E-shop > Upratovanie, pranie, čistenie > Pracie a čistiace prostriedky > Sonett Prostriedok na riad / univerzálny čistič NEUTRAL 500 ml

Sonett Prostriedok na riad / univerzálny čistič NEUTRAL 500 ml

Varianty produktu (1) Cena s DPH
3,30 €
Dostupnosť: skladomSkladom
Množstvo:

Sonett tekutý prostriedok na riad a univerzálny čistič v rade Sensitive, ktorý je vhodný pre alergikov a osoby s citlivou pokožkou.

Tekutý prípravok s univerzálnym použitím – možno použiť na riad, čistenie kachličiek aj iných hladkých povrchov, vodovodných batérií, podláh atď. Jeho špeciálne zloženie nedráždi najcitlivejšiu pokožku.

Podrobnosti o zložení prostriedku Cukor, škrob a kokosový tuk patrí medzi suroviny použité pre cukrovej tenzidy. Spoločne s derivátmi získané z kokosového tuku, oxidov síry, vytvára skupinu vzájomne sa dopňujících aktívnych čistiacich látok s výbornými vlastnosťami rozpúšťať tuky. Vďaka týmto vlastnostiam je zaručená vysoká znášanlivosť pre pokožku.

Dávkovanie: 1/2 polievkové lyžice rozpustné vo vode alebo tiež malé množstvo prostriedku naniesť na hubku. Na upratovanie: 1/2 – 1 polievkové lyžice na 10 l vody

Upozornenie: Pri teplote pod 10 ° C produkt mení konzistenciu a pomerne hustne, zakaľuje sa. Pri zahriatí, resp. po miernom pretrepaní sa táto vlastnosť stráca.

Zloženie produktu: deriváty kokosového oleja (5–15%), cukrový tenzid (5–15%), rastlinný alkohol (etanol) (5–15%), vírená voda (do 100%)

Obsah: 500 ml

Obal: recyklovateľný

Krajina pôvodu: Nemecko

Sonett je ekologicky šetrná drogérie, vyrábaný v Nemecku už 30 rokov. Od roku 2005 získala táto značka certifikáty ECO GARANTIE, EcoControl, vegáni SOCIETY

Sonett nepoužíva zložky škodlivé pre životné prostredie a zdarví človeka.

Prípravky sú 100% odbúrateľné, vo vode sa kompletne rozkladajú na prírodné zložky, v rozpätí niekoľkých hodín až dní. Suroviny používajúce sa na výrobu spadajú do bio-dynamického, ekologického poľnohospodárstva a voľného zberu.

Výrobca: Sonett

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami