E-shop > Upratovanie, pranie, čistenie > Prípravky na odstraňovanie alergénov > Petal Cleanse™/C - pre mačky, vtáctvo a drobné domáce zvieratá

Petal Cleanse™/C - pre mačky, vtáctvo a drobné domáce zvieratá

Varianty produktu (1) Cena s DPH
18,20 €
Dostupnosť: skladomSkladom
Množstvo:

Vybrať prípravky na odstraňovanie alergénov podľa radcu

Najúčinnejším riešením, ako zamedziť styku s alergénmi, je odstránenie zvieraťa z domácnosti. To však môže zvlášť u detí spôsobiť psychické problémy. Preto ponúkame produkt, ktorý môže pomôcť túto situáciu riešiť. Používanie prípravkov odporúčame nielen osobám, u ktorých je už alergia na zvieratá preukázaná, ale ako prevenciu všetkým, ktorí trpia inou formou alergie či atopickým ekzémom a pritom chovajú domáceho maznáčika.
Mačky majú jeden z najagresívnejších alergénov, ktoré spôsobujú silné alergické reakcie. Ich alergén Fe1 d1 je ľahký, dostáva sa ľahko do vzduchu a spôsobuje problémy hlavne astmatikom. Navyše mačacie alergény sú lepivé a zostávajú v miestnosti i dlho po tom, čo tu mačka nie je. Zdrojom alergénov sú však i drobné cicavce a vtáci. Mikroskopické stopy lupín, slín a moču vedú k rade alergických reakcií, ako sú pálenie a slzenie očí, sipenie, kašeľ, vyrážka, ekzém alebo astma.

Použitie prípravku na mačky a drobné domáce zvieratá:
- vyčešte alebo vykefujte mačku a odstráňte tak odumretú srsť
- na hubku alebo handričku naneste 20 – 25 ml prípravku a vytrite srsť po a proti smeru rastu chlpov
- vysušte srsť uterákom, aby ste odstránili obalené a zneutralizované alergény
- používajte pravidelne 1 × týždenne, aby ste udržali nízku hladinu alergénov

Použitie prípravku na vtáctvo:
- nalejte 20 – 30 ml prípravku do čistej fľaše s rozprašovačom
- šetrne postriekajte zviera aj jeho trus v klietke
- udržujte zviera v teple a mimo prievan, než perie nevyschne
- používajte pravidelne 1 × týždenne, aby ste udržali nízku hladinu alergénov

Ľudia, ktorí trpia kontaktnými alergiami, môžu byť so zvieraťom v priamom kontakte ihneď po tom, čo ho príbuzný alebo priateľ ošetril prvou dávkou prípravku. Ľudia reagujúci na vzdušné alergény musia počkať na zníženie kontaminácie vo vzduchu 2 až 3 týždne. Ak ošetrujete zviera týmto spôsobom kvôli príbuznému alebo známemu, ktorý Vás pravidelne navštevuje, mali by ste prípravok začať aplikovať najlepšie 3 týždne pred jeho návštevou.
Jedno balenie prípravku s objemom 350 ml vydrží pri starostlivosti o priemerné domáce zviera cca 3 mesiace.

Obsah
350 ml

Často kladené otázky:
– ako Petal Cleanse ™ vlastne funguje?
Prípravok je vyrobený z vyváženej zmesi čistiacich a zvlhčujúcich látok. Čistiace prostriedky šetrne odstraňujú lupiny a šupinky kože a zachytávajú mikroskopické alergény. Zvlhčujúce látky ošetrujú srsť a kožu, a tým znižujú nežiaduce pĺznutie.
– ako dlho trvá, než začnú prípravky pôsobiť?
Prípravkom Petal Cleanse ™ trvá 2 až 3 týždne, než príznaky alergie obmedzia, pretože množstvo alergénov, ktoré sú rozptýlené vo vzduchu, sa znižuje postupne.
– fungujú prípravky na všetky alergény?
V rámci testov vykonaných vo Veľkej Británii pomohli prípravky viac ako 97 % pacientov alergických LEN na domáce zvieratá. Ak po troch aplikáciách prípravku Petal Cleanse ™ príznaky neustúpia, alergikom sa odporúča obrátiť sa na obvodného lekára alebo na alergológa, aby vykonal testy na ďalšie alergény, ktoré môžu alergickú reakciu vyvolávať.
– prečo používať Petal Cleanse ™?
Deti sú spravidla v kontakte so zvieraťom najviac. Mnohokrát má domáce zviera pelech práve v detskej izbe. Rodičia by mali svoju pozornosť zamerať práve na deti, pretože mnohé sú odkázané na lieky kvôli vážnym prejavom, ako je napr. astma. Petal Cleanse ™ by mohol znamenať prevrat a dieťaťu tak znížiť potrebu liekov. Pred obmedzovaním alebo vysadzovaním akéhokoľvek liečiva by sa však rodičia mali poradiť s ošetrujúcim lekárom.
– sú prípravky pre naše zviera bezpečné?
Výrobky testovali dve nezávislé laboratóriá vo Veľkej Británii. Dospeli k názoru, že sú v rámci využitia na domácich zvieratách úplne bezpečné. Niet divu – prípravky sú vyrábané zo šetrných čistiacich prostriedkov, kvartérnych solí, glycerínu, aminokyselín, vitamínov B, výťažkov z aloe vera, rozmarínu, lipových kvetov a ďalších zložiek.

Výrobca: Bio-Life

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami

Príslušenstvo

Antibakteriálna utierka pre všetky typy povrchov Nodorsil Premium
2 ks v balení Je univerzálna a hravo si poradí s akoukoľvek nečistotou v domácnosti.
ks
10,40 €
Antibakteriálna utierka s aktívnym uhlím Nodorsil Premium
2 ks v balení Extrémne savá utierka s aktívnym uhlím, ktorá odstraňuje pachy a zabraňuje rast baktérií. Pro kuchyne i kúpeľne.
ks
9,60 €
Antibakteriálna utierka s drôtenkou Nodorsil Premium
2 kusy v balení Vďaka integrovanej drôtenke si utierka poradí s akoukoľvek špinou. Dokáže odstrániť zaschnuté nečistoty, zotrieť a vyleštiť.
ks
11,50 €
Utierka na leštenie Nodorsil Premium
2 kusy v balení Perfektne čistí sklá, zrkadlá, lesklé plochy nábytku, vodovodné batérie.
ks
5,60 €
Nákupný radca Ako vybrať vhodný produkt v kategórii prípravky na odstraňovanie alergénov? Viac