E-shop > Články a recenze > Recenzie a testy zvlhčovačov vzduchu

Recenzie a testy zvlhčovačov vzduchu

2. 4. 2020

Veľký výber zvlhčovačov vzduchu na trhu zvyšuje záujem o nezávislé recenzie a výsledky testov (ilustračné foto)

Zatiaľ čo recenzie zvlhčovačov vzduchu zverejňujú rôzne firmy vrátane tej našej, s testami je to omnoho zložitejšie. Máloktoré sú totiž pravé. Na ktoré informácie sa dá pri hľadaní ideálneho zvlhčovača spoľahnúť?

Skutočný porovnávací test zvlhčovačov vzduchu zatiaľ, pokiaľ vieme, v Česku ani na Slovensku nikto nevykonal. Nie div, ide o veľmi nákladnú záležitosť. Na internete tak pod pojmom „test“ nájdete len obyčajné porovnanie prístrojov podľa parametrov, často celkom automatizované.

Aj my sme porovnanie zvlhčovačov vzduchu zostavili – ručne a podrobne do podoby prehľadnej tabuľky. Ale tým naša práca nekončí…

Ako testujeme my

Skôr ako nejaký zvlhčovač vzduchu zaradíme do predaja, obvykle ho otestujeme. Chceme vedieť, aký je hlučný alebo či sa pohodlne obsluhuje a udržiava. Posudzujeme aj remeselné spracovanie. Snažíme sa vylúčiť lacné modely, ktoré zaváňajú vysokou poruchovosťou.

Chceme ponúkať spoľahlivé modely za rozumnú cenu, pre rôzne veľkosti miestnosti a rôzne typy používateľov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme odhaliť ich silné a slabé stránky. Všetky tieto poznatky sa snažíme prehľadne zhrnúť v opisoch jednotlivých produktov.


Potrebujete poradiť s výberom zvlhčovača? Vaše otázky radi zodpovedajú produktoví špecialisti na našej zákazníckej linke +420 541 212 450. 


 

Recenzie zvlhčovačov vzduchu

Môžeme ponúknuť recenzie niekoľkých modelov zvlhčovačov, ktoré sme za posledné roky natočili alebo napísali:

Stylies Aquarius

Podrobné informácie o zvlhčovači vzduchu Stylies Aquarius

Boneco 2055D

Podrobné informácie o zvlhčovači vzduchu Boneco 2055D

Stylies Hydra

Podrobné informácie o zvlhčovači vzduchu Stylies Hydra

Stylies Hera

Podrobné informácie o zvlhčovači vzduchu Stylies Hera

Stylies Titan

Podrobné informácie o zvlhčovači vzduchu Stylies Titan

Stylies Leonis

Podrobné informácie o zvlhčovači vzduchu Stylies Leonis

Na čo myslieť pri výbere zvlhčovača vzduchu

Vhodný model sa vyberá najmä podľa veľkosti miestnosti, spôsobu regulácie vlhkosti a tvrdosti vody, ktorá vám tečie z kohútika. Podrobnosti nájdete v našom nákupnom poradcovi pre výber zvlhčovača