Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Ecover Prací prášok Universal - 1,2 kg

Vhodný na každodenné pranie. Na odstránenie škvŕn na bielych tkaninách. Vhodný pre ľudí s citlivou pokožkou.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Vďaka novému zloženiu perie prášok efektívnejšie, a to aj pri nižších teplotách. Navyše vďaka koncentrovanému zloženiu teraz z jedného balenia prášku vyperiete až o 4 várky bielizne viac.

S novým pracím práškom účinne vyperiete odolnú špinu a škvrny rôzneho druhu už pri 30 °. Šetríte tak energiu, peniaze a samozrejme i planétu Zem. Svieža vôňa prírodných esencií.

Možno použiť pri teplotách prania 30-60 ° C.

Vyrobené z rastlinných zdrojov a nerastných látok (napr. Kremičitanov, ktoré sa získavajú z piesku). Je rýchlo a úplne odbúrateľný - je teda vhodný aj pre domáce čističky odpadových vôd. Má minimálny vplyv na vodný život a nie je testovaný na zvieratách. Obal je vyrobený z 80% z recyklovaného materiálu a je 100% recyklovateľný.

Zloženie

15 – 30 %: zeolit, bělící činidlo na bázi kyslíku. 5 – 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, parfém (obsahuje limonen; může vyvolat alergii, linalool), enzymy. Síran sodný, uhličitan sodný, polypeptid, bělící činidlo, polyitaconate, sodium disilicate, sodná sůl karboxymethyl­škrobu, celulosová guma.

Dávkovanie

Uvedené na obale - podľa veľkosti práčky, tvrdosti vody a zašpineniu bielizne

Obsah

  • 1,2 kg
  • 7,5 kg

Krajina pôvodu

Belgicko

Ekologické čistiace prostriedky Ecover

Spoločnosť Ecover je výrobcom ekologických čistiacich prostriedkov a priekopníkom etického a trvalo udržateľného podnikania už od roku 1979. Výrobky nie sú testované na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Vyrobené na rastlinnej či minerálnej báze a neobashují žiadne látky z ropy. Ľahká biologická odbúrateľnosť, dopad na životné prostredie je teda minimálna.

Značka

Ecover
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 951 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 8 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 9 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 12 dňami