Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Čistička vzduchu Airbi SPRING WiFi

Výkonná čistička vzduchu so 7-stupňovou filtráciou. Možnosť ovládania mobilom. Ionizátor. UV lampa. Automatický režim. Časovač. Diaľkový ovládač.

Viac informácií
Posledné kusy Porovnať
286,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom čističky proti vírusom vám odborne poradíme.

Výkonná čistička vzduchu Airbi SPRING WiFi s pokročilou 7-stupňovou filtráciou pomôže vytvoriť bezpečné a zdravé prostredie v stredne veľkých miestnostiach. S vysokou účinnosťou odstraňuje z nasatého vzduchu poletujúci prach, peľ, zvieracie alergény, spóry plesní, baktérie, vírusy a toxické látky a takisto zbaví interiér nepríjemného zápachu.

Najdôležitejšie parametre čističky

 • veľkosť miestnosti pre alergikov: až 32 m2
 • veľkosť miestnosti pre bežnú prevádzku: až 51 m2
 • maximálny vzduchový výkon: 320 m3/h

7-stupňový filtračný systém

 • Umývateľný predfilter – hliníkový filter zachytáva hrubé nečistoty, ako sú vlasy, chlpy alebo hmyz. Zároveň chráni ostatné filtre pred zanesením a tým predlžuje ich životnosť.
 • Katalytický filter – pôsobením UV svetla dochádza na povrchu filtra k chemickej reakcii, ktorá účinne eliminuje škodlivé prchavé látky, ako sú napríklad formaldehyd, toluén alebo benzén.
 • Uhlíkový/formaldehydový filter – v súčinnosti s katalytickým filtrom štiepi častice formaldehydu a ďalších toxických látok vyskytujúce sa bežne v každej domácnosti.
 • Antibakteriálny filter – je vyrobený z veľmi hustej netkanej bavlnenej textílie, ktorá zachytáva jemné prachové častice a mikroorganizmy. Zároveň pohlcuje vlhkosť, čím zabraňuje vzniku plesní.
 • HEPA filter triedy H13 – s 99,9 % účinnosťou pohlcuje mikroskopické častice od veľkosti 0,1 mikrónu, ako sú prach, peľ, dym, zvieracie alergény a spóry plesní.
 • UV lampa – sterilizačná UV lampa efektívne likviduje vírusy, baktérie a ďalšie mikroorganizmy. Pomáha tiež rozkladať rôzne pachy, napríklad z dymu alebo zatuchliny z plesní. Funkcia UV lampy je voliteľná a je možné ju kedykoľvek vypnúť.
 • Ionizátor – zásobuje vzduch veľkým množstvom záporných iónov (až 20 miliónov/cm3), ktoré majú priaznivý vplyv na naše zdravie, psychiku a sústredenie. Udržiava svieži vzduch v miestnosti a zvyšuje účinok čistenia vzduchu. Funkcia ionizátora je voliteľná.

7-stupňový filtračný systém

Ďalšie vlastnosti a funkcie čističky vzduchu Airbi Spring WiFi

 • 3 rýchlosti ventilátora – nízka, stredná, vysoká
 • automatický režim – prístroj upravuje výkon čistenia vzduchu v závislosti od aktuálnej miery znečistenia detegovanej citlivým prachovým senzorom
 • časovač – automatické vypnutie čistenia vzduchu je možné nastaviť za 30 minút až 12 hodín v krokoch po 30 minútach
 • nočný režim – podsvietenie ovládacieho panelu je vypnuté, otáčky ventilátora sú nastavené na najnižší stupeň, aby vás čistička nerušila počas odpočinku
 • farebný LED displej s dotykovými tlačidlami
 • indikátor výmeny filtrov – prevádzkový čas filtrov je nastavený na 1 500 prevádzkových hodín
 • diaľkový ovládač
 • detská poistka – uzamknutie ovládacieho panelu, aby nedošlo k zmene nastavenia prístroja

Farebný indikátor kvality vzduchu

Čistička vzduchu Airbi SPRING WiFi je vybavená presným senzorom prachových častíc (s veľkosťou už 2,5 μm), ktorý zaisťuje meranie kvality vzduchu v reálnom čase. Aktuálna úroveň kvality vzduchu v miestnosti je zobrazená prostredníctvom farebného LED indikátora (zelená – čistý vzduch, oranžová – stredné znečistenie, červená – silné znečistenie).

Farebný indikátor kvality vzduchu

Ovládanie cez WiFi

Vďaka bezdrôtovému WiFi pripojeniu môžete čističku vzduchu Airbi SPRING pohodlne ovládať prostredníctvom smartfónu alebo tabletu odkiaľkoľvek na svete. V mobilnej aplikácii Smart Life, ktorú je možné zadarmo stiahnuť v obchodoch Google Play a App Store, môžete sledovať aktuálnu hodnotu znečistenia vzduchu v miestnosti, regulovať výkon čistenia a nastaviť ďalšie funkcie prístroja.

Ovládanie cez WiFi

Predĺžená záruka na 3 roky

Na túto čističku vzduchu sa poskytuje predĺžená záruka 3 roky. Stačí kúpený produkt zaregistrovať na webových stránkach dovozcu.

Obsah balenia

čistička vzduchu, filtre (3 ks), diaľkové ovládanie, používateľská príručka

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – filtre

Rozbalením filtrov tejto čističky z ich pôvodných obalov zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nemožno ich vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy u samotnej čističky vám samozrejme zostáva. Potrebujete si iba overiť, či vám bude čistička vyhovovať? To je možné aj bez rozbaľovaní filtrov. Čistička zvládne niekoľkominútovú prevádzku so zabalenými filtrami alebo úplne bez nich.

Produktové videá

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 320 m³/h
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatická regulácia ano
Senzor prachu Áno
Časovač ano
Senzor pachov a plynov Nie
Senzor vlhkosti Nie
Senzor svetla Nie
Zvlhčovanie vzduchu Nie
Indikátor výmeny/údržby filtra Áno
Hlučnosť 55 dB
Diaľkové ovládanie ano
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu ano
Max. príkon 80 W
Hmotnosť 8,5 kg
Rozmery (š × h × v) 370 × 195 × 665 mm

Na stiahnutie

Značka

Airbi
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 5 dňami
„Spokojnosť“
Overený zákazník pred 5 dňami
„100% spokojnosť“
Overený zákazník pred 17 dňami