Indikátor výmeny/údržby filtra ano
Diaľkové ovládanie ano
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu ne
Senzor prachu Áno
Senzor pachov a plynov Nie
Senzor vlhkosti Nie
Senzor svetla Nie

Značka

Airbi
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami