Sonett Prostriedok na riad - citron

Varianty produktu (1) Cena s DPH
4,00 €
Dostupnosť: skladomSkladom
Množstvo:

Ekologický prostriedok na umývanie riadu, jeho funkcia je zaručená bez ohľadu na tvrdosť vody.

Vďaka špeciálnemu zloženiu efektívne zbaví riad mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla. Zaručuje šetrnosť k pokožke rúk. Éterický olej z bio citrnóvé trávy spríjemní vaše chvíle strávený pri umývaní riadu.

Podrobnosti o zložení prostriedku

Cukor, škrob a kokosový tuk patrí medzi suroviny použité pre cukrovej tenzidy. Spoločne s derivátmi získané z kokosového tuku, oxidov síry, vytvára skupinu vzájomne sa dopňujících aktívnych čistiacich látok s výbornými vlastnosťami rozpúšťať tuky. Vďaka týmto vlastnostiam je zaručená vysoká znášanlivosť pre pokožku.

Zloženie produktu: deriváty kokosového oleja (5 – 15 %), cukrový tenzid (5 – 15 %), rastlinný alkohol (etanol) (5 – 15 %), BIO éterický olej z citrónovej trávy (<1 %), vírená voda (do 100 %)

Obsah: 1 l

Obal: recyklovateľný

Krajina pôvodu: Nemecko

Sonett je ekologicky šetrná drogérie, vyrábaný v Nemecku už 30 rokov. Od roku 2005 získala táto značka cerrtifikáty ECO GARANTIE, EcoControl, vegáni SOCIETY

Sonett nepoužíva zložky škodlivé pre životné prostredie a zdarví človeka. Prípravky sú 100% odbúrateľné, vo vode sa kompletne rozkladajú na prírodné zložky, v rozpätí niekoľkých hodín až dní. Suroviny používajúce sa na výrobu spadajú do bio-dynamického, ekologického poľnohospodárstva a voľného zberu.

Výrobca: Sonett

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami