Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Ecover Univerzálny čistiaci prostriedok Lemonová tráva a zázvor 0,75 l

Prostriedok na zašlou špinou a mastnotou, má jemný dezinfekčný účinok. Hodí sa na čistenie všetkých druhov tvrdých povrchov.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Multifunkčný čistiaci prostriedok do domácnosti s vôňou citrónovej trávy a zázvoru. Poradí si aj so zašlou špinou a mastnotou, má jemný dezinfekčný účinok. Bol vyvinutý najmä pre čistenie podláh, pracovných plôch, lakovaných povrchov, dlaždíc, povrchov z umelej hmoty atď. Hodí sa na čistenie všetkých druhov tvrdých povrchov.

Je možné ho používať v kombinácii s krémovým čističom ECOVER.

Zloženie

< 5 %: neiónové povrchovo aktívne látky, parfum (limonén), voda, alkohol, citrát sodný, glyceryl kaprylát, mastné kyseliny, kyselina mliečna.

Obsah

  • 750 ml
  • 5 l

Krajina pôvodu

Belgicko

Ekologické čistiace prostriedky Ecover

Spoločnosť Ecover je výrobcom ekologických čistiacich prostriedkov a priekopníkom etického a trvalo udržateľného podnikania už od roku 1979. Výrobky nie sú testované na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Vyrobené na rastlinnej či minerálnej báze a neobashují žiadne látky z ropy. Ľahká biologická odbúrateľnosť, dopad na životné prostredie je teda minimálna.

Značka

Ecover
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 951 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 8 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 10 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 12 dňami