E-shop > Periny a obliečky > Antibakteriálna posteľná bielizeň

Posteľná bielizeň s antibakteriálnou úpravou

Posteľná bielizeň s antibakteriálnou úpravou zabraňuje množeniu plesní, baktérií a roztočov ako v posteľnej bielizni samotnej, tak aj v jej okolí. Aktívne udržuje hygienu v lôžku a predlžuje životnosť posteľnej bielizne. Je užitočná nielen pre roztočových alergikov a atopikov, ale pre... viac informácií

Posteľná bielizeň s antibakteriálnou úpravou zabraňuje množeniu plesní, baktérií a roztočov ako v posteľnej bielizni samotnej, tak aj v jej okolí. Aktívne udržuje hygienu v lôžku a predlžuje životnosť posteľnej bielizne. Je užitočná nielen pre roztočových alergikov a atopikov, ale pre všetkých, ktorí si chcú uľahčiť údržbu postele.

Obliečky s úpravou Sanitized

Impregnačná zmes Sanitized je držiteľom niekoľkých certifikátov týkajúcich sa jej účinnosti a bezpečnosti. Používa sa na ošetrovanie mnohých priemyselných výrobkov nielen z oblasti textilu. Pôsobí proti plesniam, baktériám a roztočom. Obliečky s úpravou Sanitized sú vhodné najmä pre ľudí s alergiou na roztoče.

Obliečky s prísadou striebra SkinPro Silver

Tieto obliečky využívajú prirodzené antibakteriálne vlastnosti striebra, ktoré je zatavené do vlákien tkaniny, čo zaisťuje trvalé antibakteriálne účinky textílie. Striebro hubí celý rad mikroorganizmov, ako sú baktérie, vírusy, kvasinky alebo spóry plesní. Zdravotnícke obliečky SkinPro Silver ocenia najmä atopici.

skryť informácie
 
Značka: Vybrať značku x
Radenie podľa:
  • Najpredávanejšie
  • Cena