Infolinka (všedné dni 8.30–16.30)
233 41 88 38

Zmeniť krajinu

Ecover Zero prací prášok 750 g

Prací prášok na biele i farebné prádlo pre alergikov. Bez parfumu, enzýmov, fosfátov, bielidiel, farbív a optických zjasňovačov.

Viac informácií
Vypredané Porovnať

Radi vám odporučíme náhradný produkt. Alebo sa pozrite na alternatívne produkty

Chcete si dobre vybrať? S výberom pracieho alebo čistiaceho prostriedku vám odborne poradíme.

Prací prášok na biele i farebné prádlo pre alergikov. Bez parfumu, enzýmov, fosfátov, bielidiel, farbív a optických zjasňovačov. Schválený britskou alergologickou spoločnosťou Allergy UK.

Prací prášok vhodný pre alergikov.

Prací prášok vyperie účinne aj odolnú špinu a škvrny rôzneho druhu už pri 30 ° C. Možno použiť pri teplotách prania 30-60 °C.

Dávkovanie

Uvedené na obale - podľa veľkosti práčky, tvrdosti vody a zašpineniu bielizne

Zloženie

Sodium sulfate, Sodium carbonate peroxide, Zeolite, Sodium C12–18 alkyl sulfate, Aqua, TAED, Sodium citrate, Fatty acids methyl esters ethoxylates, Laureth-7, Sodium polyaspartate, Sodium oleate, Sodium Carboxymethyl Starch, Sodium Silicate, Sodium carbonate, Cellulose gum.

Obsah

  • 1,875 kg
  • 25 pracích dávok (pre veľkosť práčky 4-5 kg)

Krajina pôvodu

Belgicko

Ekologické čistiace prostriedky Ecover

Spoločnosť Ecover je výrobcom ekologických čistiacich prostriedkov a priekopníkom etického a trvalo udržateľného podnikania už od roku 1979. Výrobky nie sú testované na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku.

Vyrobené na rastlinnej či minerálnej báze a neobashují žiadne látky z ropy. Ľahká biologická odbúrateľnosť, dopad na životné prostredie je teda minimálna.

Značka

Ecover
K tomuto produktu zatiaľ nepadli žiadne otázky. Môžete byť prví. :-)

Overené našimi zákazníkmi

97 % zákazníkov odporúča náš obchod z 949 recenzií

Zobraziť všetky hodnotenia
„Pri zadávaní objednávky som prehliadol, že dodanie tovaru je možné až vo februári. Veľmi si vážim, že po odoslaní objednávky sa mi ozvala pani zo zákazníckej podpory, ktorá ma na termín upozornila. Preto som potom objednávku stornoval.“
Overený zákazník pred 6 dňami
„Rýchlosť spoľahlivosť profesionalita, vysoká kvalita. Veľká spokojnosť“
Overený zákazník pred 7 dňami
„Síce nemali tovar, ktorý som chcela, poradili iný, podobný a ihneď pracovali na jeho odoslaní. Som spokojná ako s nimi, tak s prístrojom. Ďakujem.“
  • Ochota
Overený zákazník pred 10 dňami