Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
0233 41 88 38

Pravidlá súťaží na portálu PreAlergikov.sk

Usporiadateľom súťaží je prevádzkovateľ portálu PreAlergikov.sk spoločnosť CM Trade Via. 

Súťaže sú vyhodnocované do 14 dní od ukončenia. Výhry usporiadateľ víťazom oznamuje e-mailom do jedného mesiaca od ukončenia súťaže. Pri tejto príležitosti je tiež dohodnutý spôsob odovzdania výhry. Pokiaľ sa výherca nepodarí do dvoch mesiacov od ukončenia súťaže kontaktovať, jeho nárok na výhru zaniká.

Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo kedykoľvek upraviť pravidlá súťaže alebo súťaž úplne zrušiť bez udania dôvodu a náhrady. Dodržanie pravidiel súťaže a pravdivosť a správnosť odpovedí posudzuje usporiadateľ. Proti jeho rozhodnutiam sa nemožno odvolať. Účasť v súťaži ani výhry nie je možné vymáhať právnou cestou. Alternatívne plnenie v peniazoch nie je možné.

Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci usporiadateľa.

Spracovanie osobných údajov súťažiacich

Odoslaním súťažného formulára dáva účastník súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov usporiadateľom, a to za účelom evidencie súťažiacich, a ak sa stane výhercom, tiež s ich zverejnením v rozsahu meno, priezvisko a obec bydliska na webovej stránke a s odovzdaním osobných údajov v rozsahu meno, priezvisko, poštová adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo dopravcovi zaisťujúcemu doručenie výhry. Spracovanie týchto osobných údajov podlieha zásadám spracovania osobných údajov.

Zaškrtnutím políčka Súhlasím so zasielaním informácií o nových súťažiach a dianí na PreAlergikov.sk pod súťažným formulárom súhlasí účastník s využitím poskytnutých kontaktných údajov na marketingové účely usporiadateľa – zasielanie e-mailového newslettera s informáciami o článkoch, produktoch, organizovaných akciách a iných aktivitách – a to na dobu do odvolania tohto súhlasu.

Overené našimi zákazníkmi

Heureka recenze
  • Spoľahlivosť, ochota
  • Milé dámy na zakznickom centre
  • Tovar ktorý nebol skladom, dodali neskôr (bez nutnosti platiť 2x poštovné)
Overený zákazník pred 2 dňami
  • Skvela kvalita vyrobkov, rychlost dodania
Overený zákazník pred 4 dňami
„Som veľmi spokojná, rýchle vybavenie objednávky a myslím, že aj vyber produktov je široký“
Overený zákazník pred 14 dňami