Raycop RS 300

tip
Varianty produktu (1) Cena s DPH
280,00 €
Dostupnosť: skladomSkladom
Množstvo:

Vybrať vysávače pre alergikov podľa radcu

Raycop RS 300 je originálny antibakteriálny vysávač. Preukázateľné zničenie baktérií a roztočov. Unikátny patentovaný systém čistenia, UVC dezinfekčná lampa vyčistí postele, matrace a lôžkoviny od alergénov bezchemickou cestou. 2 farebné vyhotovenia

Jednoducho odstráni alergény

Antibakteriálny vysávač Raycop RS 300 jednoducho odstráni alergény, baktérie a roztoče z domácnosti. Domáci prach, roztoče a ich výkaly odstraňuje patentovaným systémom čistenia, ktorý používa UVC sterilizačnú lampu, vibračné klepáče, rotačná kefa a výkonné nasávanie s HEPA filtráciou. Vysávače Raycop, navrhnuté lekárom, už používajú 3 milióny spokojných zákazníkov v Japonsku.

Špecialista na čistý a zdravý spánok

Raycop prináša optimálny nasávací výkon na jednoduché čistenie matracov, lôžkovín a ďalších textílií. Extrémne vysoký nasávací výkon a tvar bežných vysávačov nie je vhodný na čistenie matracov, lôžkovín a textílií. Raycop je špecialista, ktorý vám prináša zdravý spánok a pomáha predchádzať vzniku alergie.

Výhody vysávača Raycop

 • preukázateľne zabije 99,9 % baktérií, vírusov, plesní
 • efektívne odstráni viac než 93,5 % roztočov
 • čistenie bezchemickou cestou
 • ocenený The British Allergy Foundation
 • atestovaný Karlovou univerzitou
 • odporúčaný českými lekármi
 • vhodný vysávač pre alergikov a astmatikov
 • znižuje riziko vzniku alergických ochorení
 • zaistí čistý matrac a lôžkoviny pre zdravý spánok

Raycop – zabijak roztočov a alergénov

Raycop odstraňuje roztoče a ich výkaly vrátane vylučovaných enzýmov, baktérie, vírusy a plesne. Všetky tieto alergény môžu viesť k mnohým alergickým a chronickým ochoreniam, ako je astma, alergia, chronická nádcha, rôzne druhy ekzémov a kožných chorôb.

UVC lampa vysávača

Raycop oproti bežným vysávačom Raycop využíva UVC germicídnu lampu s vlnovou dĺžkou 253,7 nm, ktorá ničí DNA roztočov a zabraňuje ich rozmnožovaniu. Bežný vysávač bez UVC lampy nezaistí odstránenie roztočov a baktérií s takou vysokou účinnosťou.

Intuitívne ovládanie vysávača Raycop jedným tlačidlom

Raycop RS-300 sa ovláda pomocou jedného tlačidla s možnosťou dvoch výkonov nasávania. Systém vysávača vás upozorní na nutnosť výmeny HEPA filtra alebo či máte správne umiestnenú prachovú nádobku vo vysávači. Používanie antibakteriálneho vysávača Raycop je jednoduché a bezpečné.

Testy a ocenenie vysávačov Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop získali mnoho ocenení a boli atestované v niekoľkých významných laboratóriách, kde bola preukázaná ich účinnosť, napr. The British Allergy Foundation, Karlova univerzita v Prahe, Japan Food Research Laboratories, LOHAS, Trophées de la Maison, GooD Design Award.

Ako pracuje UVC antibakteriálny vysávač Raycop

Antibakteriálne vysávače Raycop využívajú patentovaný 5-stupňový systém čistenia na odstránenie roztočov, baktérií, vírusov a ďalších alergénov. Vysávače Raycop sú vybavené dvojitou mikroalergickou filtráciou vrátane HEPA filtra (H13) a dokonalého utesnenia, aby sa zabránilo úniku mikročastíc späť do ovzdušia miestnosti.

1. UVC lampa – UVC germicídna lampa vytvára ultrafialové lúče s vlnovou dĺžkou 253,7 nm. UVC žiarenie zničí baktérie, vírusy, plesne a vyhubí roztoče a ďalšie choroboplodné zárodky, ktoré sú katalyzátorom na vznik rôznych alergií, astmy a ďalších zdravotných problémov.

2. Výkonné vibračné klepáče – Dva výkonné vibračné klepáče vibrujú rýchlosťou 4 000 úderov/minútu a uvoľnia milióny roztočov, ktoré sú hákovito zakliesnené v matracoch, vankúšoch, čalúnenom nábytku a umožnia tak ich hĺbkové vyčistenie.

3. Rotačná kefa – Rotačná kefa pomáha odstrániť viditeľné nečistoty ako prach, ľudské vlasy a zvieracie chlpy z čistených povrchov.

4. Optimálny nasávací výkon – Optimálny nasávací výkon efektívne odstráni nečistoty do plastovej, vodou umývateľnej nádobky. Dva výkony nasávania – štandardné a turbo nasávanie.

5. Dvojstupňová filtrácia – Dvojstupňová mikroalergická filtrácia s HEPA filtrom H13 bezpečne a efektívne zachytí 99,7 % nečistôt vrátane mikročastíc a neprepustí ich späť do ovzdušia. Originálny dizajn vysávača Raycop

Obsah balenia Raycop RS 300:

 • 1× antibakteriálny vysávač Raycop
 • 1× HEPA filter (na výrobku)
 • 1× filter prachovej nádobky (na výrobku)
 • 1× rotačná kefa (na výrobku)
 • 1× UVC lampa (na výrobku)
 • 1× čistiaca kefka
 • 1× čistiaca utierka
 • 1× vrecúško na napájací kábel
 • 1× návod
 • 1× rýchly sprievodca

Technické informácie

Max. príkon motora 350 W
Objem vrecúška -
Výstupný filter HEPA H13
Typ prachového vrecúška -
Indikácia výmeny prachového vrecúška -
Indikácia výmeny filtra -
Regulácia výkonu -
Podlahové hubice -
Umiestnenie príslušenstva -
Dosah od zásuvky 5 m
Hmotnosť 2,3 kg
Hlučnosť 66 dB

Výrobca: Raycop

Bez hodnocení

Spýtajte sa

Predmet:
*Meno:
*E-mail:
*Vaša otázka:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-osm:

Vami poskytnuté osobné údaje budú chránené v súlade s našimi pravidlami

Príslušenstvo

Antibakteriálna utierka pre všetky typy povrchov Nodorsil Premium
2 ks v balení Je univerzálna a hravo si poradí s akoukoľvek nečistotou v domácnosti.
ks
10,40 €
Antibakteriálna utierka s aktívnym uhlím Nodorsil Premium
2 ks v balení Extrémne savá utierka s aktívnym uhlím, ktorá odstraňuje pachy a zabraňuje rast baktérií. Pro kuchyne i kúpeľne.
ks
9,60 €
Antibakteriálna utierka s drôtenkou Nodorsil Premium
2 kusy v balení Vďaka integrovanej drôtenke si utierka poradí s akoukoľvek špinou. Dokáže odstrániť zaschnuté nečistoty, zotrieť a vyleštiť.
ks
11,50 €
Utierka na leštenie Nodorsil Premium
2 kusy v balení Perfektne čistí sklá, zrkadlá, lesklé plochy nábytku, vodovodné batérie.
ks
5,60 €
Nákupný radca Ako vybrať vhodný produkt v kategórii vysávače pre alergikov? Viac