E-shop > Produkty pre ekzematikov > Detské plienky a hygiena > Eko plienky Moltex JUNIOR 11–25 kg

Eko plienky Moltex JUNIOR 11–25 kg

Varianty produktu (1) Cena s DPH
11,20 €
Dostupnosť: skladomSkladom
Množstvo:

26 ks v balení

Pokožka každého malého dieťaťa je veľmi citlivá a zaslúži si špeciálnu starostlivosť. To platí najmä pre pokožku detí s atopickým ekzémom alebo alergiou na papierové jednorazové plienky.

Riešením je buď vrátiť sa do čias našich mamičiek a babičiek a používať plienky bavlnené, alebo využiť maximálneho pohodlia jednorazových ekologických plienok Moltex Öko, ktoré sú vhodné pre obzvlášť citlivú atopickú pokožku a zároveň šetrné k životnému prostrediu.

Používaním ekoplienok sa minimalizuje výskyt podráždenia pokožky alebo alergických reakcií, pretože ekoplienky neobsahujú zbytočné dezodoranty, farbivá, antioxidanty, krémy alebo iné nepotrebné chemické látky.

Plienky Moltex Öko sú jediné plienky vyrábané s použitím nebielenej celulózy. Bežné bielenie pomocou chlóru sa používa čisto k tomu, aby bola plienka biela a pekná. Rovnako účelové, ale nepotrebné sú bežne používané zjasňovače. Bielenie bolo preukázané ako zdroj karcinogénu dioxínu, ktoré v žiadnom prípade v blízkosti svojho dieťaťa nechceme. Znečistenie dioxínom je jeden z najvážnejších problémov dnešného životného prostredia a používanie nebielených plienok je jednou z ciest, ako toto znečistenie obmedziť.

Sú dostatočne jemné i pre deti s ekzémom a inými kožnými problémami – odborný lekársky posudok realizovaný na vzorku detí s atopickým ekzémom po dobu 4 týždňov konštatoval, že plienky sú veľmi dobre znášané deťmi s atopiou.

Plienky Moltex Öko majú všetky dôležité zložky jednorazových plienok najvyššej kvality, sú elastické okolo nožičiek i pásu a poskytujú tak pohodlie pri pohybe bábätka, majú dobre držiace a opakovane použiteľné lepítka.

Kvalita a zdravotná nezávadnosť surovín na výrobu plienok je pravidelne kontrolovaná nezávislými laboratóriami. Výrobok je držiteľom certifikátu kvality Oko Test.

Výrobca: Moltex

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami