E-shop > Periny a obliečky pre alergikov > Antibakteriálna posteľná bielizeň > Posteľná bielizeň Sanitized Stripes - zelená

Posteľná bielizeň Sanitized Stripes - zelená

Varianty produktu (1) Cena s DPH
68,00 €
Dostupnosť: skladomSkladom
Množstvo:

Prealergikov.sk o produkte

Táto úprava vedie k znižovaniu plesní, baktérií a roztočov v lôžku. Účinne pôsobí proti určitým druhom plesní a vedie tak k znižovaniu roztočovej populácie, pretože práve plesne tvoria významnú časť ich potravy.

Úprava Sanitized je trvalá, nesperie sa.

Obliečky sú vyrobené zo 100 % mako bavlny, ktorá sa svojim vzhľadom a štruktúrou podobá saténu. Oproti nemu však nie je tak chladná a klzká.

Táto posteľná bielizeň sa veľmi dobre udržiava, je nenáročná na žehlenie. 0

Mako bavlna vzhľadom a štruktúrou pripomína satén, nie je však tak chladná a kĺzavá. Ide o nekrčivý materiál, ktorý sa veľmi ľahko udržuje a nemusí sa žehliť. Povlečenie je vybavené zapínaním na zips. Vyrobené v Rakúsku.

Antibakteriálna úprava Sanitized Znižuje množstvo plesní, baktérií a roztočov ako v samotnom povlečení, tak v jeho okolí. Aktívne udržuje hygienu v lôžku a predlžuje životnosť látky.

Úprava Sanitized účinne pôsobí proti rastu plesní, a vedie tak k znižovaniu množstva roztočov, pretože bez určitého druhu plesní (Aspergillus repens) nie sú schopné roztoče tráviť svoju potravu. S výrazným poklesom počtu baktérií ubúdajú aj nepríjemné pachy, ktoré sú častým sprievodným javom ich prítomnosti.

Úprava Sanitized využíva prirodzené schopnosti zlúčenín striebra, zinku a ďalších prísad brániť v raste baktériám a ďalším nevítaným mikroorganizmom. Je úplne neškodná k ľudskej pokožke, čo dokladá pridelená značka Öko-Tex. Zároveň je schválená Britskou nadáciou pre alergiu ako prostriedok vhodný pre alergikov. Úprava je odolná voči vypraniu.

Materiál: 100 % mako bavlna s úpravou Sanitized

Rozmery: 70 × 90 cm, 140 × 200 cm

Údržba:
  • Povlečenie perte na 60 °C v bežnom pracom prostriedku.
  • Nežehlí sa.

Výrobca: Fussenegger

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami