Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

SONETT - tekutý piesok 500 ml

Účinný prostriedok na čistenie odolnej špiny. Kachličky, sporáky, nerez. i smalt. riad, plastové povrchy.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
5,10 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Účinný prostriedok na čistenie odolnej špiny. Vhodné použitie na kachličky, sporáky, nerezový i smaltovaný riad, plastové povrchy a pod. Jeho jemné zloženie Vám zaručí čistý a neporušený povrch.

Obsahuje éterické oleje z levandule a Lemongrass, tým sa upratovanie pre Vás stane príjemnejším. Vďaka tejto zmesi BIO olejov levandule a citrónovej trávy navyše docielite ľahkého antibakteriálneho efektu.

Podrobnosti o zložení prostriedku

Uhličitan vápentý je radený medzi najbežnejšie minerálmi na planéte. V tomto prostriedku je obsiahnutý uhličitan vápenatý z vápencových vrstiev Švábských Álp. Čistiace účinky sú podporené deriváty kokosového oleja. Cukrová zmáčadla, získavané z kokosového tuku, škrobu a cukru umožňujú ľahšie uvoľnenie mastných nečistôt.

Zloženie

Jemne mletý uhličitan vápenatý> 50%, rastlinný alkohol (etanol) 1-5%, <1% aniónové povrchovo aktívne látky, <1% neiónové povrchovo aktívne látky, <1% esenciálny olej z levandule (linalool) a citrónovej trávy (citral), voda až 100%.

Použitie

Naneste piesok na povrch, ktorý má byť čistený. Rozotrite vlhkou handričkou alebo hubkou a potom dôkladne očistite čistou vodou.

Pred použitím pretrepte.

Obsah

500 ml

Krajina pôvodu

Nemecko

Ekologické čistiace prostriedky Sonett

Sonett je ekologicky šetrná drogérie, vyrábaná v Nemecku už od roku 1977. Značka je držiteľom rady ekologických certifikátov.

Sonett nepoužíva zložky škodlivé pre životné prostredie a zdravie človeka.

Prípravky sú 100% odbúrateľné, vo vode sa kompletne rozkladajú na prírodné zložky v rozpätí niekoľkých hodín až dní. Suroviny používajúce sa na výrobu spadajú do bio-dynamického, ekologického poľnohospodárstva a voľného zberu.

Značka

Sonett
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 951 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 8 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 9 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 12 dňami