Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Odvlhčovač vzduchu Lanaform S1 LA120502

Mobilný odvlhčovač s digitálnym ovládaním a možnosťou automatickej alebo ručnej prevádzky. Časovač pre väčší komfort. Uhlíkový filter pomôže odstrániť pach z miestnosti. Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom odvlhčovača vzduchu vám odborne poradíme.
Mobilný odvlhčovač s digitálnym ovládaním a možnosťou automatickej alebo ručnej prevádzky. Časovač pre väčší komfort. Uhlíkový filter pomôže odstrániť pach z miestnosti. Podrobnosti
  • Digitálne ovládanie – Na paneli s displejom a tlačidlami sú umiestnené všetky obslužné prvky. Po zapnutí je možné prepnúť na manuálnu alebo automatickú prevádzku, zapnúť časovač a v automatickej prevádzke je ďalej možné nastaviť aj úroveň požadovanej vlhkosti. Kontrolky signalizujú prevádzkové stavy jednotlivých funkcií.
  • Režim manuálnej prevádzky – Pri prepnutí na hodnotu vlhkosti „Co“ bude odvlhčovač pracovať trvalo bez ohľadu na vlhkosť v priestore.
  • Automatický režim – V automatickom režime je možné požadovanú vlhkosť nastaviť v rozsahu 30 – 80 % relatívnej vlhkosti. V prípade poklesu ReVl na nastavenú hodnotu sa vypne odvlhčovanie, ventilátor beží ďalej. Funkcia bežiaceho ventilátora jednak zaisťuje lepšiu cirkuláciu a homogenitu vzduchu v priestore, jednak (pri použití uhlíkového filtra) zlepšuje aj kvalitu vzduchu jeho čistením.
  • Časovač – Časovač umožňuje nastavenie času prevádzky v rozmedzí 1 – 24 hodín skokovo po 1 hodine. Po uplynutí nastaveného času sa odvlhčovač vypne. Aktivácia časovača je signalizovaná kontrolkou.
  • Uhlíkový filter – Na zadnej strane odvlhčovača je umiestnená schránka s uhlíkovým filtrom. Ten predovšetkým odstraňuje pachy z miestnosti, ale čiastočne čistí vzduch od najhrubších prachových častíc. Funkcia odvlhčovača nie je podmienená použitím filtra, pri jeho nasadení sa mierne znižuje zvlhčovací výkon.
  • Odpadová voda – Pri prevádzke odvlhčovača vzniká odpadová tekutina. Tá kondenzuje na chladiči a steká do vstavaného zásobníka s objemom 2,5 litra. Samozrejmosťou je ochrana proti preplneniu zásobníka. V príslušenstve odvlhčovača je tiež odpadová hadica, ktorú je možné nasadiť a vodu takto vypúšťať priamo do kanalizácie.

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 100 m³/h
Odvlhčovací výkon 10 l / 24 h
Max. príkon 190 W
Hlučnosť 45 dB max.
Hmotnosť 10,3 kg
Rozmery (š × h × v) 35 × 28 × 51 cm
Farba bílo-modrá
Objem nádržky 2,5 l
Indikátor plnej nádržky ano
Regulátor vlhkosti (hygrostat) ano, po 5 %
Prevádzková teplota 5–35 °C
Technológia odvlhčovania kondenzační
Počet stupňov výkonu 1
Časovač ano
Kolieska Nie

Značka

Lanaform
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 949 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 6 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 7 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 10 dňami