Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Ecover odstraňovač škvŕn – 200 ml

Perfektný na čistenie golierov a manžiet. Na škvrny od trávy, blata, vajíčok, moču, tuku, krvi, zmrzliny apod. Na farebnú i bielu bielizeň.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Perfektný na čistenie golierov a manžiet. Výborne čistí škvrny od trávy, blata, vajíčok, moču, tuku, krvi, zmrzliny apod. Súčasťou je efektívny ručný kartáč. 

Možno použiť na farebnú i bielu bielizeň.

Zloženie

5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, <5%: aniónové povrchovo aktívne látky, parfum (Linalool), konzervačné látky (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), enzýmy. Voda, alcohol denat., chlorid sodný, kyselina citrónová.

Obsah

200 ml

Krajina pôvodu

Belgicko

Ekologické čistiace prostriedky Ecover

Spoločnosť Ecover je výrobcom ekologických čistiacich prostriedkov a priekopníkom etického a trvalo udržateľného podnikania už od roku 1979. Výrobky nie sú testované na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Vyrobené na rastlinnej či minerálnej báze a neobashují žiadne látky z ropy. Ľahká biologická odbúrateľnosť, dopad na životné prostredie je teda minimálna.

Značka

Ecover
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 949 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 6 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 7 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 9 dňami