Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

LOGONA Minerálna starostlivosť pred farbením

Dokonalá príprava vlasov pred farbením. Konečný účinok je po použití intenzívnejší a vyváženejší.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
9,80 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom farby na vlasy vám odborne poradíme.

Logona Minerálna starostlivosť pred farbením optimálne pripraví Vaše vlasy na farbenie.

Obsahuje výnimočné zloženie so zelenou minerálnou zemou a extraktom z brezových lístkov. Jej hlavnou funkciou je príprava Vašich vlasov a dôkladné očistenie od ošetrujúcich a stylingových prípravkov, lupín a ostatných nečistôt. Vytvorí tak optimálne podmienky pre prijatie farby. Výsledný efekt je potom intenzívnejšie a efektívnejšie.

Zelená minerálnych starostlivosti - bentonit, charakteristická vysokým obsahom ílovitých minerálov, má odmasťujúce a čistiace vlastnosti a tiež viaže vlhkosť. Jej hlavnou funkciu je zaistená minerálna starostlivosť pred farbením vlasov a súčasne dokonale zbaví vlasy akýchkoľvek nečistôt. Štruktúra vlasov si ponechá a udržia potrebnú mieru hydratácie.

Návod na použitie

Nanášajte na suché alebo mokré vlasy štetcom / hrebienkom, najlepšie jednotlivo prameň po prameni na celú hlavu, po celej dĺžke vašich vlasov. Ponechajte pôsobiť 10-15 minút a následne dôkladne opláchnite vlasy dostatočným množstvom vody.

Zloženie

Aqua (Water), bentonite, Alcohol *, Glycerín, Coco Glucoside, Xanthan Gum, Betula Alba Leaf Extract *, Parfum (Fragrance), Limonene **

Obsah

100 ml

Značka

Logona
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami