Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Ecover Prací prášek na barevné prádlo 1,2 kg

Vhodný pre každodenné pranie. Vynikajúce výsledky pri všetkých teplotách. Na odstránenie škvŕn na farebných tkaninách.

Viac informácií
Posledné kusy Porovnať
9,60 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Ekologické čistiace, mycie a pracie prostriedky Ecover sú vyrobené na rastlinnej a minerálnej báze, neobsahujú zložky pochádzajúce z ropy, majú minimálny vplyv na vodný život, sú rýchlo a úplne biologicky rozložiteľné a sú vhodné pre citlivú pokožku.

Nie sú testované na zvieratách, vyrábajú sa v ekologickej továrni, používajú sa na upratovanie v budovách inštitúcii EU, fľaše, uzávery a etikety sú 100 % recyklovateľné, patria medzi najvyhľadávanejšie ekologické čistiace prostriedky na českom trhu.

Možno použiť pri teplotách prania 30-60 ° C.

Zloženie

15 – 30 %: zeolit. 5 – 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, parfém (obsahuje limonen; může vyvolat alergickou reakci, linalool), enzymy. Uhličitan sodný, síran sodný, hydrogenuhličitan sodný, polypeptid, polyitaconate, voda, sodium disilicate, sodná sůl karboxymethyl­škrobu, celulosová guma.

Dávkovanie

Uvedené na obale - podľa veľkosti práčky, tvrdosti vody a zašpineniu bielizne.

Pri silne znečistenom stálofarebné alebo bielom prádle nezabudnite na odstránenie škvŕn (od čaju, kávy, trávy atď) a pre uchovanie žiarivo biele pridať bieliaci prostriedok ECOVER.

Obsah

  • 1,2 kg
  • 16 pracích dávok

Krajina pôvodu

Belgicko

Ekologické čistiace prostriedky Ecover

Spoločnosť Ecover je výrobcom ekologických čistiacich prostriedkov a priekopníkom etického a trvalo udržateľného podnikania už od roku 1979. Výrobky nie sú testované na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Vyrobené na rastlinnej či minerálnej báze a neobashují žiadne látky z ropy. Ľahká biologická odbúrateľnosť, dopad na životné prostredie je teda minimálna.

Značka

Ecover
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník pred 2 dňami
  • Rýchlosť
Overený zákazník pred 3 dňami
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 14 dňami