Filtračná vložka FAM1 do filtračnej kanvice Diona Max
Odstraňuje z vody chlór, hormóny, pesticídy a ďalšie škodliviny. Kapacita 10 000 litrov.
Na objednanie
Porovnať
39,00 €
Chcete si dobre vybrať? S výberom filtra na pitnú vodu vám odborne poradíme.
Náhradná filtračná vložka do filtračnej kanvice Diona Max s kapacitou 10 000 litrov prefiltrovanej vody.

Filtračnú vložku je možné regenerovať, čo predlžuje jej životnosť a znižuje náklady na výmenu. Výrobca odporúča filter vymeniť najneskôr po uplynutí 1 roku prevádzky.
- odstraňuje z vody chlór a jeho zlúčeniny, pesticídy, ťažké kovy, radón, hormóny, antibiotiká, znižuje obsah arzénu
- výrazne zlepšuje chuť vody
- neovplyvňuje minerálne zloženie vody
- neodstraňuje z vody dusičnany a dusitany
- vložka je bakteriostaticky ošetrená (netvoria sa v nej baktérie)

Filtračnú vložku je možné regenerovať, čo predlžuje jej životnosť a znižuje náklady na výmenu. Výrobca odporúča filter vymeniť najneskôr po uplynutí 1 roku prevádzky.
Poradňa
Overené našimi zákazníkmi
Kliknutím na pečať zobrazíte všetky recenzie nášho e-shopu priamo na Heureke

„Potrebovala som kupiť ventilátory, tu som ich našla v najlepšej cene , a keďže v tom čase prebiehala akcia tak som ich obdržala za bezkonkurenčnú cenu , som maximálne spokojná :o)“
Overený zákazník pred 3 dňami
- Nič neskrýval.
Overený zákazník pred 11 dňami
- Priaznivé ceny.
- Dobrá fixácia lehota.
Overený zákazník pred 22 dňami