Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Čistička vzduchu Airbi SPACE WiFi

4-stupňová obojstranná filtrácia. Pre miestnosti až do 128 m2. Možnosť ovládania mobilom. Laserový snímač prachových častíc. 

Viac informácií
Posledný kus Porovnať
614,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom čističky vzduchu vám odborne poradíme.

Profesionálna čistička vzduchu Airbi Space WiFi je vhodná na zaistenie zdravého vzduchu v priestranných miestnostiach, ako sú väčšie obytné priestory, kancelárie, učebne, čakárne alebo ordinácie. Za hodinu dokáže prefiltrovať až 800 m3 vzduchu, vďaka čomu sa radí medzi najvýkonnejšie čističky na trhu.

Prístroj využíva pokročilý viacstupňový filtračný systém, ktorý odstraňuje zo vzduchu prach, peľ, zvieracie alergény, baktérie, vírusy, spóry plesní, dym, pachy, nebezpečné chemické látky a plyny. Nečistoty sa nasávajú z oboch strán prístroja pomocou dvoch súprav filtrov.

Najdôležitejšie parametre čističky

 • veľkosť miestnosti pre alergikov: až 80 m2
 • veľkosť miestnosti pre bežnú prevádzku: až 128 m2
 • maximálny vzduchový výkon: 800 m3/h

Nadštandardný výkon

Airbi SPACE WiFi využíva duálne veterné turbíny, ktoré zvyšujú účinnosť prúdenia vzduchu na zaistenie rýchlej distribúcie čistého vzduchu po celej miestnosti.

Laserové snímanie prachového zaťaženia 

Vysokopresný inteligentný senzor v reálnom čase monitoruje množstvo prachových mikročastíc vo vzduchu (do veľkosti 2,5 μm) a nameranú hodnotu zobrazuje na displeji.

Vzdialené ovládanie cez mobilnú aplikáciu

Vďaka bezdrôtovému WiFi pripojeniu môžete čističku vzduchu Airbi Space pohodlne ovládať prostredníctvom vášho smartfónu alebo tabletu odkiaľkoľvek na svete. V mobilnej aplikácii Smart Life, ktorú je možné zadarmo stiahnuť v obchodoch Google Play a App Store, môžete sledovať aktuálnu hodnotu znečistenia vzduchu v miestnosti, regulovať výkon čistenia a nastaviť ďalšie funkcie prístroja.

3 prevádzkové režimy

 1. automatický – prístroj upravuje výkon čistenia vzduchu v závislosti od aktuálnej miery znečistenia detegovanej prachovým senzorom
 2. dymový – ventilátor pracuje pri najvyšších otáčkach, aby boli zo vzduchu rýchlo odfiltrované nečistoty a nepríjemné pachy
 3. nočný – ventilátor je nastavený na nízke otáčky, podsvietenie displeja a tlačidiel je vypnuté, iba po stlačení ľubovoľného tlačidla sa na pár sekúnd displej rozsvieti, aby ste mohli skontrolovať nastavenie

Ďalšie prednosti a funkcie čističky vzduchu Airbi Space WiFi

 • 3 rýchlosti ventilátora – nízka, stredná, vysoká
 • časovač – možnosť nastavenia automatického vypnutia prístroja za 1 – 12 hodín
 • dotykový ovládací panel s LED displejom
 • farebný indikátor kvality vzduchu v miestnosti – modrá = výborné podmienky, zelená = dobré podmienky, oranžová = zhoršené podmienky, červená = zlé podmienky
 • indikátor údržby a výmeny filtrov – po 300 prevádzkových hodinách sa indikátor rozbliká, čím upozorní na potrebu vyčistenia predfiltrov; po 4 500 prevádzkových hodinách sa indikátor rozsvieti na červeno a upozorní na výmenu kombinovaných filtrov
 • veľmi tichá prevádzka napriek obrovskému výkonu
 • detský zámok – uzamknutie ovládacieho panelu, aby nedošlo k zmene nastavenia prístroja
 • automatické vypnutie pri zdvihnutí horného krytu alebo náklonu prístroja
 • robustné kolieska a integrované držadlá uľahčia manipuláciu s prístrojom

Viacstupňová filtrácia vzduchu

 • Umývateľný predfilter – zachytáva hrubé nečistoty, ako sú prach, vlasy, chlpy alebo hmyz, čím chráni hlavné filtre a predlžuje ich životnosť.
 • HEPA filter H13 – pohlcuje prach, peľ, dym, zvieracie alergény, spóry plesní do veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 %.
 • Uhlíkový filter – vďaka aktívnemu uhliu zo vzduchu odstraňuje zápach, prchavé látky a nebezpečné plyny, ako je napríklad formaldehyd.
 • Ionizátor – zásobuje vzduch veľkým množstvom záporných iónov (až 10 miliónov/cm3), ktoré majú priaznivý vplyv na naše zdravie. Udržiava svieži vzduch v miestnosti a zvyšuje účinok čistenia. Funkcia ionizátora je voliteľná.

Obsah balenia

čistička vzduchu, 2× kombinovaný filter, 2× predfilter, používateľská príručka

Výnimka z možnosti odstúpiť od zmluvy – filtre

Rozbalením filtrov tejto čističky z ich pôvodných obalov zaniká právo na odstúpenie od zmluvy, a to z hygienických dôvodov. Nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Právo na odstúpenie od zmluvy pri samotnej čističke vám, samozrejme, zostáva.

Potrebujete si iba overiť, či vám bude čistička vyhovovať? To je možné aj bez rozbaľovania filtrov. Čistička zvládne niekoľkominútovú prevádzku so zabalenými filtrami alebo celkom bez nich.

Parametre produktu

Max. vzduchový výkon 800 m³/h
Ionizátor ano, vypínatelný
Automatická regulácia ano
Senzor prachu Áno
Časovač ano
Senzor pachov a plynov Nie
Senzor vlhkosti Nie
Senzor svetla Nie
Zvlhčovanie vzduchu Nie
Indikátor výmeny/údržby filtra Áno
Hlučnosť 66 dB
Diaľkové ovládanie ne
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu ano
Max. príkon 85 W
Hmotnosť 20 kg
Rozmery (š × h × v) 400 × 400 × 669 mm

Na stiahnutie

Značka

Airbi
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
 • Spoľahlivosť, ochota
 • Milé dámy na zakznickom centre
 • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník včera
 • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 3 dňami
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 13 dňami