E-shop > Výrobcovia > Výrobca Sonett

Sonett

Značka SONETT je priekopníkom ekologickej drogérie z hľadiska efektivity produktov, ich využitie, ale aj svojím sociálnym štruktúrovaním spoločnosti. Spoločnosť kladie maximálny dôraz na nezávadnosť svojich produktov voči prírode a ľuďom. K výrobe svojich produktov používa ľahko a úplne... viac informácií

Značka SONETT je priekopníkom ekologickej drogérie z hľadiska efektivity produktov, ich využitie, ale aj svojím sociálnym štruktúrovaním spoločnosti. Spoločnosť kladie maximálny dôraz na nezávadnosť svojich produktov voči prírode a ľuďom. K výrobe svojich produktov používa ľahko a úplne biologicky rozložiteľné suroviny, ako sú čisto rastlinná mydlá, cukrové povrchovo aktívne látky a minerály.

Odmieta pritom potenciálne škodlivé látky bežne používané pri výrobe konvenčných prostriedkov. Sú to napríklad suroviny z ropy, fosfáty, optické zjasňovače, syntetické vonné látky, konzervanty a farbivá. V pracích prostriedkoch nie sú použité enzýmy ani neionické tenzidy. Zvyšky týchto látok v bielizni totiž môžu dráždiť pokožku, spôsobovať svrbenie a vyvolávať alergie.

Skrýt informace

Produkty