Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Mobilná klimatizácia DAITSU ADP 12 F/CX Wi-Fi

Mobilná klimatizácia pre stredne veľké miestnosti. Klimatizuje, odvlhčuje, ventiluje, vyhrieva. Nočný režim. Automatické odparovanie kondenzátu. 

Viac informácií
Na opýtanie Porovnať
490,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom mobilnej klimatizácie vám odborne poradíme.

Mobilná klimatizácia DAITSU ADP 12 F/CX Wi-Fi Wi-Fi ponúka automatický chod a štyri prevádzkové režimy: vyhrievanie, chladenie, ventiláciu a odvlhčovanie. Jednoduchý dizajn a nočný režim pre pokojný spánok. Automatické odparovanie kondenzátu.

Ovládanie pomocou aplikácie v smartfóne

Klimatizácia prináša modernú možnosť ovládania cez mobilný telefón pomocou technológie Wi-Fi a bezplatnej aplikácie. Aplikácia ponúka rozšírené nastavenia prístroja, ako sú voľba režimu, rýchlosti ventilátora alebo časovač. Aplikácia Gree+ je dostupná pre systémy Android aj iOS a je možné ju prepnúť do češtiny.

Hlavné parametre mobilnej klimatizácie DAITSU ADP 12 F/CX Wi-Fi

⦁ výkon chladenia: 3,4 kW 
⦁ odvlhčovací výkon: 24 l/24 h
⦁ veľkosť miestnosti: až 29 m2
⦁ maximálny prietok vzduchu: 360 m3/h
energetická trieda A

Režimy klimatizácie

 1. Chladenie – možnosť nastavenia požadovanej teploty od 16 do 30 °C. Klimatizácia je vybavená termostatom reagujúcim na teplotu v miestnosti. Chladenie sa spustí, hneď ako dôjde k zvýšeniu okolitej teploty nad vami nastavenú požadovanú hodnotu. Hneď ako túto hodnotu dosiahne, chladenie sa vypne. 
 2. Ventilácia – prístroj ponúka rozprúdenie vzduchu v miestnosti bez jeho ochladzovania; môžete si vybrať z 3 rýchlostí ventilátora
 3. Odvlhčovanie – prístroj je schopný zo vzduchu odobrať až 1 liter vody každú hodinu. Odvlhčovanie prebieha nepretržite bez ohľadu na dosiahnutú vlhkosť vzduchu. Vodu zo vzduchu je možné odvádzať do nádržky, prípadne do odpadu pomocou hadičky (nie je súčasťou balenia). Odpad musí byť umiestnený nižšie, než je prístroj, pretože voda odchádza preč samospádom.
 4. Vyhrievanie – možnosť nastavenia požadovanej teploty od 16 do 30 °C. Vyhrievanie sa spustí, hneď ako dôjde k poklesu okolitej teploty pod vami nastavenú hodnotu. Keď sa požadovaná teplota dosiahne, vypne sa.

Opis funkcií mobilnej klimatizácie

 • automatický režim chladenia/vyhrievania – po dosiahnutí cieľovej teploty nastavenej používateľom sa kompresor automaticky vypne, a hneď ako teplota vzduchu znovu prekročí nastavenú teplotu, kompresor sa opäť zapne a chladenie/vyhrievanie pokračuje
 • rýchlosť ventilátora – tri stupne, možnosť ručného prepínania rýchlosti v režimoch chladenia, vyhrievania a ventilácie
 • automatická rýchlosť ventilátora – rýchlosť sa prispôsobuje aktuálnej teplote v miestnosti
 • nočný režim chladenia/vyhrievania – rýchlosť ventilátora je nastavená na nízku, zaisťuje tichý a úsporný chod
 • časovač – dva režimy prevádzky – automatické zapnutie alebo vypnutie po uplynutí nastaveného času. Čas je možné nastaviť od 1 do 24 hodín.
 • filtrácia – umývateľný predfilter slúži na zachytenie hrubších nečistôt a ochranu prístroja
 • kontinuálny odtok pri odvlhčovaní – prístroj môžete používať aj bez vylievania nádržky, pretože skondenzovanú vodu je možné pomocou hadičky odvádzať do odpadu (nie je súčasťou balenia)
 • odparovanie skondenzovanej vody pri chladení – nádržku je potrebné vylievať len výnimočne
 • LED displej a indikácia prevádzkového režimu
 • nastavenie prúdu vyfukovaného vzduchu – manuálne nastavenie smeru prúdenia vzduchu natočením zvislých a vodorovných lamiel
 • diaľkový ovládač s displejom
 • jednoduchá manipulácia – kolieska a držadlo na zaistenie jednoduchého presunu
 • detská poistka 
 • ekologické chladivo

Príslušenstvo dodávané s klimatizáciou

Odvodová hadica na horúci vzduch, adaptér na hadicu, koncovka hadice, háčiky na kábel, hadica na vypúšťanie kondenzátu, odtoková zátka, skrutky, objímka na hadicu, klipsa na hadicu, diaľkový ovládač vrátane batérií.

Inštalácia mobilnej klimatizácie a tesnenie do okien

Účinnosť klimatizácie je závislá od mnohých faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, orientácia na svetové strany, plocha okien alebo počet ľudí v miestnosti.
Výfukovú hadicu umiestnite na prípojku na prístroji. Koniec hadice prestrčte cez pootvorené okno. Na zvýšenie účinnosti chladenia aj vyhrievania odporúčame prikúpiť okenné tesnenie, ktoré nájdete v príslušenstve k mobilným klimatizáciám.

Predĺžená záruka na 3 roky zadarmo

Na túto mobilnú klimatizáciu vzduchu môžete bezplatne získať 1 rok záruky navyše. Stačí do 3 mesiacov po nákupe svoj produkt registrovať na stránkach dovozcu. Služba sa týka zákazníkov z radov spotrebiteľov. 

Reklamácia bez starostí

Poruchovosť mobilných klimatizácií Daitsu je veľmi nízka. Ak sa napriek tomu stane, že počas záručnej lehoty sa produkt pokazí, postaráme sa zadarmo o jeho odvoz do servisu prepravnou službou. Ako v takom prípade postupovať:

 • Na adresu info@proalergiky.cz nám pošlite číslo vašej objednávky (prípadne číslo faktúry), názov produktu, opis poruchy, adresu, kde môže prepravca produkt vyzdvihnúť, a telefónny kontakt na vás. 
 • Produkt zabaľte do originálnej škatule, aby bol čo najlepšie chránený pri preprave, a vyčkajte na ďalšie podrobnosti od nás. 

Parametre produktu

Výkon chladenia 3,4 kW
Výkon kúrenia 2,7 kW
Odvlhčovací výkon 24 l / 24 h
Max. vzduchový výkon 360 m³/h
Rozsah prevádzkových teplôt 16–30 °C
Automatická regulácia (termostat) Áno
Časovač true
Počet rýchlostí 3
Autoreštart Nie
Automatické odparovanie kondenzátu Áno
Hlučnosť 49/51/53 dB
Diaľkové ovládanie ano
Použité chladivo R290
Dĺžka výfukovej hadice 1,5 m
Priemer výfukovej hadice 150 mm
EER/COP 2,6/2,6
Energetická trieda A/A+
Príkon chladenia / kúrenia 1350 W / 1000 W
Hmotnosť 36 kg
Farba bílá
Rozmery (š × h × v) 820 × 390 × 405 mm

Na stiahnutie

Značka

Daitsu
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
 • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 2 dňami
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 12 dňami
„Spokojnosť“
Overený zákazník pred 12 dňami