Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Sonett WC čistič cedr a citronela 750 ml

Efektívne likvidácia vápenatých a močových usadenín. Éterický olej cédru a citronely.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
3,90 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Efektívne likviduje vápenaté a močové usadeniny, odstraňuje organické nečistoty. Čistič veľmi dobre priľne na stenách toaletných mís. Éterický olej cédru a citronely zaistí účinnú dezinfekciu a sviežu vôňu.

Podrobnosti o zložení prostriedku

Kyselina citrónová, vzniká pri fermentácii vedľajších produktov priemyselnej výroby cukru, napr. Melasy. Jej vlastnosť zlučovať sa s uhličitanom vápenatým za vzniku oxidu uhličitého je dôležitá pre rozpúšťanie vápenatých usadenín. Rastlinné zahusťovadlo je určené k dobrej priľnavosti na povrchu, aby tak čistič pôsobil na usadeniny. Deriváty kokosového oleja a cukrového zmáčadla, získané z kokosového tuku, škorbu a cukru, sú pridávané v mizivom množstve. Uľahčujú uvoľňovanie nečistôt. Etanol zaisťuje správnu gélovú konzistenciu zahusťovadlá.

Upozornenie: Obsiahnutá kyselina citrónová rozpúšťa vápenec, vyhnite sa priamemu kontaktu s materiály obsahujúce vápenec - mramor, alabaster, betón, umelý kameň a pod.

Dávkovanie

Nanášajte pod okraj toaletnej misy a vyčistite. V prípade silného znečistenia naneste a nechajte pôsobiť cez noc.

Zloženie produktu

5-1% kyselina citrónová, 5-15% rastlinný alkohol (etanol), 1-5% aniónové povrchovo aktívne látky, 1-5% neiónové povrchovo aktívne látky, <1% zahusťovadlo, <1% esenciálne oleje z cédru a citronely, (citronellol, geraniol, limonene), balzamické prísady, voda.

Obsah

750 ml

Krajina pôvodu

Nemecko

Ekologické čistiace prostriedky Sonett

Sonett je ekologicky šetrná drogérie, vyrábaná v Nemecku už od roku 1977. Značka je držiteľom rady ekologických certifikátov.

Sonett nepoužíva zložky škodlivé pre životné prostredie a zdravie človeka.

Prípravky sú 100% odbúrateľné, vo vode sa kompletne rozkladajú na prírodné zložky v rozpätí niekoľkých hodín až dní. Suroviny používajúce sa na výrobu spadajú do bio-dynamického, ekologického poľnohospodárstva a voľného zberu.

Ekodrogérie Sonett je vhodná aj pre ekologické čističky vôd.

Značka

Sonett
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník pred 3 dňami
  • Rýchlosť
Overený zákazník pred 3 dňami
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 15 dňami