Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

SONETT - prací prášok 2,4 kg

Na všetku farebnú i bielu bielizeň z bavlny, ľanu, konope a zmesového vlákna od 40 ° - 95 °C. 

Viac informácií
Na sklade Porovnať
17,20 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Sonett prací prášok na pranie farebného i bielej bielizne pri teplotách od 40 do 95 ° C.

Určený na pranie farebnej bielizne, okrem vlny, hodvábu a jemných tkanín. Na tieto jemné tkaniny odporúčame SONETT tekutý prací prostriedok na vlnu a hodváb.

Podrobnosti o zložení prostriedku

Hlavnou účinnou zložkou je mydlo, ktoré sa vyrába z rastlinných olejov - palmového, repkového, kokosového a olivového. Mydlo je aktívna umývacie látka, ktorá spája a posilňuje ostatné látky. Sóda je vyrábaná premenou vápna za účinku kuchynskej soli. Roztavením kremičitého piesku a sódy vzniká ortokremičitan. Tieto dve zložky spoločne povzbudzujú svojou zásaditosťou umývacie lúh a podporujú odstraňovanie mastných látok.

Zeolit ​​A, vyrobený z dvoch ľahko dostupných surových materiálov kremičitanu a hlinitany sodného, ​​radiacej sa medzi ílové nerasty. Pútajú vápnik vo vode spoločne s organickými látkami, ktoré sú rozpustené vo vode, tým zamedzujú ich usadzovaniu na prádle. Derivát kokosového oleja zosilňuje mydlo v rozpúšťaní tukov.

Dávkovanie

Podľa veľkosti práčky, tvrdosti vody a zašpineniu bielizne - podrobne uvedené na obale.

Odporúčanie

Pôsobenie mydlových prostriedkov je zaručené v mäkkej vode, na základe toho je nutné ku každému praniu pridať Sonett zmäkčovač vody.
Pranie odolných škvŕn, pri teplote od 50 °C, pridajte 60 ml Sonett bielidla.

Zloženie produktu

> 30% mydlo z repkového, palmového a kokosového oleja, 15-30% ílové minerály a silikáty, 5-15% sóda, 5-15% zeolity, 1-5% aniónové povrchové aktívne látky, <1% balzamické prísady.

Obsah

2,4 kg

Krajina pôvodu

Nemecko

Ekologické čistiace prostriedky Sonett

Sonett je ekologicky šetrná drogérie, vyrábaná v Nemecku už od roku 1977. Značka je držiteľom rady ekologických certifikátov.

Sonett nepoužíva zložky škodlivé pre životné prostredie a zdravie človeka.

Prípravky sú 100% odbúrateľné, vo vode sa kompletne rozkladajú na prírodné zložky v rozpätí niekoľkých hodín až dní. Suroviny používajúce sa na výrobu spadajú do bio-dynamického, ekologického poľnohospodárstva a voľného zberu.

Značka

Sonett
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 949 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 6 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 7 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 10 dňami