Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Produkty Sonett

Neboli nájdené žiadne dáta

Značka SONETT je priekopníkom ekologickej drogérie z hľadiska efektivity produktov, ich využitie, ale aj svojím sociálnym štruktúrovaním spoločnosti. Spoločnosť kladie maximálny dôraz na nezávadnosť svojich produktov voči prírode a ľuďom. K výrobe svojich produktov používa ľahko a úplne biologicky rozložiteľné suroviny, ako sú čisto rastlinná mydlá, cukrové povrchovo aktívne látky a minerály.

Odmieta pritom potenciálne škodlivé látky bežne používané pri výrobe konvenčných prostriedkov. Sú to napríklad suroviny z ropy, fosfáty, optické zjasňovače, syntetické vonné látky, konzervanty a farbivá. V pracích prostriedkoch nie sú použité enzýmy ani neionické tenzidy. Zvyšky týchto látok v bielizni totiž môžu dráždiť pokožku, spôsobovať svrbenie a vyvolávať alergie.

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami