Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Antibakteriálny vysávač Raycop RS PRO

Originálny antibakteriálny vysávač s unikátnou technológiou čistenia. Preukázateľné zničenie baktérií a roztočov. Moderný ergonomický dizajn.

Viac informácií
Posledné kusy Porovnať
280,00 €
Doprava zadarmo 30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom vysávača vám odborne poradíme.

Raycop RS PRO je originálny vysávač proti roztočom a baktériám. Unikátny patentovaný systém čistenia kombinujúci UVC dezinfekčnú lampu a suchú sterilizáciu vyčistí postele, matrace a lôžkoviny bezchemickou cestou a do hĺbky.

 Tento vysávač jednoducho odstráni alergény, baktérie a roztoče z domácnosti. Domáci prach, roztoče a ich výkaly odstraňuje patentovaným systémom čistenia, ktorý používa UVC sterilizačnú lampu, suchú sterilizáciu pri 60 °C, pulznú kefu a výkonné nasávanie s HEPA filtráciou. 

Raycop prináša optimálny nasávací výkon na jednoduché čistenie matracov, lôžkovín a ďalších textílií. Príliš vysoký nasávací výkon a tvar bežných vysávačov nie sú vhodné na čistenie matracov, lôžkovín a textílií. Raycop je špecialista, ktorý vám prináša zdravý spánok a pomáha predchádzať alergickým reakciám.

Výhody vysávača Raycop

 • odstráni 99,9 % baktérií, vírusov a plesní a až 93,5 % roztočov
 • upratovanie bezchemickou cestou
 • zaistí čistý matrac a lôžkoviny pre zdravý spánok
 • užitočný pre alergikov a astmatikov – znižuje riziko rozvoja alergií a intenzitu alergických reakcií
 • plast s antibakteriálnou úpravou
 • bezpečnostný systém proti prehriatiu
 • účinná dvojstupňová filtrácia
 • indikácia výmeny filtra
 • výkonné nasávanie
 • vlastná patentovaná technológia
 • ocenený The British Allergy Foundation

Raycop zabijak roztočov a alergénov

UVC lampa vysávača Raycop využíva ultrafialovú vlnovú dĺžkou 253,7 nm, ktorá ničí DNA roztočov a zabraňuje ich rozmnožovaniu. Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných alergizujúcich enzýmov. 

Sterilizáia teplým vzduchom

Dospelý človek cez noc v letnom období vypotí až 500 ml potu. Tým sa v posteli zvyšuje vlhkosť, ktorá spolu s teplom a dostatkom potravy tvorí ideálne podmienky pre roztoče. Vysávač Raycop RS PRO vysušuje povrchy textílií suchým vzduchom s teplotou 60 °C, rapídne tak znižuje vlhkosť v matracoch a lôžkovinách. Suchý teplý vzduch takisto napomáha k ich hlbšej sterilizácii. Lôžkoviny sa vďaka tomu stávajú nevhodnými pre život roztočov.

Intuitívne ovládanie 

Vysávač sa ovláda pomocou jedného tlačidla. Pri zapnutí vysávača sa automaticky spúšťa UV lampa, pulzná kefa a po zahriatí aj tepelná sterilizácia. Systém vysávača vás upozorní na nutnosť výmeny HEPA filtra. 

Originálny dizajn

Výsledkom niekoľkoročných výskumov, testov a skúseností bol vytvorený Raycop s optimálnym nasávacím výkonom, hmotnosťou a tvarom. Spodná časť vysávača je vyrobená z plastu s antibakteriálnou úpravou. Raycop RS PRO bol navrhnutý na maximálne odstránenie alergénov z matracov a lôžkovín pre váš pokojný a zdravý spánok.

Ako vysávač Raycop RS PRO pracuje

Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú patentovaný 5-stupňový systém čistenia na odstránenie roztočov, baktérií, vírusov a ďalších alergénov. 
1. UVC lampa
Lampa vytvára ultrafialové lúče s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. UVC žiarenie zničí baktérie, vírusy, plesne, roztoče a iné choroboplodné zárodky.

2. Pulzná kefa
Novovyvinutá špeciálna pulzná kefa s pridanými čepeľami vykoná 30 000 pulzov (pootočení) za minútu, čím uvoľňuje roztoče a nečistoty zachytené v látkach a pomáha ich efektívne odstrániť.

3. Suchá tepelná sterilizácia pri 60 °C
Unikátna technológia suchej sterilizácie vzduchom s teplotou 60 °C vysušuje matrace a lôžkoviny a napomáha tak k ich ešte hlbšej sterilizácii.

4. Optimálny nasávací výkon
Vďaka špeciálnej mriežke a optimálnemu nasávaciemu výkonu prilipne vysávač v priebehu čistenia k textíliám a efektívne odstráni nečistoty do plastovej, vodou umývateľnej nádobky. 

5. Dvojstupňová filtrácia
Dvojstupňová mikrofiltrácia s HEPA filtrom H13 bezpečne a efektívne zachytí 99,7 % nečistôt vrátane mikročastíc, ako sú vajíčka roztočov alebo alergény domácich zvierat, a neprepustí ich späť do ovzdušia.

Testy a ocenenia vysávačov Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop získali mnoho ocenení a boli atestované v niekoľkých významných laboratóriách, kde bola preukázaná ich účinnosť, napr. The British Allergy Foundation, Karlova univerzita v Prahe, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Obsah balenia Raycop RS 300

 • 1× antibakteriálny vysávač Raycop
 • 1× HEPA filter (na výrobku)
 • 1× filter prachovej nádobky (na výrobku)
 • 1× pulzná kefa (na výrobku)
 • 1× UVC lampa (na výrobku)
 • návod

Parametre produktu

Objem vrecka/nádoby 0,4 l
Max. príkon motora 450 W
Výstupný filter HEPA filtr
Druh vysávača bezsáčkový, ruční
Indikátor výmeny/údržby filtra Áno
Hlučnosť 66 dB
Regulácia výkonu ne
Dosah od zástrčky 5 m
Hmotnosť 2,2 kg

Na stiahnutie

Značka

Raycop
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
 • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník pred 4 dňami
 • Rýchlosť
Overený zákazník pred 4 dňami
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 16 dňami