Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Posteľná bielizeň Sanitized - kvety

Obliečky s antibakteriálnou úpravou sú určené všetkým, ktorí dbajú na zvýšenú hygienu lôžka, alergikom na roztoče a plesne, osobám s atopickým ekzémom, lupienkou a inými kožnými problémami.

Viac informácií
Posledný kus Porovnať
75,00 €
30 dní záruka na vrátenie tovaru
Chcete si dobre vybrať? S výberom antibakteriálnych obliečkov vám odborne poradíme.

Mako bavlna vzhľadom a štruktúrou pripomína satén, nie je však tak chladná a kĺzavá. Ide o nekrčivý materiál, ktorý sa veľmi ľahko udržuje a nemusí sa žehliť. Povlečenie je vybavené zapínaním na zips. Vyrobené v Rakúsku.

Antibakteriálna úprava Sanitized

Znižuje množstvo plesní, baktérií a roztočov ako v samotnom povlečení, tak v jeho okolí. Aktívne udržuje hygienu v lôžku a predlžuje životnosť látky.

Úprava Sanitized účinne pôsobí proti rastu plesní, a vedie tak k znižovaniu množstva roztočov, pretože bez určitého druhu plesní (Aspergillus repens) nie sú schopné roztoče tráviť svoju potravu. S výrazným poklesom počtu baktérií ubúdajú aj nepríjemné pachy, ktoré sú častým sprievodným javom ich prítomnosti.

Úprava Sanitized využíva prirodzené schopnosti zlúčenín striebra, zinku a ďalších prísad brániť v raste baktériám a ďalším nevítaným mikroorganizmom. Je úplne neškodná k ľudskej pokožke, čo dokladá pridelená značka Öko-Tex. Zároveň je schválená Britskou nadáciou pre alergiu ako prostriedok vhodný pre alergikov. Úprava je odolná voči vypraniu.

Materiál

  • 100 % mako bavlna s úpravou Sanitized

Rozmery

  • 70 × 90 cm, 140 × 200 cm

Údržba

  • Povlečenie perte na 60 °C v bežnom pracom prostriedku.
  • Nežehlí sa.
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

98 % zákazníkov odporúča náš obchod z 956 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
  • Komunikácia veľmi dobrá a dodanie rýchle.
Overený zákazník včera
  • Rýchlosť
Overený zákazník včera
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 13 dňami