Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Sonett Prostriedok na riad - citron 1 l

Veľmi výdatný prostriedok fungujúci bez ohľadu na tvrdosť vody, určený k ručnému umývaniu riadu.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
4,80 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Ekologický prostriedok na umývanie riadu, jeho funkcia je zaručená bez ohľadu na tvrdosť vody. Vďaka špeciálnemu zloženiu efektívne zbaví riad mastnoty a zaschnutých zvyškov jedla. Zaručuje šetrnosť k pokožke rúk. Éterický olej z bio citrónovej trávy spríjemní vaše chvíle strávené pri umývaní riadu.

Podrobnosti o zložení prostriedku

Cukor, škrob a kokosový tuk patrí medzi suroviny použité pre cukrovej tenzidy. Spoločne s derivátmi získané z kokosového tuku, oxidov síry, vytvára skupinu vzájomne sa dopňujících aktívnych čistiacich látok s výbornými vlastnosťami rozpúšťať tuky. Vďaka týmto vlastnostiam je zaručená vysoká znášanlivosť pre pokožku.

Zloženie produktu

5- <15% neiónové povrchovo aktívne látky, 1-5% aniónové povrchovo aktívne látky, 1-5% rastlinný alkohol (etanol), <1% citrát, soľ, esenciálny olej citrónová tráva (citral), balzamické prísady, vírená voda.

Obsah

1 l

Krajina pôvodu

Nemecko

Ekologické čistiace prostriedky Sonett

Sonett je ekologicky šetrná drogéria, vyrábaná v Nemecku už od roku 1977. Značka je držiteľom rady ekologických certifikátov.

Sonett nepoužíva zložky škodlivé k životnému prostrediu a zdraviu človeka.

Prípravky sú 100% odbúrateľné, vo vode sa kompletne rozkladajú na prírodné zložky v rozpätí niekoľkých hodín až dní. Suroviny používajúce sa na výrobu spadajú do bio-dynamického, ekologického poľnohospodárstva a voľného zberu.

Ekodrogérie Sonett je vhodná aj pre ekologické čističky vôd.

Značka

Sonett
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 951 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 8 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 10 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 12 dňami