Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Protopan complete

Kompletná starostlivosť o atopickú pokožku zvonku aj zvnútra. Kúra obsahuje lokálny krém, telové mlieko a doplnky stravy.

Viac informácií
Posledné kusy Porovnať
89,40 €
30 dní na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom doplnka stravy vám odborne poradíme.

Základná mesačná kúra Protopan complete obsahuje 5 prípravkov, ktoré zaistia celkovú starostlivosť o problematickú a podráždenú pokožku. Lokálny krém a telové mlieko dodávajú pokožke potrebné látky zvonku, zatiaľ čo doplnky stravy ju vyživujú zvnútra. Vďaka kvalitnej výžive docielite výrazné zlepšenie stavu pokožky a skrátite čas jej regenerácie.

Kožné bunky sa v tele kompletne obnovujú 1-krát za cca 3 – 4 týždne. Preto aj akékoľvek poranenie pokožky, ktoré zhojíme masťou alebo kortikoidmi, sa najneskôr za tento čas často prejaví znovu. Pokiaľ však začneme vyživovať svoju pokožku správne aj zvnútra, začne sa novo „dorastajúca“ koža dostávať na povrch vo výrazne lepšom stave, ako bola v čase, keď sme sa o ňu nestarali.

Mesačná kúra obsahuje:

Protopan® Local Cream – premasťujúci krém vhodný na lokálnu starostlivosť o suchú atopickú pokožku so sklonom k šupinateniu a svrbeniu. Napomáha k opätovnej regenerácii narušenej atopickej pokožky a podporuje tvorbu prirodzenej kožnej bariéry.

Protopan® Body Lotion – telové mlieko s unikátnym zložením poskytne maximálne šetrnú starostlivosť o atopickú, suchú a inak problematickú pokožku so sklonom k šupinateniu. Obmedzuje svrbivosť kože a pôsobí protizápalovo.

Protopan® Lactobacillus + inulín – doplnok stravy s vysokým obsahom odolných probiotických kultúr Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei a Lactobacillus rhamnosus, ktoré majú dôležitú úlohu pri výžive problematickej pokožky.

Protopan® Omega 3&6 – doplnok stravy s obsahom veľkého množstva esenciálnych a polynenasýtených mastných kyselín, ktoré posilňujú problematickú pokožku a dodávajú jej chýbajúce látky.

Protopan® pH balance – doplnok stravy určený na udržanie optimálneho pH organizmu. Obsahuje zmes minerálnych látok a stopových prvkov, ktoré majú celú škálu priaznivých účinkov na výživu a posilnenie pokožky.

Ako prípravky Protopan správne užívať

Doplnky stravy Protopan užívajte pravidelne každý deň, najlepšie všetky naraz. 

  • Tobolky Omega 3&6 a Lactobacillus ideálne ráno zapite roztokom pH balance. Probiotiká je možné tiež rozmiešať v mlieku alebo jogurte.
  • Local Cream aplikujte na ložiská ekzému podľa potreby, minimálne však 2× denne. 
  • Telové mlieko Body Lotion nanášajte podľa potreby, ideálne do 3 minút po kúpeli, kým sa póry pokožky uzatvoria.

Upozornenie

Prípravky nie sú určené deťom do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnky stravy nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Značka

Protopan
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Kliknutím na pečeť zobrazíte všechny recenze našeho e-shopu přímo na Heurece

Heureka recenze
  • rýchle doručenie
Overený zákazník pred 6 dňami
„čistička prišla len včera, ešte som ju neodskúšal...“
Overený zákazník pred mesiacom
  • 5 ročná zaruka
Overený zákazník pred mesiacom