Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Antibakteriálny vysávač Raycop RS PRO

Originálny antibakteriálny vysávač s unikátnou technológiou čistenia. Preukázateľné zničenie baktérií a roztočov. Moderný ergonomický dizajn.

Viac informácií
Na sklade Porovnať
285,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom vysávača vám odborne poradíme.

Raycop RS PRO je originálny vysávač proti roztočom a baktériám. Unikátny patentovaný systém čistenia kombinujúci UVC dezinfekčnú lampu a suchú sterilizáciu vyčistí postele, matrace a lôžkoviny bezchemickou cestou a do hĺbky.

 Tento vysávač jednoducho odstráni alergény, baktérie a roztoče z domácnosti. Domáci prach, roztoče a ich výkaly odstraňuje patentovaným systémom čistenia, ktorý používa UVC sterilizačnú lampu, suchú sterilizáciu pri 60 °C, pulznú kefu a výkonné nasávanie s HEPA filtráciou. 

Raycop prináša optimálny nasávací výkon na jednoduché čistenie matracov, lôžkovín a ďalších textílií. Príliš vysoký nasávací výkon a tvar bežných vysávačov nie sú vhodné na čistenie matracov, lôžkovín a textílií. Raycop je špecialista, ktorý vám prináša zdravý spánok a pomáha predchádzať alergickým reakciám.

Výhody vysávača Raycop

 • odstráni 99,9 % baktérií, vírusov a plesní a až 93,5 % roztočov
 • upratovanie bezchemickou cestou
 • zaistí čistý matrac a lôžkoviny pre zdravý spánok
 • užitočný pre alergikov a astmatikov – znižuje riziko rozvoja alergií a intenzitu alergických reakcií
 • plast s antibakteriálnou úpravou
 • bezpečnostný systém proti prehriatiu
 • účinná dvojstupňová filtrácia
 • indikácia výmeny filtra
 • výkonné nasávanie
 • vlastná patentovaná technológia
 • ocenený The British Allergy Foundation

Raycop zabijak roztočov a alergénov

UVC lampa vysávača Raycop využíva ultrafialovú vlnovú dĺžkou 253,7 nm, ktorá ničí DNA roztočov a zabraňuje ich rozmnožovaniu. Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných alergizujúcich enzýmov. 

Sterilizáia teplým vzduchom

Dospelý človek cez noc v letnom období vypotí až 500 ml potu. Tým sa v posteli zvyšuje vlhkosť, ktorá spolu s teplom a dostatkom potravy tvorí ideálne podmienky pre roztoče. Vysávač Raycop RS PRO vysušuje povrchy textílií suchým vzduchom s teplotou 60 °C, rapídne tak znižuje vlhkosť v matracoch a lôžkovinách. Suchý teplý vzduch takisto napomáha k ich hlbšej sterilizácii. Lôžkoviny sa vďaka tomu stávajú nevhodnými pre život roztočov.

Intuitívne ovládanie 

Vysávač sa ovláda pomocou jedného tlačidla. Pri zapnutí vysávača sa automaticky spúšťa UV lampa, pulzná kefa a po zahriatí aj tepelná sterilizácia. Systém vysávača vás upozorní na nutnosť výmeny HEPA filtra. 

Originálny dizajn

Výsledkom niekoľkoročných výskumov, testov a skúseností bol vytvorený Raycop s optimálnym nasávacím výkonom, hmotnosťou a tvarom. Spodná časť vysávača je vyrobená z plastu s antibakteriálnou úpravou. Raycop RS PRO bol navrhnutý na maximálne odstránenie alergénov z matracov a lôžkovín pre váš pokojný a zdravý spánok.

Ako vysávač Raycop RS PRO pracuje

Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú patentovaný 5-stupňový systém čistenia na odstránenie roztočov, baktérií, vírusov a ďalších alergénov. 
1. UVC lampa
Lampa vytvára ultrafialové lúče s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. UVC žiarenie zničí baktérie, vírusy, plesne, roztoče a iné choroboplodné zárodky.

2. Pulzná kefa
Novovyvinutá špeciálna pulzná kefa s pridanými čepeľami vykoná 30 000 pulzov (pootočení) za minútu, čím uvoľňuje roztoče a nečistoty zachytené v látkach a pomáha ich efektívne odstrániť.

3. Suchá tepelná sterilizácia pri 60 °C
Unikátna technológia suchej sterilizácie vzduchom s teplotou 60 °C vysušuje matrace a lôžkoviny a napomáha tak k ich ešte hlbšej sterilizácii.

4. Optimálny nasávací výkon
Vďaka špeciálnej mriežke a optimálnemu nasávaciemu výkonu prilipne vysávač v priebehu čistenia k textíliám a efektívne odstráni nečistoty do plastovej, vodou umývateľnej nádobky. 

5. Dvojstupňová filtrácia
Dvojstupňová mikrofiltrácia s HEPA filtrom H13 bezpečne a efektívne zachytí 99,7 % nečistôt vrátane mikročastíc, ako sú vajíčka roztočov alebo alergény domácich zvierat, a neprepustí ich späť do ovzdušia.

Testy a ocenenia vysávačov Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop získali mnoho ocenení a boli atestované v niekoľkých významných laboratóriách, kde bola preukázaná ich účinnosť, napr. The British Allergy Foundation, Karlova univerzita v Prahe, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Obsah balenia Raycop RS 300

 • 1× antibakteriálny vysávač Raycop
 • 1× HEPA filter (na výrobku)
 • 1× filter prachovej nádobky (na výrobku)
 • 1× pulzná kefa (na výrobku)
 • 1× UVC lampa (na výrobku)
 • návod

Parametre produktu

Max. príkon motora 450 W
Objem vrecka/nádoby 0,4 l
Výstupný filter HEPA filtr
Druh vysávača bezsáčkový, ruční
Regulácia výkonu ne
Dosah od zástrčky 5 m
Indikátor výmeny/údržby filtra Áno
Hlučnosť 66 dB
Hmotnosť 2,2 kg

Na stiahnutie

Značka

Raycop

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
 • Spoľahlivosť, ochota
 • Milé dámy na zakznickom centre
 • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník o hodinu
 • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 2 dňami
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 12 dňami