Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Raycop RS 300 W

Raycop RS 300 je originálny antibakteriálny vysávač. Preukázateľné zničenie baktérií a roztočov. Unikátny patentovaný systém čistenia, UVC dezinfekčná lampa vyčistí postele, matrace a lôžkoviny od alergénov bezchemickou cestou. 2 farebné vyhotovenia

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom vysávača vám odborne poradíme.

Raycop RS 300 je originálny antibakteriálny vysávač

Preukázateľné zničenie baktérií a roztočov. Unikátny patentovaný systém čistenia, UVC dezinfekčná lampa vyčistí postele, matrace a lôžkoviny od alergénov bezchemickou cestou.

Jednoducho odstráni alergény

Antibakteriálny vysávač Raycop RS 300 jednoducho odstráni alergény, baktérie a roztoče z domácnosti. Domáci prach, roztoče a ich výkaly odstraňuje patentovaným systémom čistenia, ktorý používa UVC sterilizačnú lampu, vibračné klepáče, rotačná kefa a výkonné nasávanie s HEPA filtráciou. Vysávače Raycop, navrhnuté lekárom, už používajú 3 milióny spokojných zákazníkov v Japonsku.

Špecialista na čistý a zdravý spánok

Raycop prináša optimálny nasávací výkon na jednoduché čistenie matracov, lôžkovín a ďalších textílií. Extrémne vysoký nasávací výkon a tvar bežných vysávačov nie je vhodný na čistenie matracov, lôžkovín a textílií. Raycop je špecialista, ktorý vám prináša zdravý spánok a pomáha predchádzať vzniku alergie.

Výhody vysávača Raycop

 • preukázateľne zabije 99,9 % baktérií, vírusov, plesní
 • efektívne odstráni viac než 93,5 % roztočov
 • čistenie bezchemickou cestou
 • ocenený The British Allergy Foundation
 • atestovaný Karlovou univerzitou
 • odporúčaný českými lekármi
 • vhodný vysávač pre alergikov a astmatikov
 • znižuje riziko vzniku alergických ochorení
 • zaistí čistý matrac a lôžkoviny pre zdravý spánok

Raycop – zabijak roztočov a alergénov

Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných enzýmov, baktérie, vírusy a plesne. Všetky tieto alergény môžu viesť k mnohým alergickým a chronickým ochoreniam, ako je astma, alergia, chronická nádcha, rôzne druhy ekzémov a kožných chorôb.

UVC lampa vysávača

Raycop oproti bežným vysávačom Raycop využíva UVC germicídnu lampu s vlnovou dĺžkou 253,7 nm, ktorá ničí DNA roztočov a zabraňuje ich rozmnožovaniu. Bežný vysávač bez UVC lampy nezaistí odstránenie roztočov a baktérií s takou vysokou účinnosťou.

Intuitívne ovládanie vysávača Raycop jedným tlačidlom

Raycop RS-300 sa ovláda pomocou jedného tlačidla s možnosťou dvoch výkonov nasávania. Systém vysávača vás upozorní na nutnosť výmeny HEPA filtra alebo či máte správne umiestnenú prachovú nádobku vo vysávači. Používanie antibakteriálneho vysávača Raycop je jednoduché a bezpečné.

Testy a ocenenie vysávačov Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop získali mnoho ocenení a boli atestované v niekoľkých významných laboratóriách, kde bola preukázaná ich účinnosť, napr. The British Allergy Foundation, Karlova univerzita v Prahe, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Ako pracuje UVC antibakteriálny vysávač Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú patentovaný 5-stupňový systém čistenia na odstránenie roztočov, baktérií, vírusov a ďalších alergénov. Vysávače Raycop sú vybavené dvojitou mikroalergickou filtráciou vrátane HEPA filtra (H13) a dokonalého utesnenia, aby sa zabránilo úniku mikročastíc späť do ovzdušia miestnosti. 1. UVC lampa – UVC germicídna lampa vytvára ultrafialové lúče s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. UVC žiarenie zničí baktérie, vírusy, plesne a vyhubí roztoče a ďalšie choroboplodné zárodky, ktoré sú katalyzátorom na vznik rôznych alergií, astmy a ďalších zdravotných problémov. 2. Výkonné vibračné klepáče – Dva výkonné vibračné klepáče vibrujú rýchlosťou 4 000 úderov/minútu a uvoľnia milióny roztočov, ktoré sú hákovito zakliesnené v matracoch, vankúšoch, čalúnenom nábytku a umožnia tak ich hĺbkové vyčistenie. 3. Rotačná kefa – Rotačná kefa pomáha odstrániť viditeľné nečistoty ako prach, ľudské vlasy a zvieracie chlpy z čistených povrchov. 4. Optimálny nasávací výkon – Optimálny nasávací výkon efektívne odstráni nečistoty do plastovej, vodou umývateľnej nádobky. Dva výkony nasávania – štandardné a turbo nasávanie. 5. Dvojstupňová filtrácia – Dvojstupňová mikroalergická filtrácia s HEPA filtrom H13 bezpečne a efektívne zachytí 99,7 % nečistôt vrátane mikročastíc a neprepustí ich späť do ovzdušia. Originálny dizajn vysávača Raycop

Obsah balenia Raycop RS 300:

 • 1× antibakteriálny vysávač Raycop
 • 1× HEPA filter (na výrobku)
 • 1× filter prachovej nádobky (na výrobku)
 • 1× rotačná kefa (na výrobku)
 • 1× UVC lampa (na výrobku)
 • 1× čistiaca kefka
 • 1× čistiaca utierka
 • 1× vrecúško na napájací kábel
 • 1× návod
 • 1× rýchly sprievodca

Parametre produktu

Max. príkon motora 350 W
Výstupný filter HEPA H13
Hlučnosť 66 dB
Dosah od zástrčky 5 m
Hmotnosť 2,3 kg

Značka

Raycop
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
 • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník pred 3 dňami
 • Rýchlosť
Overený zákazník pred 3 dňami
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 15 dňami