Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Okenná sieť proti peľu a hmyzu v hliníkovom ráme Easy Life ALLERGIC easy LINE 2.0 – 100 × 120 cm

Bráni prenikaniu peľu, prachu, častíc sadzí a hmyzu do interiéru. Jednoduchá inštalácia. Je možné individuálne skrátiť. Odolná sieť zo sklených vlákien v antracitovej farbe
Na sklade Porovnať
66,00 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom siete proti peľu vám odborne poradíme.
Okenná sieť Easy Life spája všetky výhody hliníkového rámového systému easy LINE 2.0 a špeciálnej tkaniny ALLERGIC. Tá poskytuje účinnú ochranu proti prenikaniu peľu, prachu, časticiam sadzí a hmyzu z vonkajšieho prostredia do miestnosti. Hliníkový rám je možné v prípade potreby skrátiť a prispôsobiť tak rozmerom okna.

Jednoduchá inštalácia

Sieť proti peľu a hmyzu Easy Life ponúka jednoduchú montáž bez vŕtania a skrutkovania. Vďaka osvedčenému systému sa na inštaláciu nevyžaduje žiadne špeciálne náradie. Na konci sezóny je možné sieť ľahko vybrať bez zanechania stôp na okne.

Pružina easyCLIP 2.0

Špeciálna pružina automaticky pritiahne rám siete k oknu a umožní jeho jednoduché pripnutie a odopnutie. Toto dômyselné riešenie je vhodné pre všetky štandardné typy okien.

Optimálna ochrana proti peľu a hmyzu

Hrubá tkanina zo sklených vlákien je extrémne odolná proti roztrhnutiu a poveternostným vplyvom. Vďaka tomu je zaručená jej dlhá životnosť a možnosť opakovaného použitia. Jemné póry sieťoviny dobre prepúšťajú svetlo a vzduch. Celoobvodová tesniaca kefa eliminuje medzeru medzi rámom a oknom, čím zabraňuje prenikaniu hmyzu.

Nové, veľmi kvalitné hliníkové profily

Tkanina je umiestnená medzi 36 mm široké zaoblené hliníkové profily s matným práškovým lakovaním v bielej farbe. Na tieto profily výrobca poskytuje predĺženú záruku 6 rokov.

Produktové videá

Značka

Easy Life
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

100 % zákazníkov odporúča náš obchod z 1053 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Našla som to čo som potrebovala.“
Overený zákazník včera
  • Rychle dorucenie
Overený zákazník pred 3 dňami
  • Rýchle dodanie
Overený zákazník pred 7 dňami